Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior, widziałem okazje za 13 tys :decayed:

Arturoo - auto już miałem sprawdzone, wypadło bardzo pozytywnie, skrzynia pracuje w porządku, pytanie co z tym dymieniem.....

no to nic tylko takiego kupic hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie doradzę...bankowo jakiś problem...a skoro sprzedający się z nim nie uporał to znaczy ,że kosztowny :(

Opublikowano

Jutro popytam w robocie, chyba, że Krzysiek coś podpowie :)

Opublikowano

teraz zauważyłem jedną rzecz, której chyba wcześniej w opisie nie było:

Samochód dymi na biało po rozgrzaniu ! :huh:

przeczytaj

http://informator.zumi.pl/jak-naprawic/dlaczego-samochod-dymi-na-bialo/5543n

w sumie nic nowego się nie dowiedzialem :lol:

Opublikowano

teraz zauważyłem jedną rzecz, której chyba wcześniej w opisie nie było:

Samochód dymi na biało po rozgrzaniu ! :huh:

przeczytaj

http://informator.zumi.pl/jak-naprawic/dlaczego-samochod-dymi-na-bialo/5543n

w sumie nic nowego się nie dowiedzialem :lol:

i nikt ci nic wiecej nie powie bez sprawdzenia auta

Opublikowano

Stasiu u mnie było tak przed tym jak klękną silnik że dymił co jakiś czas ale za c**ja nie sposób było to zbadać kiedy - tzn nie było reguły raz zadymił przy odpalaniu, raz po dłuższej trasie jak postał chwilę na wolnych obrotach - też mi się wydaje, że skoro sprzedający tego nie ogarnął to to nie jest kwestia 500zł

Opublikowano

:hi:

Stasiu, mogą turbiny puszczać i dymi, mogą pierścienie puszczać, mogą zawory puszczać, jednym słowem silnik na stół i remont, ja bym odpuścił temat 2.7BiT bo prędzej czy później zrobisz remont

Opublikowano

:hi:

:hi:

ale doj**ało śniegiem :kox:

przydałoby się quattro :naughty:

przydało by się auto :decayed:

dziś właśnie wspominałem jazdę malaczem w zimie: jeden dwa trzy, dojazd do zakrętu redukcja na dwa i na pełnej piździe bez ręcznego :kox:

Opublikowano

:hi:

:hi:

ale doj**ało śniegiem :kox:

przydałoby się quattro :naughty:

przydało by się auto :decayed:

dziś właśnie wspominałem jazdę malaczem w zimie: jeden dwa trzy, dojazd do zakrętu redukcja na dwa i na pełnej piździe bez ręcznego :kox:

a pozniej tacy sie "rozbijaja" jeden o drugiego albo o laweczki hehe

brakuje mi takiej akcji jak kiedys byly:)

Opublikowano

Stasiu u mnie było tak przed tym jak klękną silnik że dymił co jakiś czas ale za c**ja nie sposób było to zbadać kiedy - tzn nie było reguły raz zadymił przy odpalaniu, raz po dłuższej trasie jak postał chwilę na wolnych obrotach - też mi się wydaje, że skoro sprzedający tego nie ogarnął to to nie jest kwestia 500zł

swap na 2,5 i jazda :decayed:

:hi:

Stasiu, mogą turbiny puszczać i dymi, mogą pierścienie puszczać, mogą zawory puszczać, jednym słowem silnik na stół i remont, ja bym odpuścił temat 2.7BiT bo prędzej czy później zrobisz remont

w PL nie ma godnego polecenia 2,7bit :facepalm:

:hi:

:hi:

ale doj**ało śniegiem :kox:

przydałoby się quattro :naughty:

przydało by się auto :decayed:

dziś właśnie wspominałem jazdę malaczem w zimie: jeden dwa trzy, dojazd do zakrętu redukcja na dwa i na pełnej piździe bez ręcznego :kox:

a pozniej tacy sie "rozbijaja" jeden o drugiego albo o laweczki hehe

brakuje mi takiej akcji jak kiedys byly:)

byś na spota przyjechał, a nie wylewał żale w wirtualnym świecie :decayed:

Opublikowano

Stasiu u mnie było tak przed tym jak klękną silnik że dymił co jakiś czas ale za c**ja nie sposób było to zbadać kiedy - tzn nie było reguły raz zadymił przy odpalaniu, raz po dłuższej trasie jak postał chwilę na wolnych obrotach - też mi się wydaje, że skoro sprzedający tego nie ogarnął to to nie jest kwestia 500zł

swap na 2,5 i jazda :decayed:

eno ...eno...trochę Cię poniosło :grin:

Opublikowano

Stasiu u mnie było tak przed tym jak klękną silnik że dymił co jakiś czas ale za c**ja nie sposób było to zbadać kiedy - tzn nie było reguły raz zadymił przy odpalaniu, raz po dłuższej trasie jak postał chwilę na wolnych obrotach - też mi się wydaje, że skoro sprzedający tego nie ogarnął to to nie jest kwestia 500zł

swap na 2,5 i jazda :decayed:

eno ...eno...trochę Cię poniosło :grin:

fakt :decayed:

Opublikowano

z drugiej strony,.....zapisał byś się w kartach historii jak nikt :decayed:


po wpisaniu w google swap 2,7

na pierwszej stronie by było.........Pan z Katowic....wywalił 2,7 bita i wrzucił 2,5 tdi za namową kolegi czytającego swojej Córeczce do poduchy...sam naprawiam multitronik :decayed:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

nie mam audi zeby na spota przyjechac hehe


2,5 to tylko swap dla bogatych hehehe

Opublikowano

nie mam audi zeby na spota przyjechac hehe

2,5 to tylko swap dla bogatych hehehe

i dalej się żali - to se kup :grin:

Opublikowano

nie mam audi zeby na spota przyjechac hehe

2,5 to tylko swap dla bogatych hehehe

i dalej się żali - to se kup :grin:

gdyby to mnie bylo tylko stac hehe

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

fajnie się czyta :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.