Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdrówko :D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema! :hi:

ożeszTykurwawdupejebany :kox:

Czemu, mam dostać więcej zdjęć w poniedziałek, ale nie chciałbym też aby ktoś je obejrzał i zapłacił za nie, naturalnie ja wcześniej zrobię mu przelew na konto.

ja mogę przechować ale od razu mówię zarobiony jestem w ostatnim czasie sporo i musi mi je ktoś podrzucić pod garaż we wcześniej umówionym terminie - tyle mogę od siebie :hi:

No z tym może być problem, bo chciabym aby przez zapłatą ktoś te felgi obejrzał i zabrał.

Opublikowano

siema! :hi:

ożeszTykurwawdupejebany :kox:

Czemu, mam dostać więcej zdjęć w poniedziałek, ale nie chciałbym też aby ktoś je obejrzał i zapłacił za nie, naturalnie ja wcześniej zrobię mu przelew na konto.

ja mogę przechować ale od razu mówię zarobiony jestem w ostatnim czasie sporo i musi mi je ktoś podrzucić pod garaż we wcześniej umówionym terminie - tyle mogę od siebie :hi:

No z tym może być problem, bo chciabym aby przez zapłatą ktoś te felgi obejrzał i zabrał.

Multis pisał, że może odebrać, zobaczyć - ja mogę przechować i masz komplet :wink: jak co piszcie - tymczasem do jutra :hi:

Opublikowano

siema! :hi:

ożeszTykurwawdupejebany :kox:

Czemu, mam dostać więcej zdjęć w poniedziałek, ale nie chciałbym też aby ktoś je obejrzał i zapłacił za nie, naturalnie ja wcześniej zrobię mu przelew na konto.

ja mogę przechować ale od razu mówię zarobiony jestem w ostatnim czasie sporo i musi mi je ktoś podrzucić pod garaż we wcześniej umówionym terminie - tyle mogę od siebie :hi:

No z tym może być problem, bo chciabym aby przez zapłatą ktoś te felgi obejrzał i zabrał.

Multis pisał, że może odebrać, zobaczyć - ja mogę przechować i masz komplet :wink: jak co piszcie - tymczasem do jutra :hi:
Taaa tylko podejmowac decyzje... A jak cos potem nie teges. Moge odebrać ale nie sprawdze ich...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Toż nie naślę na Ciebie bandy cyganów :decayed: rzuć numerem na PW jak możesz. Zadzwonie i pogadamy.

Opublikowano

Multis uderz do Karola to je na maszynę wrzuci i będzie pewne

Opublikowano

Multis uderz do Karola to je na maszynę wrzuci i będzie pewne

Myślisz że ja mam czas. Jeszcze kurwin 2 zmiany

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Ucho to kto mi tam jeszcze z twojej listy został? Turzol ☺

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Toż nie naślę na Ciebie bandy cyganów :decayed: rzuć numerem na PW jak możesz. Zadzwonie i pogadamy.

To jakas firma jest. Cy prywatny?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Z odbiorem będzie problem ale mogę u siebie przechować nawet dłuższy czas gdybyś nie miał innej dziupli.

Opublikowano

:siema: chlory

Quwa niech uj trafi te nasze a4 tym nic nie da się przewieźć

co ty gadasz, ja w fiacie cc chciałem szafy wozić

a4 pojemne auto , przeca to rodzinne kombi

201405141_wxenqrp.jpg

IMAG0495j_wxenqne.jpg

Opublikowano

psyt :)

Opublikowano

Prywatny typ, dzwoniłem dziś do niego. Ma mi w poniedziałek przesłać więcej zdjęć na email, jeśli na zdjęciach będą ok to wtedy będę potrzebował pomocy od was. Mianowicie potrzebowałbym aby ktoś podjechał do typa żeby obejrzeć te koła, uszkodzenia rantow. Wiem ze jedna felga jest nadspawana. Ja sam nie mam możliwości ich sprawdzenia bo jestem spod warszawy.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:siema: chlory

Quwa niech uj trafi te nasze a4 tym nic nie da się przewieźć

co ty gadasz, ja w fiacie cc chciałem szafy wozić

a4 pojemne auto , przeca to rodzinne kombi

201405141_wxenqrp.jpg

IMAG0495j_wxenqne.jpg

sie Pajda nie dziw.......on przez drzwi chciał wkładać :grin:

Opublikowano

BTW

Pajda, pamiętam jak dziś, jak chcialeś tą szafę CC przewozić.... ale był zonk :grin:

Opublikowano

BTW

Pajda, pamiętam jak dziś, jak chcialeś tą szafę CC przewozić.... ale był zonk :grin:

dali bysmy rade ale ty zwątpiłes :facepalm:

ostatnio widziałem jak gość pod castoramą 2 pary drzwi ( zapakowane w styropian) chciał do CC włożyc jak się skończyło to nie wiem

Opublikowano

BTW

Pajda, pamiętam jak dziś, jak chcialeś tą szafę CC przewozić.... ale był zonk :grin:

dali bysmy rade ale ty zwątpiłes :facepalm:

ostatnio widziałem jak gość pod castoramą 2 pary drzwi ( zapakowane w styropian) chciał do CC włożyc jak się skończyło to nie wiem

zwątpiłem, ba szafa i tak na styk do Toyoty weszła :grin:

PS. O której jutro ten basen ?

Opublikowano

BTW

Pajda, pamiętam jak dziś, jak chcialeś tą szafę CC przewozić.... ale był zonk :grin:

dali bysmy rade ale ty zwątpiłes :facepalm:

ostatnio widziałem jak gość pod castoramą 2 pary drzwi ( zapakowane w styropian) chciał do CC włożyc jak się skończyło to nie wiem

zwątpiłem, ba szafa i tak na styk do Toyoty weszła :grin:

PS. O której jutro ten basen ?

Basen 15.30-16 :wink:

Opublikowano

:hi:

ale doj**ało śniegiem :kox:

Opublikowano

morgen :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.