Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i POLACY za burtą , a miło być tak pieknie, a było jak zawsze

No szoda, ale dziś nie był ich dzień + słaba gra bramkarzy

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogólnie po dzisiejszym dniu mocno zacząłem sie zastanawiać czy my nie zyjemy czasem w jakiejś grotesce.

Zadzwoniłem do naszych "stróżów prawa", bo stwierdziłem że jak mam coś ugrać z tymi sk..nami z zarządu dróg to mieć na to twarde dowody.

Policmajster od razu mi powiedział, że nic nie ugram, a jeśli to zgłoszę to będę sie odbijał jak ping-pong i nic nie wywalczę. Ogólnie nawet sobie pogadaliśmy po koleżeńsku.

Obejrzał auto, spisał szkody i tekstem do mnie ,że wg prawa nie dostosowałem prędkości do warunków na drodze i musi mi zasadzić mandat do 500pln :shock3:

Ogólnie jednak dał najniższy 20pln , poza tym prywatnie poradził żeby nie zgłaszać tego do zarządu dróg bo Ci mogą mnie jeszcze obciążyć kosztami uszkodzonej bariery :polew:

Wróciłem do domu i otwarłem zero pięć bo inaczej się nie da

Opublikowano
Ogólnie po dzisiejszym dniu mocno zacząłem sie zastanawiać czy my nie zyjemy czasem w jakiejś grotesce.

Zadzwoniłem do naszych "stróżów prawa", bo stwierdziłem że jak mam coś ugrać z tymi sk..nami z zarządu dróg to mieć na to twarde dowody.

Policmajster od razu mi powiedział, że nic nie ugram, a jeśli to zgłoszę to będę sie odbijał jak ping-pong i nic nie wywalczę. Ogólnie nawet sobie pogadaliśmy po koleżeńsku.

Obejrzał auto, spisał szkody i tekstem do mnie ,że wg prawa nie dostosowałem prędkości do warunków na drodze i musi mi zasadzić mandat do 500pln :shock3:

Ogólnie jednak dał najniższy 20pln , poza tym prywatnie poradził żeby nie zgłaszać tego do zarządu dróg bo Ci mogą mnie jeszcze obciążyć kosztami uszkodzonej bariery :polew:

Wróciłem do domu i otwarłem zero pięć bo inaczej się nie da

:facepalm: ja pier....ę

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

co za kraj :blink::sick3:....widzi frajer ,że brykę rozyebałeś ....i Ci jeszcze z mandatu zayebał .....

Opublikowano

Mandat musiał dać. Dobrze ze tylko 20pln

Wysłane mobilnie

Opublikowano

turzol oczywiście AC masz ?

Opublikowano
turzol oczywiście AC masz ?

oczywiście nie

Opublikowano
turzol oczywiście AC masz ?

oczywiście nie

:facepalm::shock3:

hmm, takie wóz... szkoda Ci było na AC ?

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

PS. Stanley jutro bede u Ciebie , pare minut przed 8 , kawe proszę rozpuszczalna z mlekiem + 1 cukru :decayed:

Opublikowano
turzol oczywiście AC masz ?

to wpsółczucia :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

turzol oczywiście AC masz ?

oczywiście nie

:facepalm::shock3:

hmm, takie wóz... szkoda Ci było na AC ?

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

PS. Stanley jutro bede u Ciebie , pare minut przed 8 , kawe proszę rozpuszczalna z mlekiem + 1 cukru :decayed:

Dobrze, przyjedziesz, odśnieżysz sobie Jette, akurat kawa Ci wystygnie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

no i POLACY za burtą , a miło być tak pieknie, a było jak zawsze

No szoda, ale dziś nie był ich dzień + słaba gra bramkarzy

nic nie bronili :facepalm:

Opublikowano

No szkoda ale tak na serio zagrali tylko jeden mecz wczoraj ze Szwecją.

Opublikowano

Pany, jakby kto chciał zrobić np rozrząd w ASO, to kontakt na PW.

Cena podobna do tych w normalnym/nieautoryzowanym warsztacie, a myślę, że korzyści większe :wink:

Postaram się na dniach zrobić cennik do najpopularniejszych motorów w naszych autach :whistling:

Opublikowano

A jest auto zastępcze ???? Czy plastikowe volvo trza se naruchać :D:D:D

Opublikowano
A jest auto zastępcze ???? Czy plastikowe volvo trza se naruchać :D:D:D

nie spamuj :decayed:

PS. Golf 7, Jetta, Passat :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ile chcesz naklejek ??

Całej masy nie chcę. Jedna na A4-kę wystarczy :decayed:

k**wa zaliczyłem dzwona :facepalm:

od 17 lat prawko i w koncu rozdziewiczyłem

Twoja wina ?

Imho wina zarządu dróg . Zleciałem z górki totalnie oblodzonej i skosiłem barierkę (taką jak na autobanach). Gdyby nie ona przebiłbym się przez mur na posesje.

Dosłownie po tym jak się wygrzebałem subaryna impreza poleciała i gość postawił ją bokiem kasując cały bok i krzywiąc obie felgi.

Ogólnie na tej samej górce 4 auta skasowane :facepalm:

Współczuję.

Pany, jakby kto chciał zrobić np rozrząd w ASO, to kontakt na PW.

Cena podobna do tych w normalnym/nieautoryzowanym warsztacie, a myślę, że korzyści większe :wink:

Postaram się na dniach zrobić cennik do najpopularniejszych motorów w naszych autach :whistling:

Dopisz 1.8Turbo 150KM AVJ, zresztą, klepnij sygnaturkę jak chcesz. :wink:

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

:hi:

Opublikowano

:hi:

Turzol łączę się z Tobą w bólu :wink:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.