Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Zboro Ty jakiś do Dimana podobny jestes :eusathink:

:co:

?
Właśnie. Wbijaj dziś....

Wysłane z taboreta G3

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie dam rady mały chory

Opublikowano

Nie dam rady mały chory

Ja też miałem z małym w nocy o 1 szpital z krtanią... Ech

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Masakra jakaś z tymi wirusami

Opublikowano

:hi:


:hi:


u mnie też w domu szpital :kwasny:

Opublikowano

Maja u mnie też została w domu bo przeziębiona. Taka pogoda, raz ciepło, raz zimno... Zima, to powinno doyebać śniegiem i mrozem a nie jakieś takie. :angry::decayed:

Opublikowano

Maja u mnie też została w domu bo przeziębiona. Taka pogoda, raz ciepło, raz zimno... Zima, to powinno doyebać śniegiem i mrozem a nie jakieś takie. :angry::decayed:

Moje to sie chyba w niedziele na sankach załatwiły.

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Maja u mnie też została w domu bo przeziębiona. Taka pogoda, raz ciepło, raz zimno... Zima, to powinno doyebać śniegiem i mrozem a nie jakieś takie. :angry::decayed:

Dobrze mówisz jakby był mróz i prawdziwa zima to by te wirusy i inne pozabijało a człowiek by się hartował

Opublikowano

Maja u mnie też została w domu bo przeziębiona. Taka pogoda, raz ciepło, raz zimno... Zima, to powinno doyebać śniegiem i mrozem a nie jakieś takie. :angry::decayed:

Dobrze mówisz jakby był mróz i prawdziwa zima to by te wirusy i inne pozabijało a człowiek by się hartował
Do hartowania to ja mam coś innego :grin:

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Maja u mnie też została w domu bo przeziębiona. Taka pogoda, raz ciepło, raz zimno... Zima, to powinno doyebać śniegiem i mrozem a nie jakieś takie. :angry::decayed:

Dobrze mówisz jakby był mróz i prawdziwa zima to by te wirusy i inne pozabijało a człowiek by się hartował
Do hartowania to ja mam coś innego :grin:

Wysłane z taboreta G3

Hehe
Opublikowano

Maja u mnie też została w domu bo przeziębiona. Taka pogoda, raz ciepło, raz zimno... Zima, to powinno doyebać śniegiem i mrozem a nie jakieś takie. :angry::decayed:

Dobrze mówisz jakby był mróz i prawdziwa zima to by te wirusy i inne pozabijało a człowiek by się hartował

:wink4:

Maja u mnie też została w domu bo przeziębiona. Taka pogoda, raz ciepło, raz zimno... Zima, to powinno doyebać śniegiem i mrozem a nie jakieś takie. :angry::decayed:

Dobrze mówisz jakby był mróz i prawdziwa zima to by te wirusy i inne pozabijało a człowiek by się hartował
Do hartowania to ja mam coś innego :grin:

Wysłane z taboreta G3

Dla siebie też mam ale ciężko dziecku polać. :decayed:

Opublikowano

Multis o ile dobrze pamiętam to wozisz płyn do hartowania w bagażniku w butelce po Kubusiu :)

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Multis o ile dobrze pamiętam to wozisz płyn do hartowania w bagażniku w butelce po Kubusiu :)

Ten jest akurat dla 2.5 :)

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Witam :hi:

Jak się uda to wpadnę dziś na spota :hi:

Horneth PW :)

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

Chłopaki pomoże ktoś zakodować dzisiaj centralny z alarmem żeby jedne drzwi się otwierały i żeby się zamykał po 15km/h??

Opublikowano

jak sie Pajda zjawi to go zagadaj aby pozabierał graty

i poszukaj kodowania

Opublikowano

Ja mam kompa i kabel i próbowałem kodować ale d*pa.

Opublikowano

To znaczy ze źle kodowales

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.