Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na pozegnanie ide wiec raczej do poniedziałku nie bede w stanie nawet myśleć a co dopiero jechac autkiem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko żebyś wrócił. :decayed:

Opublikowano

Ten gościu który robi pożegnanie nauczył mnie wielu przydatnych rzeczy w pracy

Ostatnio jak popilismy to hajtałem się z jego córa przez telefon wiec będzie wesoło

co nie zmienia faktu że będzie grubo

Opublikowano

:facepalm:

Opublikowano

Tylko, ze przy Waszych autach i wypasach wstyd sie bedzie zjawiac, ewentualnie podjade golfem - ten juz troche bardziej moze Wam "przypasuje" ;)

Nie liczą się samochody tylko ludzie. :wink4:

ta jasne :grin:

Ucho ja dopiero wlazłem na chatę odpuszczam to piwo

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Ucho ja dopiero wlazłem na chatę odpuszczam to piwo
ja też na chacie siedzę

jak z maleństwem?

Opublikowano

no to psyt :)

Opublikowano

Tylko, ze przy Waszych autach i wypasach wstyd sie bedzie zjawiac, ewentualnie podjade golfem - ten juz troche bardziej moze Wam "przypasuje" ;)

Nie liczą się samochody tylko ludzie. :wink4:

TRUE :thumbup1:

PS. ucho kiedy rezamy ? furka gotowa :D:banan:

Opublikowano

PS. ucho kiedy rezamy ? furka gotowa
:co: sobota
Opublikowano

PS. ucho kiedy rezamy ? furka gotowa

:co: sobota

sii :yes2:

Opublikowano

Noooo i jak tu podjechac zwyklym biednym golasem, do aut w ktorych co tydzien sa dokladane co raz to grubsze i grubsze fanty. ;)

Opublikowano

a alkoholizujemy się przy okazji :D


Noooo i jak tu podjechac zwyklym biednym golasem, do aut w ktorych co tydzien sa dokladane co raz to grubsze i grubsze fanty. ;)

przyjedziesz kilka razy i złapiesz bakcyla :facepalm:

Później będziesz wyglądał jak każdy szczęśliwy posiadacz :audi: tzn:spodnie porwane,słoma z butów.Bo cała kasa na mody :polew::polew:

Opublikowano

Noooo i jak tu podjechac zwyklym biednym golasem, do aut w ktorych co tydzien sa dokladane co raz to grubsze i grubsze fanty. ;)

nie panikuj tylko przyjeżdżaj na spota !

a alkoholizujemy się przy okazji :D

przecież ja nie piej :grin:

Opublikowano

a alkoholizujemy się przy okazji :D

przecież ja nie piej :grin:

oplułem monitor :polew::polew::polew:

Opublikowano

a alkoholizujemy się przy okazji :D

Noooo i jak tu podjechac zwyklym biednym golasem, do aut w ktorych co tydzien sa dokladane co raz to grubsze i grubsze fanty. ;)

przyjedziesz kilka razy i złapiesz bakcyla :facepalm:

Później będziesz wyglądał jak każdy szczęśliwy posiadacz :audi: tzn:spodnie porwane,słoma z butów.Bo cała kasa na mody :polew::polew:

Tak, jeszcze mu Miron kredyt załatwi na resztę życia i już będzie w pełni szczęścia :grin:

Opublikowano

:hi:

Co tam chlory... nikt nie pije ? :facepalm: Ja w robo to rozgrzeszony. Ale za to o 6 AM :)

Oprych, cały czas zapominam taili zabrac do robo, ale zaraz pokopie w sprzętach...

Opublikowano

Ja też w robo :kwasny:

Opublikowano

I ja :decayed:

więc jest czas aby na forum posiedzieć :banan:

Opublikowano

Kurwin , jeszcze mi nowy podnośnik szyby sie rozplatał , ech.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.