Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm. Podrzuc ale za godzine, poltora...

Wysłane z taboreta G3

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To kolo 19tej na kawę wpadnę

Opublikowano

To kolo 19tej na kawę wpadnę

Kawa jutro...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Znaczy się ja będę pił z Izą kawę, a ty będziesz się bawił śrubokrętami :wink:


:grin:

Opublikowano

Znaczy się ja będę pił z Izą kawę, a ty będziesz się bawił śrubokrętami :wink:

:grin:

Jak ogarniesz dzieci...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

A jutro to się czego innego napijemy

Opublikowano

A jutro to się czego innego napijemy

Podrzuc ino radio...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

A czego będę słuchał?????

W ciszy jeździć się nie da

Opublikowano

A czego będę słuchał?????

W ciszy jeździć się nie da

Sylwii

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:grin::grin::grin:

Opublikowano

dobre... :grin:

Opublikowano

dobre... :grin:

Ty nie w BT?

Opublikowano

no niestety...zdrowie mi w ostatniej chwili pokrzyżowało...

...mega chlanie :( i musiałem zrezygnować :facepalm:

Opublikowano

no niestety...zdrowie mi w ostatniej chwili pokrzyżowało...

...mega chlanie :( i musiałem zrezygnować :facepalm:

jest taka choroba która może pokrzyżować picie ? masz raka i umierasz ? :decayed:

Opublikowano

...nie po prostu miałem zapalenie płuca lewego, ale takie, że dopiero teraz(?!) zaczyna mi pracować właśnie te lewe...przez ten czas od 24.02 do dziś "jadę" tylko na prawym. A ordynatorka ze szpitala (byłem tydzień pod kroplówkami) powiedziała mi, że jak pojadę na weekend do gór, to wyląduję z powrotem, ale tym razem na dwa płuca i wiążące się z tym powikłania. I tak mam przerąbane, bo od 24.02 do 04.05 (tyle do odrobienia do emerytury) bd na L4 dopóki lewe płuco nie będzie w pełni zdrowe. Bo i tak w robocie na badaniach (obowiązkowe po 30 dniach L4) nie przejdę "teraz" spirometrii.

żałuję jak cholera, że mnie i Ewki tam teraz nie ma, ale cóż... :(

...ZATOR się wielkimi krokami zbliża :kox: a tam już nie ma "ostrego górskiego powietrza"...tak w razie czego jakby co :decayed:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

...nie po prostu miałem zapalenie płuca lewego, ale takie, że dopiero teraz(?!) zaczyna mi pracować właśnie te lewe...przez ten czas od 24.02 do dziś "jadę" tylko na prawym. A ordynatorka ze szpitala (byłem tydzień pod kroplówkami) powiedziała mi, że jak pojadę na weekend do gór, to wyląduję z powrotem, ale tym razem na dwa płuca i wiążące się z tym powikłania. I tak mam przerąbane, bo od 24.02 do 04.05 (tyle do odrobienia do emerytury) bd na L4 dopóki lewe płuco nie będzie w pełni zdrowe. Bo i tak w robocie na badaniach (obowiązkowe po 30 dniach L4) nie przejdę "teraz" spirometrii.

żałuję jak cholera, że mnie i Ewki tam teraz nie ma, ale cóż... :(

...ZATOR się wielkimi krokami zbliża :kox: a tam już nie ma "ostrego górskiego powietrza"...tak w razie czego jakby co :decayed:

Nawet jak odrobisz l4 i tak będziesz szybciej na emeryturze jak ja :facepalm:

Opublikowano

Puma - Nie Spać, Zwiedzać, Zapie... Vol.5:


Na otarcie łez, zator będzie :banan:

zeszłoroczny hicior

:banan::banan::banan:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Tychy jutro rezam na garażu od około 10 wpadać, jak co to kom 662....

Opublikowano

Puma - Nie Spać, Zwiedzać, Zapie... Vol.5:

Na otarcie łez, zator będzie :banan:

zeszłoroczny hicior

:banan::banan::banan:

Zrobiłem Ci to w mp3 i podzieliłem na 11 kawałków.... Heh

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.