Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pajda dzięki za namiar, zaraz poczytam opinie .

Kumpel z robo zarekomendował http://www.czardasz.com/.Ostro dają pojeść że az w życi pali :kox:

znajomy moj poleca też http://www.restauracja-fanaberia.pl/fanaberia.html

ja osobiście tam nie byłem , ale możesz ja uwzględnić

która rocznice masz?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

która rocznice masz?

drewnianą :wink:

Opublikowano

która rocznice masz?

drewnianą :wink:

my mamy też drewnianą w październiku

jak drewniana to do karczmy trza iść :grin:

Opublikowano

Turzol restauracja Warsztaty Smaku w Tychach na Wejchertów.

Wojtaśny

Opublikowano

to My też mamy drewnianą, ale w lipcu :)

Opublikowano

Turzol restauracja Warsztaty Smaku w Tychach na Wejchertów.

Wojtaśny

no proszę pod samym nosem. Dzękować!!! wygląda to ciekawie

Opublikowano

Z tych tyskich narazie najbardziej pasuje Mi sloneczna u chorwata... Żarełko wyśmienite...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

My z moją lubą też we wrześniu mamy drewnianą :)

Wojtaśny

Opublikowano

Z tych tyskich narazie najbardziej pasuje Mi sloneczna u chorwata... Żarełko wyśmienite...

Wysłane z taboreta G3

Słoneczna trzyma poziom i jadamy tam kilka razy w roku. Bardzo dobra kuchnia i jedyne ori cevapcici w okolicy ;)

Tym razem ma być jednak z zaskoczenia i oryginalnie ;)

Opublikowano

Z tych tyskich narazie najbardziej pasuje Mi sloneczna u chorwata... Żarełko wyśmienite...

Wysłane z taboreta G3

Słoneczna trzyma poziom i jadamy tam kilka razy w roku. Bardzo dobra kuchnia i jedyne ori cevapcici w okolicy ;)

Tym razem ma być jednak z zaskoczenia i oryginalnie ;)

No to maxipizza....

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

to może McDonald's? w końcu restauracja inna niż wszystkie :grin:

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Z tych tyskich narazie najbardziej pasuje Mi sloneczna u chorwata... Żarełko wyśmienite...

Wysłane z taboreta G3

Słoneczna trzyma poziom i jadamy tam kilka razy w roku. Bardzo dobra kuchnia i jedyne ori cevapcici w okolicy ;)

Tym razem ma być jednak z zaskoczenia i oryginalnie ;)

JUGO GRILL :D

PS. znajomy też mi mówił o słonecznej . musze się tam kiedyś wybrać :whistling:

Opublikowano

Z tych tyskich narazie najbardziej pasuje Mi sloneczna u chorwata... Żarełko wyśmienite...

Wysłane z taboreta G3

Słoneczna trzyma poziom i jadamy tam kilka razy w roku. Bardzo dobra kuchnia i jedyne ori cevapcici w okolicy ;)

Tym razem ma być jednak z zaskoczenia i oryginalnie ;)

No to maxipizza....

Wysłane z taboreta G3

albo Petra :decayed:

szlachta się buja po lokalach widzę :decayed:

Pajda, jak tam sprawa CRO ? Jakieś wieści ?

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Stanley zapomniałem dopisać w PW jest otwarty nowy tunel o długości kilku km, którym przebijacie się przez góry Biokovo praktycznie do samej Promajny. 40kuna w jedną stronę, ale warto dla samych widoków.

Opublikowano

Stanley zapomniałem dopisać w PW jest otwarty nowy tunel o długości kilku km, którym przebijacie się przez góry Biokovo praktycznie do samej Promajny. 40kuna w jedną stronę, ale warto dla samych widoków.

:hi:

Opublikowano

turzol na gwałt potrzebny mi lewy przedni błotnik i prawy też tak przy okazji ! PILNE !

PS. stanley - jademy :wink:

PS2. stanley- jak moja kalkulacja

Opublikowano

turzol na gwałt potrzebny mi lewy przedni błotnik i prawy też tak przy okazji ! PILNE !

PS. stanley - jademy :wink:

PS2. stanley- jak moja kalkulacja

PS.1 - ok

PS. 2. bez potrąceń wyszło 3600zł brutto, wszystko dzisiaj posłałem :wink:

doślij na [email protected] - skan/zdjęcie dowodu osobistego dziadka ( w tytule wpisz nr szkody)

Edytowane przez stanley

Opublikowano

turzol na gwałt potrzebny mi lewy przedni błotnik i prawy też tak przy okazji ! PILNE !

Jasne powodzenia, szukałem pół roku :facepalm: Same ogryzki albo pól kilo szpachli. Ori zdrowe stanowią może 1% używek :)

Opublikowano

nowy ok 900zł netto bez rabatu :wink:

Opublikowano

nowy ok 900zł netto bez rabatu :wink:

czyli zamiennik z IC za 47 zł i co roku bede sobie go zmieniał :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.