Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turzol w Bielsku mi kiedyś firmę polecano ...napisz do słodkiego ;)


http://www.figura.com.pl/galeria,s41.html znalazłem w wiadomościach ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko

No to mi się w końcu chyba udało :grin:

Ja coś o mega glebie wiem ... Pare dni temu wymieniałem olej w kosiarce a mam tam taką glebe że ledwo na kanał udało mi się wjechać... Kombinowania cudowania żeby nożem nie zachaczyć a roboty 5 min....

8d55d668d7490a4e686731e8212c60a2.jpg

Pier... Taki lans...

hehe sie usmialem;) dobre:)


a nie gadaj 400m chodnika poda ziemią...drążą ze 6 miesięcy... :decayed: a tu ma świeże powietrze i tylko trochę pobierki "spągu" zrobić na upartego...max miesiąc :decayed:

jak bedzie puszczał na skrocony to jebne to w max 2tyg hehe

Opublikowano

:hi:

Żeby nie było

No to psyt na ławeczce + nauka jazdy na rowerze mojej córy

Opublikowano

Chłopaki w końcu dziś udało mi się wymienić te poduszki pod silnikiem. Teraz trzeba testować i zobaczyć efekty. Mam nadzieję,że to będzie to. Poniżej dodam zdjęcie jak moje stare poduszki wyglądały.

5380b8ff0fc89c934c1438f85b79a83a.jpg

No i żaden błąd się już nie wyświetla.

Wojtaśny

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

A telepie sie dalej ??

Opublikowano

A telepie sie dalej ??

Na razie jest cisza. Muszę trochę pojeździć żeby się faktycznie upewnić że to było to. Jeszcze pod skrzynia będę wymieniał,bo miałem to dziś też robić,ale okazało się że w sklepie ściągnęli nie tą co trzeba.

Wojtaśny

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

A telepie sie dalej ??

Na razie jest cisza. Muszę trochę pojeździć żeby się faktycznie upewnić że to było to. Jeszcze pod skrzynia będę wymieniał,bo miałem to dziś też robić,ale okazało się że w sklepie ściągnęli nie tą co trzeba.

Wojtaśny

dzięki za info...jakie kupowałeś ?

Opublikowano

A telepie sie dalej ??

Na razie jest cisza. Muszę trochę pojeździć żeby się faktycznie upewnić że to było to. Jeszcze pod skrzynia będę wymieniał,bo miałem to dziś też robić,ale okazało się że w sklepie ściągnęli nie tą co trzeba.

Wojtaśny

dzięki za info...jakie kupowałeś ?
Ja kupiłem używki z czujnikami tak jak mi Multis doradził,bo nowe to mega koszt jest. Razem z przesyłką zapłaciłem 120zł.

Wojtaśny

Opublikowano

:bry:


Pajda komu lachę targales za kolor :grin:

Opublikowano

:hi: pochwalony...

Psyyyyyt . Heniek I wjechał...


A telepie sie dalej ??

Na razie jest cisza. Muszę trochę pojeździć żeby się faktycznie upewnić że to było to. Jeszcze pod skrzynia będę wymieniał,bo miałem to dziś też robić,ale okazało się że w sklepie ściągnęli nie tą co trzeba.

Wojtaśny
dzięki za info...jakie kupowałeś ?
Ja kupiłem używki z czujnikami tak jak mi Multis doradził,bo nowe to mega koszt jest. Razem z przesyłką zapłaciłem 120zł.

Wojtaśny

Nie ma za co....


:hi:

Pany w moim a4 górne ori wahacze wytrzymały 245tys km. Kupować Lema samą górę czy robić całość na chwalonych MasterSportach? Kto ma doświadczenia? Lem 540pln, MS podobnie ale za to całość

Ja na MaxGear zrobiłem już 34kkm, a miały się zepsuć przed założeniem, Za 400 zł moge co dwa lata wymieniać, a kumpel c w AP na reklamacjach pracuje to mówi że na lema najwięcej reklamacji mają...

