Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedzcie mi jakie jest najlepsze ET do B6 felgi 17" lub 18"?

Wojtaśny

wg mnie ET 35 fajnie leży jak nie jesteś jakimś maniakiem i wystarczy Ci żeby fajnie wyglądało :decayed:

ale pewnie zaraz napiszą, że tak ale z dystansem 20mm :grin:

ja mam ET 42 i wg mnie ciut za głęboko siedzi ale nie na tyle żeby mnie to raziło każdego poranka wsiadając do auta

I z poziomem -75 od 1be :grin:

i się zaczęło :decayed:

Opublikowano

Dzięki Panowie za kolejną pomoc :)

Wojtaśny

Opublikowano

Dzięki Panowie za kolejną pomoc :)

Wojtaśny

a masz już jakieś na oku ? pochwal się :wink:

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Opublikowano

No wiesz ja jestem ten sam rocznik co pajda [emoji12]

Wojtaśny

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Pajda pisał dla normalnego - przeoczyłeś to słowo

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Wiesz ja nie mam zamiaru jeździć na samej feldze i 18 mi w zupełności wystarczy.

Wojtaśny

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Pajda pisał dla normalnego - przeoczyłeś to słowo

Ja mam et 30 i normalnie się poruszam bo drogach

Opublikowano

Pany my odpadamy z wypadu do Cro

No nie gadaj że ty nie dasz rady?
Opublikowano

No wiesz ja jestem ten sam rocznik co pajda [emoji12]

Wojtaśny

Stary juz jesteś - pakuj 35

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Pajda pisał dla normalnego - przeoczyłeś to słowo
Chyba ze chcesz być kozak to et 28 - 33 ale do tego musisz mieć glebe [emoji6] Czylj tak -50/-50 min!
Opublikowano

Pany my odpadamy z wypadu do Cro

No nie gadaj że ty nie dasz rady?

Maj - tydzień w Anglii

Lipiec - tydzień namioty

Sierpień - 2 dni - mega duże wyzwanie logistyczne

Sierpień - 10 dni polskie morze

Nie mam już urlopu skąd załatwić a już o $$$ nie pisze

Może w przyszłym roku

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Pajda pisał dla normalnego - przeoczyłeś to słowo

Ja mam et 30 i normalnie się poruszam bo drogach

już się tak nie czepiaj,

chodziło o to, że przy standardowym et bez udziwnień będzie dobrze wyglądąło auto dla normalnego człowieka

nie każdemu zależy na tym żeby koło było 2-3cm wysunięte względem standardu - niektórzy poprostu nie zwracają na to uwagi - np Ja

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Pajda pisał dla normalnego - przeoczyłeś to słowo
Chyba ze chcesz być kozak to et 28 - 33 ale do tego musisz mieć glebe [emoji6] Czylj tak -50/-50 min!
Może kiedyś ją jeszcze troszkę obniżę ale to jak fundusz pozwoli.

Wojtaśny

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Pajda pisał dla normalnego - przeoczyłeś to słowo
Ja mam et 30 i normalnie się poruszam bo drogach
He he he dobre, normalnie czyżby ? Bo przez progi przejezdzasz pod katem 90 stopni z predkoscia 3 km/h to chyba nie jest norlamne
Opublikowano
W sumie nie zagłębiałem się jeszcze w ori felgi,na razie tak tylko przeglądam.

Wojtaśny

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Pajda pisał dla normalnego - przeoczyłeś to słowo
Chyba ze chcesz być kozak to et 28 - 33 ale do tego musisz mieć glebe [emoji6] Czylj tak -50/-50 min!
Może kiedyś ją jeszcze troszkę obniżę ale to jak fundusz pozwoli.

Wojtaśny

Mam paru znajomych w funduszu :grin:...jakby się czepiali mogę pomóc :D
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.