Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

201504211_wwpqrph.jpg

zaleta kombi :naughty:


:hi:

psyt... :beer:


Klepniete dzieki bardzo [emoji6]

:banan::peace:

:kox: "Ty stara cholero............Ty stara Ty............Cię diabli nie bierą..........ni choooooja ni........." :dance:

teraz cały mi czas to w łbie :facepalm::grin:

ma szanse na piosenkę zatoru :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...no ja jestem "za" a nawet "przeciw" :decayed::kox:

...co kombiak to kombiak :decayed:

Opublikowano

Pajda, jutro na 15 w ASO :wink:

Opublikowano

Pajda, jutro na 15 w ASO :wink:

:thumbup1:

:D

jedziesz ze mną ?

Opublikowano

Pajda, jutro na 15 w ASO :wink:

:thumbup1:

:D

jedziesz ze mną ?

raczej tak, zdzwonimy się jeszcze :wink:

Opublikowano

Pajda, jutro na 15 w ASO :wink:

:thumbup1:

:D

jedziesz ze mną ?

raczej tak, zdzwonimy się jeszcze :wink:

:good:

Opublikowano

Pajda, jutro na 15 w ASO :wink:

:thumbup1:

:D

jedziesz ze mną ?

raczej tak, zdzwonimy się jeszcze :wink:

:good:

na olx i allegro nie ma uchwytów na rower :kwasny: trzeba będzie kupić nówkę :chytry:

Opublikowano

Pajda, jutro na 15 w ASO :wink:

:thumbup1:

:D

jedziesz ze mną ?

raczej tak, zdzwonimy się jeszcze :wink:

:good:

to się widzimy :)

psyt :D

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

sprawdzam :).....psyt


jutro wolne :banan:

Opublikowano

sprawdzam :).....psyt

jutro wolne :banan:

psyt, Krombacher :wink:

Ja mam wolne cały tydzień, ale mój dzień wygląda jak poniżej:

1. 6:30 budzi się wesoła ferajna :facepalm:

2. na 8 odprowadzam Alę do przedszkola :kox:

3. wracam i do godz 11 Młody robi ze mną co chce :decayed:

4. kiedy wydaje mi się, że pośpi jak zawsze 2-3 godz, jakiś uprzejmy sąsiad naparza od tego poniedziałku w tych godzinach z wiertarką :facepalm:

5. Młody po godzinie budzi się pełny energii, dobrze, że udalo mi się w tym czasie coś upierd*olić na szybko bo by mnie zjadł :decayed:

6. po obiedzie znowu zabawa i ok 13 wychodzimy na spacer

7. ok 14:30 odbieramy z przedszkola Alę, krótki spacer i do domu

8. przed 16 w domu pojawia się Mama :jerk:

9 w tzw międzyczasie 20telefonów z roboty :facepalm:

10 po 16 podjeżdżam na chwilę do robo :banan: odpoczynek od Dzieci :grin: ( żarcik, fajnie jest :) )

Opublikowano

sorki....2 kostki lodu ...płyn i szklanka....szkoda mi czasu :decayed:

Opublikowano

sorki....2 kostki lodu ...płyn i szklanka....szkoda mi czasu :decayed:

jak szkoda czasu to można też chociażby skarpetki nasączyć alko :wink::grin:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

sprawdzam :).....psyt

jutro wolne :banan:

psyt, Krombacher :wink:

Ja mam wolne cały tydzień, ale mój dzień wygląda jak poniżej:

1. 6:30 budzi się wesoła ferajna :facepalm:

2. na 8 odprowadzam Alę do przedszkola :kox:

3. wracam i do godz 11 Młody robi ze mną co chce :decayed:

4. kiedy wydaje mi się, że pośpi jak zawsze 2-3 godz, jakiś uprzejmy sąsiad naparza od tego poniedziałku w tych godzinach z wiertarką :facepalm:

5. Młody po godzinie budzi się pełny energii, dobrze, że udalo mi się w tym czasie coś upierd*olić na szybko bo by mnie zjadł :decayed:

6. po obiedzie znowu zabawa i ok 13 wychodzimy na spacer

7. ok 14:30 odbieramy z przedszkola Alę, krótki spacer i do domu

8. przed 16 w domu pojawia się Mama :jerk:

9 w tzw międzyczasie 20telefonów z roboty :facepalm:

10 po 16 podjeżdżam na chwilę do robo :banan: odpoczynek od Dzieci :grin: ( żarcik, fajnie jest :) )

bez jutra ;)

6 budzik.

6:30 wstają moje Panie,wspólne śniadanko :)

7:10 wychodzę do pracy

wracam do domu :

a)18:30-19 kapielisko i powódź w łazience z Emi :)...Mama się gotuje jak to widzi :grin:

b ) 22:30 nikt nie czeka :(

ad.a mam dyżur popijam herbatkę i czytam zaległości z forum

b)nie mam :banan: dyżuru i popijam % czytując zaległości

2 odpuszczam allegro i idę spać :polew:

sorki....2 kostki lodu ...płyn i szklanka....szkoda mi czasu :decayed:

jak szkoda czasu to można też chociażby skarpetki nasączyć alko :wink::grin:

alkohol przez skórę dobrze się wchłania ....ale......... długo :kwasny:

:polew:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Jak przez skórę długo, to Majki mówił, że ma kumpli co strzykawką sobie zapodają bezpośrednio do pupy :grin:

Opublikowano

:hi:

Pajda, jutro na 15 w ASO :wink:

:thumbup1:

:D

jedziesz ze mną ?

raczej tak, zdzwonimy się jeszcze :wink:

:good:

to się widzimy :)

:thumbup1:

Opublikowano

:hi:

Jak przez skórę długo, to Majki mówił, że ma kumpli co strzykawką sobie zapodają bezpośrednio do pupy :grin:

Fajnych ma kumpli :D
Opublikowano

:hi:

Wojtaśny

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.