Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pajda, auto umyłeś ? poka foty :naughty:

Opublikowano

To kupił te opony w bedziniu:grin:

Jeżeli założył to oblukam na żywo :whistling::decayed:

Opublikowano
To kupił te opony w bedziniu:grin:

mówił, że w będziniu spory wybór ,ale dzisiaj tylko oglądał :decayed:

Pajda już pewnie zmroził małe co nieco i już odlicza :decayed:

Opublikowano
IMAG0558.jpg
Opublikowano

:grin:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

Stanley on już ci ich nie odda, tynie wiesz jaki błąd zrobiłeś:facepalm::facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

On taraz cały czas będzie:jerk::grin:

Opublikowano

:naughty:imprezę czas zacząć:decayed:

Opublikowano

IMAG0559.jpg

:kox:

stanley powiem ci że miazga, ino wóz trzeba wypolerować na wiosne i bedzie kosa :naughty:

Opublikowano

mam jeszcze jedno

PS. Na B5 chyba lepiej wyglądają :decayed:

201403081_errnehx.jpg

Opublikowano

do B5 mam fajny wzór w graficie :naughty: możemy zrobić przymiarkę i opony na 3,4 sezony zależy jak to jeździ :wink:

Opublikowano

PS. Na B5 chyba lepiej wyglądają :decayed:

:wink::slina:

Opublikowano
mam jeszcze jedno

PS. Na B5 chyba lepiej wyglądają :decayed:

http://s4.ifotos.pl/img/201403081_errnehx.jpg

tak jak mi się ta felga wcześniej nie podobała tak mi się spodobała jest :kox:

chyba trzeba będzie coś delikatnie :naughty: wlać dziś :kox:

Opublikowano

:hi:

do B5 mam fajny wzór w graficie :naughty: możemy zrobić przymiarkę i opony na 3,4 sezony zależy jak to jeździ :wink:

:whistling: czym je .....:wink:

mam jeszcze jedno

PS. Na B5 chyba lepiej wyglądają :decayed:

http://s4.ifotos.pl/img/201403081_errnehx.jpg

przymierzę chętnie :naughty:

o ja pier**le :kox::kox::kox::kox::kox::kox:.......jest moooooooooooooooccccccccccccc

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

Opublikowano
Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

też jestem zdania, że to powinno być 20" :decayed:

Opublikowano
http://s18.postimg.org/hyz371n2t/IMAG0559.jpg

:kox:

stanley powiem ci że miazga, ino wóz trzeba wypolerować na wiosne i bedzie kosa :naughty:

niżbej by się jeszcze przydało. :naughty::decayed:

Opublikowano
Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

też jestem zdania, że to powinno być 20" :decayed:

To już nawet nie chodzi o rozmiar ... oklepany wzór ... i nie do b6 ... :rolleyes:

Opublikowano
Kiepsko to na b6 wygląda albo już tak jesteśmy skrzywieni ...

P.S. :beer: po robocie

też jestem zdania, że to powinno być 20" :decayed:

To już nawet nie chodzi o rozmiar ... oklepany wzór ... i nie do b6 ... :rolleyes:

Idealne koło do B6 :whistling:

Myślę że w B5 będzie fajnie ale bez szału :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.