Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do mnie nawet na chatę przyjechał ale to było parę dobrych miechów temu albo i lat. :cool: Bo chyba o tym mówimy co białą A5ką koleś jeździ...? :cool:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Z drugiej strony BT to nie jest jakiś trudny temat dla kogoś kto siedzi w kabelkach więc i w Naszych okolicach się znajdzie fachowiec, który ogarnie to bez problemu. :guma:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Do mnie nawet na chatę przyjechał ale to było parę dobrych miechów temu albo i lat. :cool: Bo chyba o tym mówimy co białą A5ką koleś jeździ...? :cool:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Z drugiej strony BT to nie jest jakiś trudny temat dla kogoś kto siedzi w kabelkach więc i w Naszych okolicach się znajdzie fachowiec, który ogarnie to bez problemu. :guma:

ja to ten szpenio

Opublikowano

sam na sobie się przekonałem:facepalm: dwa dni walczenia z Pajdą i na koniec skończyłem u niego:grin:

Opublikowano

to ten sam:naughty:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

200 :wink:

Opublikowano
Do mnie nawet na chatę przyjechał ale to było parę dobrych miechów temu albo i lat. :cool: Bo chyba o tym mówimy co białą A5ką koleś jeździ...? :cool:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Z drugiej strony BT to nie jest jakiś trudny temat dla kogoś kto siedzi w kabelkach więc i w Naszych okolicach się znajdzie fachowiec, który ogarnie to bez problemu. :guma:

ja to ten szpenio

Pajda, właśnie Ciebie miałem na myśli :decayed:

Ogarniemy myśle jakoś ten temat :drunk::decayed:

Opublikowano

u mnie Pajda poległ:grin:

polegliśmy :grin:

Opublikowano
u mnie Pajda poległ:grin:

polegliśmy :grin:

toś mnie pocieszył :decayed:

Opublikowano
Do mnie nawet na chatę przyjechał ale to było parę dobrych miechów temu albo i lat. :cool: Bo chyba o tym mówimy co białą A5ką koleś jeździ...? :cool:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Z drugiej strony BT to nie jest jakiś trudny temat dla kogoś kto siedzi w kabelkach więc i w Naszych okolicach się znajdzie fachowiec, który ogarnie to bez problemu. :guma:

ja to ten szpenio

Kolo pełen profesjonalizm. :good:

Opublikowano
Do mnie nawet na chatę przyjechał ale to było parę dobrych miechów temu albo i lat. :cool: Bo chyba o tym mówimy co białą A5ką koleś jeździ...? :cool:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Z drugiej strony BT to nie jest jakiś trudny temat dla kogoś kto siedzi w kabelkach więc i w Naszych okolicach się znajdzie fachowiec, który ogarnie to bez problemu. :guma:

ja to ten szpenio

Kolo pełen profesjonalizm. :good:

Myślałem, że Pajda pisze o sobie... :doh::grin:

Opublikowano
u mnie Pajda poległ:grin:

polegliśmy :grin:

toś mnie pocieszył :decayed:

ale człowiek uczy się na błędach :decayed:

Opublikowano

pozbieram graty a potem będe się martwił :wink:

Opublikowano
u mnie Pajda poległ:grin:

polegliśmy :grin:

no niestety , przez te twoje przejściówki wymyślane

ja robiłem to u siebie i banga do dziś :whistling:

Opublikowano
u mnie Pajda poległ:grin:

polegliśmy :grin:

no niestety , przez te twoje przejściówki wymyślane

ja robiłem to u siebie i banga do dziś :whistling:

przywróciłeś mi wiare pajda tymi słowami :naughty:

Opublikowano
pozbieram graty a potem będe się martwił :wink:

Maniek gości u mnie robił całą wiązkę,wywalił przejściówkę do rns-e,do porządku zrobił anteny(wywalił przejściówki)

20140222_162837.jpg20140111_184743.jpg20140111_195845.jpg

Opublikowano
pozbieram graty a potem będe się martwił :wink:

Maniek gości u mnie robił całą wiązkę,wywalił przejściówkę do rns-e,do porządku zrobił anteny(wywalił przejściówki)

http://s28.postimg.org/uhhlrxltl/20140222_162837.jpghttp://s28.postimg.org/8wlpvt3uh/20140111_184743.jpghttp://s11.postimg.org/mkp05tygf/20140111_195845.jpg

i na ile Cię wycenił? Graty miałeś rozumie swoje...?

Opublikowano
a ja wczoraj dostałem pozwolenie na kupno nowych felg, jak Moja obaczyła Stanleya fele u Pajdy :wink:

daj mi jej numer...dam Kasi by zadzwoniła ...jak Kacha będzie przekonana....stawiam litra :wink:

poniedziałek

nikt nie pije:grin:

:polew: ...pyrsk

Opublikowano
pozbieram graty a potem będe się martwił :wink:

Maniek gości u mnie robił całą wiązkę,wywalił przejściówkę do rns-e,do porządku zrobił anteny(wywalił przejściówki)

http://s28.postimg.org/uhhlrxltl/20140222_162837.jpghttp://s28.postimg.org/8wlpvt3uh/20140111_184743.jpghttp://s11.postimg.org/mkp05tygf/20140111_195845.jpg

i na ile Cię wycenił? Graty miałeś rozumie swoje...?

ale Ucho ma anglika i było trudniej :decayed:

Opublikowano

200zł skasował,a jechałem do niego bo nie dało się pogłośnić rozmowy tel.

ze wszystkich moich gratów wykorzystał tylko wtyczkę do blutka i plastik do anten:wink: w cenie była wiązka wszystkie piny,nowy wtyk do rns-e,kodowanie,kawa i cała reszta:wink:

Opublikowano

Pany, co powiecie o module BT z końcówką S, warte to co?

:thumbup1:

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

Jest za 150 zł do wzięcia... + 50zł za antene i obudowe do a4 (czyli chyba tą pianke... :whistling:)

A jak instalacji do blutka szukać, aso? Ma ona jakiś numer?

Maniek.........o co Ci chodzi ????

od kogo brałeś ostatnie gratry ??

zadzwoń do niego ,a przy okazji ...bt ogarniecie....kombinacje alpejskie robisz.....ja Ci się dziwię ....:whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.