Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na ten sezon 20':decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja zostaję przy ....18....i tak uważam ,że dużo jak na b5 :wink:

Opublikowano

a ja wczoraj dostałem pozwolenie na kupno nowych felg, jak Moja obaczyła Stanleya fele u Pajdy :wink:

Opublikowano

Dobry! :hi:

Ucho, to zamiast na a4 szperaj już po allegro i szukaj wzoru :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

zanim Sylwia się rozmyśli :decayed:

Opublikowano
Dobry! :hi:

Ucho, to zamiast na a4 szperaj już po allegro i szukaj wzoru :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

zanim Sylwia się rozmyśli :decayed:

ale ona już wybrała:decayed:

201403081_errnehx.jpg

Opublikowano
Dobry! :hi:

Ucho, to zamiast na a4 szperaj już po allegro i szukaj wzoru :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

zanim Sylwia się rozmyśli :decayed:

ale ona już wybrała:decayed:

http://s4.ifotos.pl/img/201403081_errnehx.jpg

RS6 robi robote na aucie... nawet o ile mnie pamięć nie myli miałem te kółka kiedyś na przymiarce... dokładnie te sztuki :decayed:

...ale to jeszcze w czasach, kiedy 17" było dla mnie dużym kołem :suicide_anim::grin:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

Opublikowano
na ten sezon 20':decayed:

:whistling:

Co tu tak cicho??

Opublikowano

poniedziałek

nikt nie pije:grin:

Opublikowano
Dobry! :hi:

Ucho, to zamiast na a4 szperaj już po allegro i szukaj wzoru :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

zanim Sylwia się rozmyśli :decayed:

ale ona już wybrała:decayed:

http://s4.ifotos.pl/img/201403081_errnehx.jpg

:decayed:

szukaj 2 kompletów , bo staleyowi musze oddać, bo tych co są na aucie już nie ściągam :whistling:

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

z A3 ?

Opublikowano
:grin::thumbup1:

:banan:założyłem dziś lato, znów fajnie się jeździ :decayed:

zazdrośnik :tongue4:

Opublikowano
poniedziałek

nikt nie pije:grin:

Pesymista...

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

Jest za 150 zł do wzięcia... + 50zł za antene i obudowe do a4 (czyli chyba tą pianke... :whistling:)

A jak instalacji do blutka szukać, aso? Ma ona jakiś numer?

Opublikowano

Majkel ty jeszcze BT nie masz? :facepalm::grin:

Opublikowano
poniedziałek

nikt nie pije:grin:

:doh:

jak nie jak tak

herbata z wiśniówką :decayed:

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

z A3 ?

nie, z A4

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/

pytałem z ciekawości, bo nr kat części z A3 zaczynają sie 8P0, a do A4 B6 8D0 :wink:

Opublikowano
Majkel ty jeszcze BT nie masz? :facepalm::grin:

On ma nawet czerwony FIS :wink:

Opublikowano

psyt :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.