Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Żyjemy w chorym kraju

i interpretacja ze nie dostosowana prędkość do warunków atmosferycznych :facepalm:

a jakbyś wyszedł z auta i wyebal na tym lodzie łamiąc noge to też bys nie dostosowal :eusathink:tylko czego:kwasny:

by ci powiedzieli ze niemasz obuwia zimowego hehehe

no niestety jest to pojebane, duzo slyszalem jak ktos rozwalil fele w dziurze zadzwonil na policje zeby to zglosic po czym policja przyjechala i wlepiala mandat ze byla za duza predkosc:facepalm:

Pierdolenie. :naughty: Jak policjant mógł stwierdzić że prędkość była za duża? Biegły? Ja bym nie przyjął mandatu.

Ja rok temu miałem taką akcje z bratem i jego wozem. Jednak po zgłoszeniu in przyjeździe policji i spisanie protokołu wszystko skończyło się wypłatą kasy na konto brata i Myślę, że warto spróbować coś z nimi walczyć bo jednak droga była oblodzona i prędkość była też Odpowiednia. Policjant może sobie mówić co on o tym myśli ale nie musi mieć racji. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Żyjemy w chorym kraju

i interpretacja ze nie dostosowana prędkość do warunków atmosferycznych :facepalm:

a jakbyś wyszedł z auta i wyebal na tym lodzie łamiąc noge to też bys nie dostosowal :eusathink:tylko czego:kwasny:

by ci powiedzieli ze niemasz obuwia zimowego hehehe

no niestety jest to pojebane, duzo slyszalem jak ktos rozwalil fele w dziurze zadzwonil na policje zeby to zglosic po czym policja przyjechala i wlepiala mandat ze byla za duza predkosc:facepalm:

Pierdolenie. :naughty: Jak policjant mógł stwierdzić że prędkość była za duża? Biegły? Ja bym nie przyjął mandatu.

Ja rok temu miałem taką akcje z bratem i jego wozem. Jednak po zgłoszeniu in przyjeździe policji i spisanie protokołu wszystko skończyło się wypłatą kasy na konto brata i Myślę, że warto spróbować coś z nimi walczyć bo jednak droga była oblodzona i prędkość była też Odpowiednia. Policjant może sobie mówić co on o tym myśli ale nie musi mieć racji. :cool:

true, ale jak przyjął mandat to już po ptokach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czemu mi komp nie widzi interfejsu Viakena VAG KKL, mimo tego że mam dobrze zaistalowane stery?

:eusathink: nie wiem czy vag kkl podchodzi do B6 ,on był do B5 bo tam jest właśnie taka komunikacja

do B6 w górę musisz mieć VAG COM

chyba, tak mi się przynajmniej wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan dostałeś PW?:wink:

tak, od lutego wchodzi jakaś promocja na rozrządy u nas w ASO, poczekam co to będzie i dam Ci znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakby kto chciał zrobić np rozrząd w ASO, to kontakt na PW.

Cena podobna do tych w normalnym/nieautoryzowanym warsztacie, a myślę, że korzyści większe :wink:

Postaram się na dniach zrobić cennik do najpopularniejszych motorów w naszych autach :whistling:

POLECAM !

PS. Stanley wielkie dzięki :notworthy: pełen prof. , thx za gadżety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czemu mi komp nie widzi interfejsu Viakena VAG KKL, mimo tego że mam dobrze zaistalowane stery?

:eusathink: nie wiem czy vag kkl podchodzi do B6 ,on był do B5 bo tam jest właśnie taka komunikacja

do B6 w górę musisz mieć VAG COM

chyba, tak mi się przynajmniej wydaje

powinno to działać, to taki sam kabel jak ja mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakby kto chciał zrobić np rozrząd w ASO, to kontakt na PW.

Cena podobna do tych w normalnym/nieautoryzowanym warsztacie, a myślę, że korzyści większe :wink:

Postaram się na dniach zrobić cennik do najpopularniejszych motorów w naszych autach :whistling:

POLECAM !

PS. Stanley wielkie dzięki :notworthy: pełen prof. , thx za gadżety :decayed:

Lizius ... :D:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Wie ktoś może, czemu mi komp nie widzi interfejsu Viakena VAG KKL, mimo tego że mam dobrze zaistalowane stery?

:eusathink: nie wiem czy vag kkl podchodzi do B6 ,on był do B5 bo tam jest właśnie taka komunikacja

do B6 w górę musisz mieć VAG COM

chyba, tak mi się przynajmniej wydaje

powinno to działać, to taki sam kabel jak ja mam :wink:

..dziwne, bo za pierwszym razem to działał. Zara dzwonię do serwisu Viaken-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...