Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

oprych podrzuć mi linka do twoich DRL

Filtr CAN z konektorami v3c motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

aby nie było błędu ale to u ciebie chyba nie potrzebny wydatek

BA15s (1156) 15xSMD Samsung + LENS 15W biała 4700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

ale jest też masa innych

pier**lisz ,że dałeś 170 pln za 2 żarówki do drl ????!!!!????!!!!!????!!!

Opublikowano

Doliczyć do tego dwa kasowniki

Tak to już jest

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

I nie tylko ja tyle dałem

Opublikowano

Pajda do tych ledow bedziesz musiał ciągnąć kable od mce inaczej ci mogą nie ruszyć

Opublikowano

:facepalm::polew: Wyście są poyebani :whistling::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

H4mm3R... napisz im po ile te ledziki chodzą :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Arturoo ja dawałem 150 z automatem drl:facepalm: i padły po 6 miechach

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Arturoo może spot kebawowy :decayed:

w Radomia kibluje:grin:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:..........ucho ........... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

Ty już jak yebniesz to bez trzymanki :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

ucho .,....wracając do ledów....H4mm3R zamówił mi i przyszły mi takowe jak w tym linku za 1/3 ceny :whistling: i świecą .... są w postoju....a ja nie mam drl ......więc świecą cały czas :wink:

Opublikowano
:facepalm::polew: Wyście są poyebani :whistling::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

H4mm3R... napisz im po ile te ledziki chodzą :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

te do DRL po 90zl za kpl z wysyłką do PL, tylko prawie miesiąc czekałem :wink:

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

:hi:

Opublikowano

Myślałem że się nie skapniesz, też na R jest:grin:

co do leda to mam inne priorytety:decayed:

Opublikowano

A ja niestety nie mogłem Czekać stąd ta cena

Opublikowano

tak to jest jak się jest zarobasem i można szaleć :decayed:

Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
tak to jest jak się jest zarobasem i można szaleć :decayed:

Bardzo śmieszne

Opublikowano
tak to jest jak się jest zarobasem i można szaleć :decayed:

Bardzo śmieszne

Śmieszne jest to że dajecie 200 zł za żarówki, bo żółty kolor razi...:grin:

Typowe zarobasy, w d*pach się poprzewracało :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

:hi:

Najeżdżacie na kolegę Soprano, sorki Oprych a ja zrobiłbym to samo :wink:

Ma kolega wizję jak ma wyglądać autko i dąży do tego, co za różnica ile kasy wydaje :decayed:

PS: Ja za korek z R8 dałem 120 zł i co z tego, do dzisiaj to wspominamy :grin::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.