Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Majkel ty jeszcze BT nie masz? :facepalm::grin:

spokojnie... lada moment będzie :decayed: Mam nadzieję że mi E52 obsłuży :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
psyt :wink:

Przypomniałeś mi o winku, lecę sobie nalać :slina::decayed:

Opublikowano
Majkel ty jeszcze BT nie masz? :facepalm::grin:

:polew:

co do blutka, sprawdz sobie czy go nie masz pod siedzeniem , ja u siebie miałem w podstawowej wersji a co za tym idzie , jest obudowa + anteka + pianka podmieniasz tylko samego blutka :wink:

Opublikowano

:hi:

po pracy

no to psyt

Opublikowano
Majkel ty jeszcze BT nie masz? :facepalm::grin:

On ma nawet czerwony FIS :wink:

KAPUŚ!!!!!!!!!!! :grin:

Opublikowano
Majkel ty jeszcze BT nie masz? :facepalm::grin:

On ma nawet czerwony FIS :wink:

KAPUŚ!!!!!!!!!!! :grin:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

Jest za 150 zł do wzięcia... + 50zł za antene i obudowe do a4 (czyli chyba tą pianke... :whistling:)

A jak instalacji do blutka szukać, aso? Ma ona jakiś numer?

Maniek antenkę mam luźną :wink:

co do instalację polecam ci zabrać kobietę do KRK na kawę a auto na warsztat odstawić zrobi ci profi instalację i wywali przejściówkę do rns-e którą teraz masz:wink:

Opublikowano
Majkel ty jeszcze BT nie masz? :facepalm::grin:

:polew:

co do blutka, sprawdz sobie czy go nie masz pod siedzeniem , ja u siebie miałem w podstawowej wersji a co za tym idzie , jest obudowa + anteka + pianka podmieniasz tylko samego blutka :wink:

przy zwykłej kierze, concercie II i zestawie Handsfree wątpie, ale sprawdze :wink:

gdzie to tam dokładnie jest? :decayed:

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

z A3 ?

nie, z A4

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/

pytałem z ciekawości, bo nr kat części z A3 zaczynają sie 8P0, a do A4 B6 8D0 :wink:

dokładasz do B5 :whistling: ze się interesujesz

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

z A3 ?

nie, z A4

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/

pytałem z ciekawości, bo nr kat części z A3 zaczynają sie 8P0, a do A4 B6 8D0 :wink:

dokładasz do B5 :whistling: ze się interesujesz

miałem to fabrycznie :wink:

Opublikowano
Majkel ty jeszcze BT nie masz? :facepalm::grin:

:polew:

co do blutka, sprawdz sobie czy go nie masz pod siedzeniem , ja u siebie miałem w podstawowej wersji a co za tym idzie , jest obudowa + anteka + pianka podmieniasz tylko samego blutka :wink:

przy zwykłej kierze, concercie II i zestawie Handsfree wątpie, ale sprawdze :wink:

gdzie to tam dokładnie jest? :decayed:

pod fotelem pasażera :wink:

Opublikowano

żartowałem :decayed:

Opublikowano
Majkel ty jeszcze BT nie masz? :facepalm::grin:

:polew:

co do blutka, sprawdz sobie czy go nie masz pod siedzeniem , ja u siebie miałem w podstawowej wersji a co za tym idzie , jest obudowa + anteka + pianka podmieniasz tylko samego blutka :wink:

przy zwykłej kierze, concercie II i zestawie Handsfree wątpie, ale sprawdze :wink:

gdzie to tam dokładnie jest? :decayed:

a myslisz że co ja miałem , tez concerta i był , pod nogami pasażera

byś zobaczył moją mine jak to rozbierałem , wszystkie graty miałem a sie okazało że mam blutka :facepalm: teraz mi to leży w garażu i się kurzy bo też wszytko skompletowałem a się okazało że nie potrzebnie

Opublikowano

Spróbuj znaleźć BT za pomocą telefonu. :wink4: Kod 1234 Idź teraz. :naughty:

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

z A3 ?

nie, z A4

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/

pytałem z ciekawości, bo nr kat części z A3 zaczynają sie 8P0, a do A4 B6 8D0 :wink:

dokładasz do B5 :whistling: ze się interesujesz

miałem to fabrycznie :wink:

:polew: ja pewnie

Opublikowano
Spróbuj znaleźć BT za pomocą telefonu. :wink4: Kod 1234 Idź teraz. :naughty:

Zostawie sobie to na jutro, mam nadzieję że będe miał taką samą mine jak pajda przy zerkaniu pod fotel :decayed:

To o wiązke jak coś będziemy się jutro martwić, jak się okaże że go tam nie ma :wink:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

Po co na Kraków jak na Kato szpeców od groma jest??? :decayed:

Opublikowano

tu masz pewniaka :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.