Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

staruchę :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ważne moxher to moxher

Opublikowano

no co jak co ale karny się należał :grin:

Opublikowano
dobry, te spoty są dalej organizowane? :D

Tak kolego co wtorek w KATO o 19 reszta w pierwszym poście

Opublikowano
dobry, te spoty są dalej organizowane? :D

Tak kolego co wtorek w KATO o 19 reszta w pierwszym poście

I piątek w SGL o 18tej:naughty:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

no co jak co ale karny się należał :grin:

już mi się kończą :grin:

Opublikowano
dobry, te spoty są dalej organizowane? :D

Tak kolego co wtorek w KATO o 19 reszta w pierwszym poście

zapraszamy :wink:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

dobry, te spoty są dalej organizowane? :D

Tak kolego co wtorek w KATO o 19 reszta w pierwszym poście

I piątek w SGL o 18tej:naughty:

Widze że się przerzuciłeś z SK na SGL :whistling:

Opublikowano

Michał sam wiesz że we wtorek to jest cud jak jestem,ale jak jestem to jestem na spocie:decayed:

a SGL jest w piątek i to już przeważnie jestem:wink:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

Multis warsztat posprzątaj bo trochę pomodzimy:naughty:

Opublikowano
Michał sam wiesz że we wtorek to jest cud jak jestem,ale jak jestem to jestem na spocie:decayed:

a SGL jest w piątek i to już przeważnie jestem:wink:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

Multis warsztat posprzątaj bo trochę pomodzimy:naughty:

sie wie..

Opublikowano
dobry, te spoty są dalej organizowane? :D

tak, jeżeli pogoda dopisze, przenosimy się na lato, na Dolinę Trzech Stawów :wink:

Opublikowano

zdrówko

fanta już:decayed:

Opublikowano

dzieci śpią,

no to psyt :wink:

Opublikowano
:facepalm: abstynencja:grin:
Opublikowano

pyrsk.................. :kawa: w pracy :decayed:

Opublikowano

Arturoo wybierasz się we wtorek na Kato??

Opublikowano

nie mam bladego pojęcia jak robię ...zgubiłem grafiki zanim je do kalendarza google wklepałem :facepalm:.........muszęto jakoś zorganizować ...puki co nie deklaruję się ,że nie przyjadę :decayed:

Opublikowano

jakbyś jechał to mógłbyś zabrać coś od Mańka dla mnie:wink:

nie ma ciśnienia jak co bo w piątek powinienem być na SGL-u:decayed:

Opublikowano

jak ja mam do Kato jechać przez wieś Mańka....to już jutro muszę urlop organizować ...bo znowu mnie navi jakoś dziwnie poprowadzi....:wink:

Opublikowano
jak ja mam do Kato jechać przez wieś Mańka....to już jutro muszę urlop organizować ...bo znowu mnie navi jakoś dziwnie poprowadzi....:wink:

a jak wyjazd do chełmku ? trafiłeś ?

Opublikowano

navi go przez Częstochowę puściła :decayed:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Artur naprawdę nie ma ciśnienia bo potrzebuję graty na sobotę :wink:

Opublikowano

letko...........tyle,że mi się trochu trasa zmodernizowała....a powrót zrobiłem Bieruń....Pszczyna...za***ista droga :kox:....pół koleiny nie widziałem :slina::shock3:...a o tym ,że dziur w drodze nie spotkałem wogóle to w szoku byłem....nie wiedziałem ,ze są takie drogi na śląsku :whistling::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.