Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema: kapelusze :beer:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

1341781469_by_animagus_inner_real_color64.gif:grin:

Opublikowano

a ten ledwno co zjechał i juz piana :whistling:

Opublikowano

to psyt :decayed: w kraju lepiej smakuję:grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
to psyt :decayed: w kraju lepiej smakuję:grin:

i powiedz jeszcze że krombachera pijesz :whistling:

Opublikowano

kasztelana

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

:facepalm: moja mi wszystkie oiro wywaliła na święta i nie było za co do marketu wejść

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

:polew::polew::polew:6c8115355f1479c1812b0801768dee1f.jpg

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

kasztelana

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

:facepalm: moja mi wszystkie oiro wywaliła na święta i nie było za co do marketu wejść

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

:polew::polew::polew:http://img.wiocha.pl/images/6/c/6c8115355f1479c1812b0801768dee1f.jpg

:grin::grin::grin:

pewnie nie jeden już pukał :polew:

Opublikowano

To macie do kompletu:

1558583_644316632298135_277767172_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

i jeszcze to:

1530535_647095225353609_1044963907_n.jpg

1525542_644947505568381_948850969_n.jpg

Opublikowano

:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to :naughty:

Opublikowano

Audi A4 B7 2.0 TDI Bi-Xenony NAVI MMI Plus / 100 % oryginal Nowa Sól ? Tablica.pl

ta bym jeździł gdyby nie stanley mineło pół roku a tu cena 5 tysi mniej

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

a tak poza tym :hi:

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to :naughty:

ktoś Cię podwiezie ? czy jak ?

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to :naughty:

ktoś Cię podwiezie ? czy jak ?

nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to :grin:

a Ty jak tam dolecisz ?

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to :naughty:

ktoś Cię podwiezie ? czy jak ?

nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to :grin:

a Ty jak tam dolecisz ?

kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem

To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.