Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Turzol Franciszek Ucho jesteście chętni na jakieś wieczorne spotkanko na szybkości ? Wpadłbym zamienić kilka słów z Turzolem i obadałbym jak mu to Audi pociska.

Niestety ja odpadam,na chacie rezam

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja znów małą z mamą zostawiłem w szpitalu - rzygała pół dnia

ro***erdala mnie to już :facepalm:

Edytowane przez Miszka82

Opublikowano

No to qr** rzeczywiście kapa! Co jest?

Opublikowano

Powodzonka Miszka z brzdącem ;):wink:

Pyrsk herbatka w pracy :)

wysłane z lte

Opublikowano

jutro ja rzygam -hajsem u chłopaków na dziupli jak odbiorę padlinę :grin:

cała rodzina rzyga :grin:

Opublikowano

Miszka Turzol Franciszek dzięki za mini spot.Turzol jutro podrzuce Ci te logi tylko podaj mail.

Opublikowano

jutro ja rzygam -hajsem u chłopaków na dziupli jak odbiorę padlinę :grin:

cała rodzina rzyga :grin:

Moja mała rzyga jak ma nacieki. Niby njc jej niema tylko flegma, ale nocki przeebane.

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

ja znów małą z mamą zostawiłem w szpitalu - rzygała pół dnia

ro***erdala mnie to już :facepalm:

Na Ligocie czy w ST?

My dalej Ligot :( Oby wyjść stąd do piątku. ..

Opublikowano

Miszka Turzol Franciszek dzięki za mini spot.Turzol jutro podrzuce Ci te logi tylko podaj mail.

spoko miło było poznać - ale stwierdzam fakt jak dobiorę auto to już ani złotówki nie wkładam w rezanie

ja znów małą z mamą zostawiłem w szpitalu - rzygała pół dnia

ro***erdala mnie to już :facepalm:

Na Ligocie czy w ST?

My dalej Ligot :( Oby wyjść stąd do piątku. ..

na szczęście ST - myślę, że jutro max wtorek do domu, nawodnią ją i zabieram do dom bo tam w pokoju 6-ciu pacjentów i każdy co innego dlatego trzeba będzie sp***dalać stamtąd jak najszybciej co by czego innego nie załapać

a Stan co wam dolega ? masz materac ? jaki oddział ? ja jestem mega zadowolony z tego szpitala na Ligocie

Opublikowano

Miszka Turzol Franciszek dzięki za mini spot.Turzol jutro podrzuce Ci te logi tylko podaj mail.

spoko miło było poznać - ale stwierdzam fakt jak dobiorę auto to już ani złotówki nie wkładam w rezanie

:buahaha:

thx Pany, Horneth dzieki za zvagowanie i wyjmaki. Podeśli na pw loga z auto-scana :hi:

Opublikowano

Miszka Turzol Franciszek dzięki za mini spot.Turzol jutro podrzuce Ci te logi tylko podaj mail.

spoko miło było poznać - ale stwierdzam fakt jak dobiorę auto to już ani złotówki nie wkładam w rezanie

Ja ahym...:decayed:

Opublikowano

Miszka Turzol Franciszek dzięki za mini spot.Turzol jutro podrzuce Ci te logi tylko podaj mail.

spoko miło było poznać - ale stwierdzam fakt jak dobiorę auto to już ani złotówki nie wkładam w rezanie

:buahaha:

thx Pany, Horneth dzieki za zvagowanie i wyjmaki. Podeśli na pw loga z auto-scana :hi:

no jaaaaaa kabel do vagowania za dwa koble :grin: sorry I'm normal :lol:

Miszka Turzol Franciszek dzięki za mini spot.Turzol jutro podrzuce Ci te logi tylko podaj mail.

spoko miło było poznać - ale stwierdzam fakt jak dobiorę auto to już ani złotówki nie wkładam w rezanie

Ja ahym... :decayed:

ino do serii:'jak było na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków amen" :grin:

tylko fotele jeszcze wciepne i basta :wink:

Opublikowano

Miszka, 6ste piętro, oddział pulmunologii. Młody ma zapalenie oskrzeli. Niestety już mial problemy żeby normalnie oddychać i tak oto jesteśmy. Minął ledwo ponad rok Kiedy z Alą spędziłem tu ponad tydzień :/

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Miszka, 6ste piętro, oddział pulmunologii. Młody ma zapalenie oskrzeli. Niestety już mial problemy żeby normalnie oddychać i tak oto jesteśmy. Minął ledwo ponad rok Kiedy z Alą spędziłem tu ponad tydzień :/

nie byłem "jeszcze" na 6-tym

póki co 5 i 7 znam, a parter to z zamkniętymi oczami :facepalm:

no nic trza się powoli zbierać, ogarnąć chatę i rano do robo :hi:

Opublikowano

To :drunk: za zdrowie najmłodszych

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Miszka Turzol Franciszek dzięki za mini spot.Turzol jutro podrzuce Ci te logi tylko podaj mail.

Podziękował za spocik :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: pochwalony

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.