Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rześko na dworze :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema alkony :hi:

po pracy

no i psyt przed obiadkiem :decayed:

Opublikowano

Siema po piłeczce! :wink4:

Opublikowano
siema alkony :hi:

po pracy

no i psyt przed obiadkiem :decayed:

Jaaa od razu alkony. Jak juz to degustatorzy.

Opublikowano
siema alkony :hi:

po pracy

no i psyt przed obiadkiem :decayed:

Jaaa od razu alkony. Jak juz to degustatorzy.

+1

Kolo 18tej jesteśmy:decayed:

Opublikowano

No, no. :grin:

Opublikowano

Pijusy i tyle

Opublikowano

:hi:

Widoczek :decayed:

(kliknij fotę aby powiększyć)

20140125_114444.jpg

Opublikowano

Dominik DEGUSTATORZY:decayed:

my nie pijemy żeby paść:grin:

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

rezacze brać:naughty:

fotele audi s4 b6 Częstochowa ? Tablica.pl

Opublikowano
Dominik DEGUSTATORZY:decayed:

my nie pijemy żeby paść:grin:

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

rezacze brać:naughty:

fotele audi s4 b6 Częstochowa ? Tablica.pl

widziałbym je u Pajdy :decayed:

Opublikowano
siema alkony :hi:

po pracy

no i psyt przed obiadkiem :decayed:

Jaaa od razu alkony. Jak juz to degustatorzy.

+1

Kolo 18tej jesteśmy:decayed:

Kurde musielismy byc ciepli. Nawet Iza nie kojarzy. U ojca stawiam system :facepalm:

Opublikowano
Dominik DEGUSTATORZY:decayed:

my nie pijemy żeby paść:grin:

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

rezacze brać:naughty:

fotele audi s4 b6 Częstochowa ? Tablica.pl

widziałbym je u Pajdy :decayed:

Pajda już kupił:wink:

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

inne:decayed:

Opublikowano

tutaj nie ma żadnych degustatorów a zacznę od siebie no to psyt drugie wpadło i zaraz na urodzinki brata (młodszego) oj będzie:drinks:

Opublikowano

Pyrsk

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

Można sie bawić bez alkoholu?

Można, ale po co...

Opublikowano
Dominik DEGUSTATORZY:decayed:

my nie pijemy żeby paść:grin:

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

rezacze brać:naughty:

fotele audi s4 b6 Częstochowa ? Tablica.pl

widziałbym je u Pajdy :decayed:

za późno, ale i tak nie mój kolor :whistling:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Dominik DEGUSTATORZY:decayed:

my nie pijemy żeby paść:grin:

:polew: tylko zmęczyć się degustacją :grin:

Opublikowano

to psyt z wieczora :wink:

Opublikowano

przyznać się kto był po lamy na Rudzie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ucho dzwoniłeś do mnie dzisiaj?

Opublikowano

tak:wink:

Artur masz konto na ebay-u

Opublikowano
tak:wink:

Artur masz konto na ebay-u

nie odb bo zaszyłem się w garażu :wink:

mam konto ebay, co potrzeba?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.