Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Dziewczyny dziś pierwszy spot w tym roku w Żorach,wybiera się ktoś?

Nie wierzę

Uwierz i dawaj

Pajda nas zbierze a my :beer::D

Psyt :wink:

Opublikowano

Ucho daj namiary na tego twojego lakiernika :wink:

Opublikowano

Na fona

Opublikowano

Panowie, :kox: mam temat:

Chcę wymienić gumkę w scyzoryku. :(

Czy trzeba cały klucz rozbierać?

Opublikowano

Panowie, :kox: mam temat:

Chcę wymienić gumkę w scyzoryku. :(

Czy trzeba cały klucz rozbierać?

podważasz gumke i wymieniasz, nie trzeba rozbierać klucza - ale ni licz na szał, nowa gumka z ASO wyglada kozacko przez max misiąc później wygląda tak samo jak stara, no może nie jest taka wyślizgana ale z pewnością się wyciera

Na fona

dostałech odpisałech , na Multis miał mega prajs

Opublikowano

Panowie, :kox: mam temat:

Chcę wymienić gumkę w scyzoryku. :(

Czy trzeba cały klucz rozbierać?

podważasz gumke i wymieniasz, nie trzeba rozbierać klucza - ale ni licz na szał, nowa gumka z ASO wyglada kozacko przez max misiąc później wygląda tak samo jak stara, no może nie jest taka wyślizgana ale z pewnością się wyciera

Właśnie dzisiaj w ASO odebrałem. Ale to nie dla mnie tylko do A3 od mojej

Opublikowano

Panowie, :kox: mam temat:

Chcę wymienić gumkę w scyzoryku. :(

Czy trzeba cały klucz rozbierać?

podważasz gumke i wymieniasz, nie trzeba rozbierać klucza - ale ni licz na szał, nowa gumka z ASO wyglada kozacko przez max misiąc później wygląda tak samo jak stara, no może nie jest taka wyślizgana ale z pewnością się wyciera

Właśnie dzisiaj w ASO odebrałem. Ale to nie dla mnie tylko do A3 od mojej

no będzie szał al krótko :decayed:

Opublikowano

no to zdrówko , drinek wjechał

201504162_weaspeq.jpg

Opublikowano

Karington

Opublikowano

no ja...szlachta

Opublikowano

Pajda, czytałeś PW ? Obiecałem gościowi, że dam mu znać w miarę szybko :wink:


no to zdrówko , drinek wjechał

201504162_weaspeq.jpg

u mnie ostatnio Basia spija wszystkie perfumy :wink:

Opublikowano

Karington

nie przesadzaj

Pajda, czytałeś PW ? Obiecałem gościowi, że dam mu znać w miarę szybko :wink:

no to zdrówko , drinek wjechał

201504162_weaspeq.jpg

u mnie ostatnio Basia spija wszystkie perfumy :wink:

czytał ale 1 opcja dość droga :kwasny:

a 2 opcja do gość zamienia 6 na 3 ? a jak chcesz to rozwiązać cenowo na pół czy jak ?

Opublikowano

Karington

nie przesadzaj

Pajda, czytałeś PW ? Obiecałem gościowi, że dam mu znać w miarę szybko :wink:

no to zdrówko , drinek wjechał

201504162_weaspeq.jpg

u mnie ostatnio Basia spija wszystkie perfumy :wink:

czytał ale 1 opcja dość droga :kwasny:

a 2 opcja do gość zamienia 6 na 3 ? a jak chcesz to rozwiązać cenowo na pół czy jak ?

wiem, że I opcja niekorzystna cenowo, opcja II - proponuję my 45, Wy 30 :wink:

Opublikowano

Karington

nie przesadzaj

Pajda, czytałeś PW ? Obiecałem gościowi, że dam mu znać w miarę szybko :wink:

no to zdrówko , drinek wjechał

201504162_weaspeq.jpg

u mnie ostatnio Basia spija wszystkie perfumy :wink:

czytał ale 1 opcja dość droga :kwasny:

a 2 opcja do gość zamienia 6 na 3 ? a jak chcesz to rozwiązać cenowo na pół czy jak ?

wiem, że I opcja niekorzystna cenowo, opcja II - proponuję my 45, Wy 30 :wink:

no to kusząca oferta :decayed: dla nas pokój z łożem małżeńskim ?

to na pisz do gościa że jutro dasz mu odp co , bo dorota wyłała emaila do jeszcze jakiegoś apartamentu w promajnie ciekaw czy odpiszą

Opublikowano

Czekam na Waszą odpowiedź, narazie nic nie wysyłam.

Opublikowano

Panowie, :kox: mam temat:

Chcę wymienić gumkę w scyzoryku. :(

Czy trzeba cały klucz rozbierać?

podważasz gumke i wymieniasz, nie trzeba rozbierać klucza - ale ni licz na szał, nowa gumka z ASO wyglada kozacko przez max misiąc później wygląda tak samo jak stara, no może nie jest taka wyślizgana ale z pewnością się wyciera

Na fona

dostałech odpisałech , na Multis miał mega prajs
?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.