Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany my odpadamy z wypadu do Cro

No nie gadaj że ty nie dasz rady?
Maj - tydzień w Anglii

Lipiec - tydzień namioty

Sierpień - 2 dni - mega duże wyzwanie logistyczne

Sierpień - 10 dni polskie morze

Nie mam już urlopu skąd załatwić a już o $$$ nie pisze

Może w przyszłym roku

Polskie morze - oszalales? U nas jest drogo i nie ma pogody
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Pajda pisał dla normalnego - przeoczyłeś to słowo
Ja mam et 30 i normalnie się poruszam bo drogach
He he he dobre, normalnie czyżby ? Bo przez progi przejezdzasz pod katem 90 stopni z predkoscia 3 km/h to chyba nie jest norlamne

Ale tu nie mowa o zawiasie tylko o et

Pany my odpadamy z wypadu do Cro

No nie gadaj że ty nie dasz rady?
Maj - tydzień w Anglii

Lipiec - tydzień namioty

Sierpień - 2 dni - mega duże wyzwanie logistyczne

Sierpień - 10 dni polskie morze

Nie mam już urlopu skąd załatwić a już o $$$ nie pisze

Może w przyszłym roku

Polskie morze - oszalales? U nas jest drogo i nie ma pogody

Mi tam nie zależy gdzie

Ważne ze z córką a we wrześniu jej na pewno nie dostane

Opublikowano

ET 35 - et 40 jest to optymalne dla normalnego użytkownikach

ET 30 - 35 jak juz

Chyba ze juz się starzejesz jak wujcio Pajda to pakuj 35-40

No i 18 ale na zimę

Z 18 na lato się nie pokazuj bo gadać z Tobą nie będą

Pajda pisał dla normalnego - przeoczyłeś to słowo
Ja mam et 30 i normalnie się poruszam bo drogach
He he he dobre, normalnie czyżby ? Bo przez progi przejezdzasz pod katem 90 stopni z predkoscia 3 km/h to chyba nie jest norlamne
Ale tu nie mowa o zawiasie tylko o et

Pany my odpadamy z wypadu do Cro

No nie gadaj że ty nie dasz rady?
Maj - tydzień w Anglii

Lipiec - tydzień namioty

Sierpień - 2 dni - mega duże wyzwanie logistyczne

Sierpień - 10 dni polskie morze

Nie mam już urlopu skąd załatwić a już o $$$ nie pisze

Może w przyszłym roku

Polskie morze - oszalales? U nas jest drogo i nie ma pogody
Mi tam nie zależy gdzie

Ważne ze z córką a we wrześniu jej na pewno nie dostane

Polskie morze jest też super. Ja jeżdżę od pięciu lat końcem czerwca lub początkiem lipca i nie narzekałem na pogodę. Zobaczymy jak będzie w tym roku od 20 czerwca w Wisełce.

Wojtaśny

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

no to psyt żywiec

Opublikowano

no to psyt, tyskie :)


no to psyt żywiec

Dorocie nowe kółka się podobają ?

Opublikowano

zderzak przedni sline robi większą robotę niż ten S4

a dokładkę tył zrób sobie właśnie na taki kolor :)

jak jutro stoisz z czasem ?

Opublikowano

zderzak przedni sline robi większą robotę niż ten S4

a dokładkę tył zrób sobie właśnie na taki kolor :)

jak jutro stoisz z czasem ?

siedzę z młodym w domu :)

Opublikowano

:hi: pochwalony....

Psyyyyyt ... wjechał heniek III

Pajdos graty kolorku... tylko... jakiś taki.... niemęski :mysli:

Edytowane przez Multis

Opublikowano

zderzak przedni sline robi większą robotę niż ten S4

a dokładkę tył zrób sobie właśnie na taki kolor :)

jak jutro stoisz z czasem ?

siedzę z młodym w domu :)

do której ?

bo trzeba by moje koła może ogarnąć + zbieżność

Opublikowano

zderzak przedni sline robi większą robotę niż ten S4

a dokładkę tył zrób sobie właśnie na taki kolor :)

jak jutro stoisz z czasem ?

siedzę z młodym w domu :)

do której ?

bo trzeba by moje koła może ogarnąć + zbieżność

zdzwonimy się rano :wink:

PS. Kolejni chętni na liście wyjazdowej do CRO :decayed:

Opublikowano

a diman jedzie na tydzień czy 2 w końcu ?

Opublikowano

2

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pajda jaki ty masz kolor lakieru ?

Opublikowano

Pajda jaki ty masz kolor lakieru ?

jak dobrze pamiętam

Z9W EBONYSCHWARZ PERLEFFEKT
Opublikowano

Siema z wieczora :wink4:

Opublikowano

a duza jest róznica miedzy LZ9W - a LZ9B

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.