Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...ma ktoś na zbyciu-pożyczyć na tydzień lub dwa...zwrotnice z b6 gołą...styknie jedna...muszę ją "dopasować" i ewentualnie coś dokupić ?! chodzi o swap hamulcy :wink:

jakbyś wykombinował coś konkretnego daj znać

W tym sezonie czeka mnie wymiana klocków z przodu, więc można by przyebać z grubej rury :wink:

W pracy. Pozatym przez alkoholików/gawędziarzy/opowiadaczy, tak sie strułem w sobote, że chyba nie będę pił do rana

Wysłane z taboreta G3

no :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeden odpadł koło 22 drugi koło 24. Żal było tej flaszki zostawiać... Do 2 ponoć męczyłem... Niedziela... Nie pamiętam....

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

...ma ktoś na zbyciu-pożyczyć na tydzień lub dwa...zwrotnice z b6 gołą...styknie jedna...muszę ją "dopasować" i ewentualnie coś dokupić ?! chodzi o swap hamulcy :wink:

jakbyś wykombinował coś konkretnego daj znać

W tym sezonie czeka mnie wymiana klocków z przodu, więc można by przyebać z grubej rury :wink:

312 ? :naughty::decayed:

wjechał drugi :decayed:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Siema z wieczorka :wink4:

Opublikowano

312 to miałem jak tu jeszcze w B6stakch mieli 288 :grin:

Opublikowano

...ma ktoś na zbyciu-pożyczyć na tydzień lub dwa...zwrotnice z b6 gołą...styknie jedna...muszę ją "dopasować" i ewentualnie coś dokupić ?! chodzi o swap hamulcy :wink:

jakbyś wykombinował coś konkretnego daj znać

W tym sezonie czeka mnie wymiana klocków z przodu, więc można by przyebać z grubej rury :wink:

312 ? :naughty::decayed:

fotof6c92_wepqaqp.gif

Opublikowano

312 to miałem jak tu jeszcze w B6stakch mieli 288 :grin:

powiadasz :naughty::decayed:

za mocne se to zrobiłem......:polew:

...ma ktoś na zbyciu-pożyczyć na tydzień lub dwa...zwrotnice z b6 gołą...styknie jedna...muszę ją "dopasować" i ewentualnie coś dokupić ?! chodzi o swap hamulcy :wink:

jakbyś wykombinował coś konkretnego daj znać

W tym sezonie czeka mnie wymiana klocków z przodu, więc można by przyebać z grubej rury :wink:

312 ? :naughty::decayed:

fotof6c92_wepqaqp.gif

:decayed:

tak mi się jakoś napisało od razu :grin:

Opublikowano

stanley kross wypuścił na rynek nowe modele

http://www.kross.pl/pl/fitness/pulso-2

koła o średnicy 27,5" oraz 29"

Opublikowano

stanley kross wypuścił na rynek nowe modele

http://www.kross.pl/pl/fitness/pulso-2

koła o średnicy 27,5" oraz 29"

brać :decayed:

Opublikowano

...ma ktoś na zbyciu-pożyczyć na tydzień lub dwa...zwrotnice z b6 gołą...styknie jedna...muszę ją "dopasować" i ewentualnie coś dokupić ?! chodzi o swap hamulcy :wink:

jakbyś wykombinował coś konkretnego daj znać

W tym sezonie czeka mnie wymiana klocków z przodu, więc można by przyebać z grubej rury :wink:

W pracy. Pozatym przez alkoholików/gawędziarzy/opowiadaczy, tak sie strułem w sobote, że chyba nie będę pił do rana

Wysłane z taboreta G3

no :decayed:

spoko...myślę że do miesiąca dam znać, pierw muszę "antryj" (przedpokój-po waszemu :P ) skończyć... :wink:

...ma ktoś na zbyciu-pożyczyć na tydzień lub dwa...zwrotnice z b6 gołą...styknie jedna...muszę ją "dopasować" i ewentualnie coś dokupić ?! chodzi o swap hamulcy :wink:

jakbyś wykombinował coś konkretnego daj znać

W tym sezonie czeka mnie wymiana klocków z przodu, więc można by przyebać z grubej rury :wink:

312 ? :naughty::decayed:

wjechał drugi :decayed:

tee... "delirka" Ci się "włączyła" po BT ?! :huh::grin:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Ty, a co ja gorol jestem? :facepalm:

Opublikowano

Ty, a co ja gorol jestem? :facepalm:

no nie wiem...po podpisie "Pan z Katowic"... :grin:

...powinno być "Chop ze ślońska" :decayed:

Opublikowano

Ty, a co ja gorol jestem? :facepalm:

no nie wiem...po podpisie "Pan z Katowic"... :grin:

...powinno być "Chop ze ślońska" :decayed:

żeby gorole zrozumiały :decayed:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

:siema:

Kto dziś będzie? :pali::guma:

Opublikowano

:bry:

Mnie niet,na nimcach siedze

Opublikowano

:hi: pochwalony

Ja w robocie na 2 zm

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Siema

Opublikowano

:hi: ja chyba nie dam rady ;)

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.