Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobieranie po VINie w kilku letnim aucie jest tylko początkiem :decayed:

dodatkowo Ty masz perłę, a jak auto było już wcześniej lakierowane to robi się wesoło :decayed:

BTW

Trzeba było oddać do ASO :decayed:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Najwyżej poprawi to juz nie moja brocha tylko jego

Tylko chodzi mój czas

kto Ci to lakierował ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pan Krzysztof

Wy mi go polecilisci

Opublikowano
Pan Krzysztof

Wy mi go polecilisci

zderzak miałeś na aucie zamontowany jak to porównywałeś ?

Opublikowano

Lotkę porównywałem i juz mi coś podpadlo

Ale pan Krzysztof twierdzi ze jest ok a nawet super ok

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Listwe zderzaka również malował to już w ogóle

jak mój ori kolor jest taki piękny jak ten pomalowany to szczerze mam ładnie za***any lakier

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

A i on powiedz ze to nie on malował tylko jakiś typek

A już nie mowie ile mnie skasowal za 3 elementy

Opublikowano
Lotkę porównywałem i juz mi coś podpadlo

Ale pan Krzysztof twierdzi ze jest ok a nawet super ok

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Listwe zderzaka również malował to już w ogóle

jak mój ori kolor jest taki piękny jak ten pomalowany to szczerze mam ładnie za***any lakier

ciężko coś powiedzieć nie widząc,

w robocie oceniam kolor po zamontowaniu części na aucie :wink:

Opublikowano

Jak dostane auto przyjadę po opinie

Opublikowano
Lotkę porównywałem i juz mi coś podpadlo

Ale pan Krzysztof twierdzi ze jest ok a nawet super ok

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Listwe zderzaka również malował to już w ogóle

jak mój ori kolor jest taki piękny jak ten pomalowany to szczerze mam ładnie za***any lakier

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

A i on powiedz ze to nie on malował tylko jakiś typek

A już nie mowie ile mnie skasowal za 3 elementy

Ile?
Opublikowano

550 ze względu na kolor ze to jakiś inny no UJ zapłaciłem

Ale jak się okaże że jednak jest spitolona robota to ostatni raz u niego cokolwiek robiłem

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

Już ochłonąłem ale jak już sam Kuba mi powiedział ze jest inny no to chyba we dwoje ślepi nie jesteśmy

Rozumiem ze światło dzienne jest inne niż z latarki telefonu ale...

Opublikowano

Danego kodu lakieru jest kilka odcieni. Przykładowo jak malowałem zderzak z S4 gość mi pokazał wzornik gdzie dla mojego lakieru o kodzie LZ9W było 5 odcieni . Lakiernik dobierał więc wg wzornika

Opublikowano

No dokładnie. Tak jak mówiłem wyżej. U mnie tak dobierałi jak dobrze pamiętam to było aż 7 wzorników.:wink:

Opublikowano

czasami jest nawet 11 odcieni :decayed: a jak auto było wcześniej lakierowane, to już w ogóle przeyebane

spadam spać :hi:

Opublikowano

j.w.:whistling:

Opublikowano

Nie pozostaje nic innego tylko czekać aż zamontuje - jak będzie inny to reklamacja

Opublikowano

:hi:

Nie pozostaje nic innego tylko czekać aż zamontuje - jak będzie inny to reklamacja

no i po raz kolejny potwierdzają się słowa że lepiej dołożyć i kupić na s-line i wypasie :decayed::whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
550 ze względu na kolor ze to jakiś inny no UJ zapłaciłem

Ale jak się okaże że jednak jest spitolona robota to ostatni raz u niego cokolwiek robiłem

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

Już ochłonąłem ale jak już sam Kuba mi powiedział ze jest inny no to chyba we dwoje ślepi nie jesteśmy

Rozumiem ze światło dzienne jest inne niż z latarki telefonu ale...

I to ma być dużo za trzy elementy :facepalm: ciesz się że tanio zapłaciłeś za malowanie w innym odcieniu :decayed:

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano
550 ze względu na kolor ze to jakiś inny no UJ zapłaciłem

Ale jak się okaże że jednak jest spitolona robota to ostatni raz u niego cokolwiek robiłem

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

Już ochłonąłem ale jak już sam Kuba mi powiedział ze jest inny no to chyba we dwoje ślepi nie jesteśmy

Rozumiem ze światło dzienne jest inne niż z latarki telefonu ale...

I to ma być dużo za trzy elementy :facepalm: ciesz się że tanio zapłaciłeś za malowanie w innym odcieniu :decayed:

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

:hi:

Nie będę komentował twojej wypowiedzi

Opublikowano

:hi:

550 ze względu na kolor ze to jakiś inny no UJ zapłaciłem

[...]

No to chyba nie tak sporo jak za 3 elementy. :wink4:

Opublikowano

ale jakie elementy no nie mow mi ze lotke sie liczy jak zderzak

dobra nie ważne mega promocja jak UJ ale ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.