Opublikowano

:hi:

każdy coś reza a ja dalej do serii , jutro w kurde końcu wlew gazu ląduje pod wlewm wachy :kox:

później lakiernik, wspawanie końcówek i z zewnątrz nie tykam, no chyba, że w dobrych piniondzach to może jakiś ładniejszy grill w maskę, np S4 :decayed: , dokładka z Cupry też chyba fajna no i to by było na tyle, wogóle mnie to nie inresuje - nawet mam pieniądze, wiem kupię ale nie założę to będzie silna wola :polew:

środek tylko kiera i Rns-e , no może jeszcze gałka w s-lnie, jakieś szczotkowane alu i koniec :grin:

a no jeszcze jakąś dojebaną dupeczkę ale o to się nie martwię bo jak zrobię to wszystko w aucie to samo przyjdzie z czasem :polew:

ps JESTEM TRZEŹWY :grin:

Opublikowano

:hi:

każdy coś reza a ja dalej do serii , jutro w kurde końcu wlew gazu ląduje pod wlewm wachy :kox:

później lakiernik, wspawanie końcówek i z zewnątrz nie tykam, no chyba, że w dobrych piniondzach to może jakiś ładniejszy grill w maskę, np S4 :decayed: , dokładka z Cupry też chyba fajna no i to by było na tyle, wogóle mnie to nie inresuje - nawet mam pieniądze, wiem kupię ale nie założę to będzie silna wola :polew:

środek tylko kiera i Rns-e , no może jeszcze gałka w s-lnie, jakieś szczotkowane alu i koniec :grin:

a no jeszcze jakąś dojebaną dupeczkę ale o to się nie martwię bo jak zrobię to wszystko w aucie to samo przyjdzie z czasem :polew:

ps JESTEM TRZEŹWY :grin:

Ja yhymmm...

Opublikowano

:hi:

każdy coś reza a ja dalej do serii , jutro w kurde końcu wlew gazu ląduje pod wlewm wachy :kox:

później lakiernik, wspawanie końcówek i z zewnątrz nie tykam, no chyba, że w dobrych piniondzach to może jakiś ładniejszy grill w maskę, np S4 :decayed: , dokładka z Cupry też chyba fajna no i to by było na tyle, wogóle mnie to nie inresuje - nawet mam pieniądze, wiem kupię ale nie założę to będzie silna wola :polew:

środek tylko kiera i Rns-e , no może jeszcze gałka w s-lnie, jakieś szczotkowane alu i koniec :grin:

a no jeszcze jakąś dojebaną dupeczkę ale o to się nie martwię bo jak zrobię to wszystko w aucie to samo przyjdzie z czasem :polew:

ps JESTEM TRZEŹWY :grin:

Ja yhymmm...

nie mierz wszystkich swoją miarką :grin:

Opublikowano

:hi:

każdy coś reza a ja dalej do serii , jutro w kurde końcu wlew gazu ląduje pod wlewm wachy :kox:

później lakiernik, wspawanie końcówek i z zewnątrz nie tykam, no chyba, że w dobrych piniondzach to może jakiś ładniejszy grill w maskę, np S4 :decayed: , dokładka z Cupry też chyba fajna no i to by było na tyle, wogóle mnie to nie inresuje - nawet mam pieniądze, wiem kupię ale nie założę to będzie silna wola :polew:

środek tylko kiera i Rns-e , no może jeszcze gałka w s-lnie, jakieś szczotkowane alu i koniec :grin:

a no jeszcze jakąś dojebaną dupeczkę ale o to się nie martwię bo jak zrobię to wszystko w aucie to samo przyjdzie z czasem :polew:

ps JESTEM TRZEŹWY :grin:

Ja yhymmm...

nie mierz wszystkich swoją miarką :grin:

Moja miara się automatycznie dopasowywuje...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

każdy coś reza a ja dalej do serii , jutro w kurde końcu wlew gazu ląduje pod wlewm wachy :kox:

później lakiernik, wspawanie końcówek i z zewnątrz nie tykam, no chyba, że w dobrych piniondzach to może jakiś ładniejszy grill w maskę, np S4 :decayed: , dokładka z Cupry też chyba fajna no i to by było na tyle, wogóle mnie to nie inresuje - nawet mam pieniądze, wiem kupię ale nie założę to będzie silna wola :polew:

środek tylko kiera i Rns-e , no może jeszcze gałka w s-lnie, jakieś szczotkowane alu i koniec :grin:

a no jeszcze jakąś dojebaną dupeczkę ale o to się nie martwię bo jak zrobię to wszystko w aucie to samo przyjdzie z czasem :polew:

ps JESTEM TRZEŹWY :grin:

Ja yhymmm...

nie mierz wszystkich swoją miarką :grin:

Moja miara się automatycznie dopasowywuje...

nie wątpię :decayed:

Opublikowano

No to psyyyyt i Heniek II wjechał...

Opublikowano

ja se mogę co najwyżej herbatkę dziś pierdyknąć bo jeszcze w pracy :(

Opublikowano

Multis jak jutro robisz? Bo juz dawno nic :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.