Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turzol nie słyszałeś coś o zderzaku do b6 bez pdc ale ze spryskami ? Do laku bo i tak po majówce mam termin u lakiernika a wczoraj wrzuciłem do swojej bixenon na soczewce z b8

Ostatnio mało śledzę rynek. Ciężki temat z całym zderzakiem. Już chyba lepiej dokladke przytulić i uśmiechnąć sie do Ucho coby Ci wytężał pod zwykła gore

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

My w czerwcu jedziemy nad polskie morze ale może trzeba pomyśleć nad czymś bardziej atrakcyjnym jeszcze

Wojtaśny

Opublikowano

Turzol ale ja jestem inny i szukam zwykłego zderzaka nie z Sline :wink:

Opublikowano

Turzol ale ja jestem inny i szukam zwykłego zderzaka nie z Sline :wink:

Zwykłych to masz na peczki przeciez

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tylko że połowa z nich ma PDC którego ja nie chcę ale chyba trzeba będzie przestać wybrzydzać i kupić i przerobić tak co by był bez...

Opublikowano

Turzol nie słyszałeś coś o zderzaku do b6 bez pdc ale ze spryskami ? Do laku bo i tak po majówce mam termin u lakiernika a wczoraj wrzuciłem do swojej bixenon na soczewce z b8

Ostatnio mało śledzę rynek. Ciężki temat z całym zderzakiem. Już chyba lepiej dokladke przytulić i uśmiechnąć sie do Ucho coby Ci wytężał pod zwykła gore

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

szukaj sline, jak co to służę pomocą

Na serii to juz nikt nie jeździ

Opublikowano

Z chęcią ale póki co mamy z Dorotą sporo innych wydatków i do audi tak średnio jest za co kupować graty póki co...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

ja odpadam, mam już plany na wczasy w czerwcu,a po drugie ja jadę odpocząć a nie gonić się ponad 1000km, a tak to już w momencie przekroczenia bramek na airporcie już mogę walić do oporu :decayed:

Opublikowano

ja jadę odpocząć :decayed:

ja yhymm

walić do oporu :decayed:

no właśnie, twoja prawdziwa twarz :decayed:

Opublikowano

:siema::kox:

Opublikowano

ja odpadam, mam już plany na wczasy w czerwcu,a po drugie ja jadę odpocząć a nie gonić się ponad 1000km, a tak to już w momencie przekroczenia bramek na airporcie już mogę walić do oporu :decayed:

+1

Też jestem od jakiegoś czasu tego samego zdania aby do Pyrzowic

Poza tym jak dla mnie tłuc się ponad tysiak km to po całym roku za kółkiem to żadna przyjemność :facepalm:

Opublikowano

ja odpadam, mam już plany na wczasy w czerwcu,a po drugie ja jadę odpocząć a nie gonić się ponad 1000km, a tak to już w momencie przekroczenia bramek na airporcie już mogę walić do oporu :decayed:

+1

Też jestem od jakiegoś czasu tego samego zdania aby do Pyrzowic

Poza tym jak dla mnie tłuc się ponad tysiak km to po całym roku za kółkiem to żadna przyjemność :facepalm:

Cienias

Opublikowano

Asistans mam zbyt cienkie i nie będzie jak auta zwieść :grin:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

:hi: pochwalony.

Wysłane z taboreta G3

Asistans mam zbyt cienkie i nie będzie jak auta zwieść :grin:

Było zostać w aviva.

Mam cos dla ciebie...

Wysłane z taboreta G3

My w czerwcu jedziemy nad polskie morze ale może trzeba pomyśleć nad czymś bardziej atrakcyjnym jeszcze

Wojtaśny

A masz assistance? :grin:....

Nie szalej. Zostanie wiecej na naprawy. Dopiero poduchy Ci padły...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:hi: pochwalony.

Wysłane z taboreta G3

Asistans mam zbyt cienkie i nie będzie jak auta zwieść :grin:

Było zostać w aviva.

Mam cos dla ciebie...

Wysłane z taboreta G3

My w czerwcu jedziemy nad polskie morze ale może trzeba pomyśleć nad czymś bardziej atrakcyjnym jeszcze

Wojtaśny

A masz assistance? :grin:....

Nie szalej. Zostanie wiecej na naprawy. Dopiero poduchy Ci padły...

Wysłane z taboreta G3

Mam tylko assistance mini.

Ja i tak czuję,że to jednak będzie dwumas padnięty bo mnie non stop pech prześladuje... no a przy okazji może i coś więcej tak jak pisaliście wcześniej

Wojtaśny

Opublikowano


Mam cos dla ciebie...
coooooo?

Było zostać w aviva.

mam całą Europę w opcji :naughty:

Pajda doradzal :wink:


:grin:

Opublikowano

familia poszła, dzieci śpią - można w końcu psytnąć :)

Opublikowano

To psyyyttt

Powered by LG G3s

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.