Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Akjam, mam płyn dla Ciebie na próbę :wink:
:good: Odbiorę przy najliższej okazji! :hi:

Wracając do tej umowy to ma podpis inblanco i podpis jest 100% ojca. Jak zareagują na to w Wydziale Kmunikacji? Za brak zgłoszenia?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

zaś 1kk pękło dziś :doh:

Opublikowano
:hi:

zaś 1kk pękło dziś :doh:

odkujesz się w sobotę :decayed:

Opublikowano
:hi: po pracy :beer:
Opublikowano
:hi:

zaś 1kk pękło dziś :doh:

odkujesz się w sobotę :decayed:

:naughty::kox:

Opublikowano

Jęzor już do kolan...:decayed:

Opublikowano
Akjam, mam płyn dla Ciebie na próbę :wink:
:good: Odbiorę przy najliższej okazji! :hi:

Wracając do tej umowy to ma podpis inblanco i podpis jest 100% ojca. Jak zareagują na to w Wydziale Kmunikacji? Za brak zgłoszenia?

hmm , nie mam pojęcia

"Teoretycznie grozi Ci chyba nawet kilka tys. mandatu, gdyż jest to wykroczenie (art 97 kodeksu wykroczeń), w praktyce niemal każdy przymyka oko ale lepiej nie jeździć, bo policja może stówkę wlepić na podstawie tego artykułu. Mogą też w urzędzie naliczyć jakąś symboliczną karę (typu 25 zł). "

wujek google

Opublikowano

będzie się działo :kox:

Opublikowano
Akjam, mam płyn dla Ciebie na próbę :wink:
:good: Odbiorę przy najliższej okazji! :hi:

Wracając do tej umowy to ma podpis inblanco i podpis jest 100% ojca. Jak zareagują na to w Wydziale Kmunikacji? Za brak zgłoszenia?

hmm , nie mam pojęcia

"Teoretycznie grozi Ci chyba nawet kilka tys. mandatu, gdyż jest to wykroczenie (art 97 kodeksu wykroczeń), w praktyce niemal każdy przymyka oko ale lepiej nie jeździć, bo policja może stówkę wlepić na podstawie tego artykułu. Mogą też w urzędzie naliczyć jakąś symboliczną karę (typu 25 zł). "

wujek google

Ale czym jeździć jak wóz już na złomie tylko teraz papier trzeba dostarczyć. :wink: Czego nie zrozumiałeś? :grin:

Opublikowano
Akjam, mam płyn dla Ciebie na próbę :wink:
:good: Odbiorę przy najliższej okazji! :hi:

Wracając do tej umowy to ma podpis inblanco i podpis jest 100% ojca. Jak zareagują na to w Wydziale Kmunikacji? Za brak zgłoszenia?

hmm , nie mam pojęcia

"Teoretycznie grozi Ci chyba nawet kilka tys. mandatu, gdyż jest to wykroczenie (art 97 kodeksu wykroczeń), w praktyce niemal każdy przymyka oko ale lepiej nie jeździć, bo policja może stówkę wlepić na podstawie tego artykułu. Mogą też w urzędzie naliczyć jakąś symboliczną karę (typu 25 zł). "

wujek google

Ale czym jeździć jak wóz już na złomie tylko teraz papier trzeba dostarczyć. :wink: Czego nie zrozumiałeś? :grin:

a co miałem nie zrozumieć ??

pytałeś jak zareagują

opd: nie mam pojecia

to co tu jest do zrozumienia ? bo coś Ci się pomyliło :facepalm:

Opublikowano

No to coś tam wkleił żeby lepiej nie jeździć bo policja może wlepić jakiś mandat albo coś tam?:facepalm:

Opublikowano
No to coś tam wkleił żeby lepiej nie jeździć bo policja może wlepić jakiś mandat albo coś tam?:facepalm:

żeś czytał ale bez zrozumienia chyba,

i się czepiasz

Opublikowano

No, no...:decayed: Nie ma czym jeździć! :grin:

BTW Dzięki za odzew. :wink: Spisze umowe z datą wstecz i zobaczy co będzie bo chyba innego pomysłu na tą chwile nie ma.

Opublikowano
No, no...:decayed: Nie ma czym jeździć! :grin:

BTW Dzięki za odzew. :wink: Spisze umowe z datą wstecz i zobaczy co będzie bo chyba innego pomysłu na tą chwile nie ma.

Jezeli ma podpis to niech atakuje z podpisem, gdyby sie czepiali czemu tak pozno to moze powiedziec ze auto niebylo przez niego uzywane czy cos w tym stylu. Wracajac do tego co Pajda napisal o podziale na polowe itp to jezeli matka i inni sie zrzekaja to wtedy przechodzi na wlasnosc w calosci

Opublikowano

Zrobi tą umowę i zobaczymy co mu powiedzą. :wink:

Opublikowano

Okej hehe

Opublikowano

Coś nie przyjechał we wtorek? :cool:

Opublikowano

Ogarnialem chalupe i wpadlem w wir czaso przestrzenny hehe

Opublikowano

:hi:

Kędzior przyJANIŁ ? :grin:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.