Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

thx ucho za gościne :drunk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludzie pomoże mi ktoś na nowo zaadaptować poziomowanie w mojej A4 bo próbowałem swój kabel i coś nagrzebałem,że nie umiem teraz tego ogarnąć i cały czas mi się świeci na fisie komunikat od poziomowania. Najlepiej ktoś z moich okolic żeby był abym mógł podjechać.

Opublikowano

Ludzie pomoże mi ktoś na nowo zaadaptować poziomowanie w mojej A4 bo próbowałem swój kabel i coś nagrzebałem,że nie umiem teraz tego ogarnąć i cały czas mi się świeci na fisie komunikat od poziomowania. Najlepiej ktoś z moich okolic żeby był abym mógł podjechać.

nie słuchasz

pisaliśmy CI że tego sie nie adoptuje , masz problem z czujnikiem

chyba że miałeś odpięty czujnik lub lampy i przekręciłeś zapłon to wtedy zapisał się błąd z poziomowania

Opublikowano

pisaliśmy CI że tego sie nie adoptuje , masz problem z czujnikiem

Wiem,że pisaliśmy,ale coś sobie usunąłem programem jak chciałem testować i teraz wogóle nic nie działa

Opublikowano

Pajda idzie coś usunąć ??


Dobra Panowie...mam romans

...ma ktoś na zbyciu-pożyczyć na tydzień lub dwa...zwrotnice z b6 gołą...styknie jedna...muszę ją "dopasować" i ewentualnie coś dokupić ?! chodzi o swap hamulcy :wink:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Pajda idzie coś usunąć ??

Dobra Panowie...mam romans

...ma ktoś na zbyciu-pożyczyć na tydzień lub dwa...zwrotnice z b6 gołą...styknie jedna...muszę ją "dopasować" i ewentualnie coś dokupić ?! chodzi o swap hamulcy :wink:

hmm nie wiem, nie zadarzyło mi sie żeby coś usunać , chyba że ma jakiś chiński kabel i oprogramowanie

może usunoł na kompie a nie w sterowniku

pisaliśmy CI że tego sie nie adoptuje , masz problem z czujnikiem

Wiem,że pisaliśmy,ale coś sobie usunąłem programem jak chciałem testować i teraz wogóle nic nie działa

zapraszamy we wtorek na spota godz 19 pod silesie :wink:

aha finke pije :whistling:

Opublikowano

też mi ta myśl przeszła...ale wolałem dla pewności zapytać :)

Opublikowano

aha finke pije

Jak dużą :D


hmm nie wiem, nie zadarzyło mi sie żeby coś usunać , chyba że ma jakiś chiński kabel i oprogramowanie
może usunoł na kompie a nie w sterowniku

kabel mam taki: http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html

Opublikowano

Pajda idzie coś usunąć ??

pamięć cache :kox::decayed:

Opublikowano

aha finke pije

Jak dużą :D

hmm nie wiem, nie zadarzyło mi sie żeby coś usunać , chyba że ma jakiś chiński kabel i oprogramowanie

może usunoł na kompie a nie w sterowniku

kabel mam taki: http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html

ten kabel to sie nadaje tyko do B5 :wink: żeby inspekcje olejową skasować

Opublikowano

aha finke pije

Jak dużą

On szybko odpada - 0,25 mu wystarczy

Edytowane przez oprych

Opublikowano

aha finke pije

Jak dużą :D

hmm nie wiem, nie zadarzyło mi sie żeby coś usunać , chyba że ma jakiś chiński kabel i oprogramowanie

może usunoł na kompie a nie w sterowniku

kabel mam taki: http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html

ten kabel to sie nadaje tyko do B5 :wink: żeby inspekcje olejową skasować
No to teraz już wiem wszystko
Opublikowano

thx ucho za gościne :drunk:

Polecam się na zaś :D

aha finke pije :whistling:

Niedosyt jakiś :D

Zdrówko :drunk:

Opublikowano

Pajda idzie coś usunąć ??

pamięć cache :kox::decayed:

:polew:

i kolejne pssyt :beer:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: pochwalony

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siema

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.