Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

dzięki za spota

human - furka :kox: chciałem poupalać ale przeraziły mnie te zegary :wink:

sławko - zebra robi wrażenie ale ( zaklej te uszy)

4rings - bierz odemnie moje 18 jako chcesz to ci i zawias sprzedam

Pajda pierwsza bumela

a co z zegarami źle ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie mógłbym prowadzić chyba ze się da je wyłączyć

Opublikowano

Thx chłopy za spota. Nowe ryje poznane...

Opublikowano
nie mógłbym prowadzić chyba ze się da je wyłączyć

zawsze idzie zamknąć oczy albo czapka położyć :P

Opublikowano

z tą czapkąto nawet niezły pomysł - następnym razem jak przyjedziesz C7 a będę to sprawdzimy

Opublikowano
z tą czapkąto nawet niezły pomysł - następnym razem jak przyjedziesz C7 a będę to sprawdzimy

nastepny raz biera busa jak obiecałem :D

Opublikowano

ja dopiero będę za 3 tygodnie

Opublikowano
:hi:

dzięki za spota

human - furka :kox: chciałem poupalać ale przeraziły mnie te zegary :wink:

sławko - zebra robi wrażenie ale ( zaklej te uszy)

4rings - bierz odemnie moje 18 jako chcesz to ci i zawias sprzedam

Pajda pierwsza bumela

no nie udało się dojechać :kwasny: za dużo spraw na głowie

a no dodatek okazało się że mam walniete 2 wtryski :cry:

a ty co chciałeś z tym centralnym zrobić ?

Opublikowano

zmienić kodowanie

u to nie dobrze ale nic sie nie martw -zapłacisz z transzy dobrze ze nie 4

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Thx chłopy za spota. Nowe ryje poznane...

dzięki za ozonowanko - odrazu inaczej

Opublikowano
:hi:

dzięki za spota

human - furka :kox: chciałem poupalać ale przeraziły mnie te zegary :wink:

sławko - zebra robi wrażenie ale ( zaklej te uszy)

4rings - bierz odemnie moje 18 jako chcesz to ci i zawias sprzedam

Pajda pierwsza bumela

no nie udało się dojechać :kwasny: za dużo spraw na głowie

a no dodatek okazało się że mam walniete 2 wtryski :cry:

wsadzaj ALki, do tego CAHA i powinno być ok 200PS i 400Nm :decayed:

Opublikowano

dzieki Pany za spocika

:hi:

dzięki za spota

human - furka :kox: chciałem poupalać ale przeraziły mnie te zegary :wink:

sławko - zebra robi wrażenie ale ( zaklej te uszy)

4rings - bierz odemnie moje 18 jako chcesz to ci i zawias sprzedam

Pajda pierwsza bumela

spoko, na nastympny roz jusz bydom zaklejone :grin:

Opublikowano
:hi:

dzięki za spota

human - furka :kox: chciałem poupalać ale przeraziły mnie te zegary :wink:

sławko - zebra robi wrażenie ale ( zaklej te uszy)

4rings - bierz odemnie moje 18 jako chcesz to ci i zawias sprzedam

Pajda pierwsza bumela

no nie udało się dojechać :kwasny: za dużo spraw na głowie

a no dodatek okazało się że mam walniete 2 wtryski :cry:

wsadzaj ALki, do tego CAHA i powinno być ok 200PS i 400Nm :decayed:

czekałem aż się wypowiesz :grin:

załatw :wink::whistling:

Opublikowano
Opublikowano
zmienić kodowanie

u to nie dobrze ale nic sie nie martw -zapłacisz z transzy dobrze ze nie 4

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Thx chłopy za spota. Nowe ryje poznane...

dzięki za ozonowanko - odrazu inaczej

Poprawimy następnym razem....

---------- Post dopisany 02-07-2014 at 06:11 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2014 at 23:23 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam

Opublikowano

Dobry [emoji3]

Opublikowano

Siemka:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.