Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chce mi się szukać twoich wypowiedzi

" Przecież stasiu ma takie " - NIE !!! nie kupie takich

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stwierdzam, że podobają mi się alu od Pajdy...niby te same, ale jednak inne ;)

thx :D:kox:

A co mam ciulać?! Nie. Nawet nie wiedziałem, że jest taki fajny wzór tych alu :)

:kox:

201504231_wwhrrxh.jpg

:naughty:

Opublikowano

nie chce mi się szukać twoich wypowiedzi

" Przecież stasiu ma takie " - NIE !!! nie kupie takich

ale on nie ma takich jak Stasiu...podobne, ale różnią się :)

Opublikowano

ALe koza... :decayed: Zdecydowanie za wysoko! :cool:

Opublikowano

nie chce mi się szukać twoich wypowiedzi

" Przecież stasiu ma takie " - NIE !!! nie kupie takich

od zawsze na nie chorowałem

niby te same a jednak mają inaczej ramiona zrobione :wink:

poza tym nie było co wybrać

Opublikowano

ALe koza... :decayed: Zdecydowanie za wysoko! :cool:

na lewarku stoi...ciiii... :grin:

Opublikowano

ALe koza... :decayed: Zdecydowanie za wysoko! :cool:

:decayed::guma:

Opublikowano

No działaj coś z tym, działaj. :decayed:

Opublikowano

No działaj coś z tym, działaj. :decayed:

próbowałem negocjować...aby 2 centy niżej...powiedział: NIE i skapitulowałem :bag::grin:

Opublikowano

ALe koza... :decayed: Zdecydowanie za wysoko! :cool:

na lewarku stoi...ciiii... :grin:

No chyba, że tak. :hi::decayed:

Opublikowano

No działaj coś z tym, działaj. :decayed:

próbowałem negocjować...aby 2 centy niżej...powiedział: NIE i skapitulowałem :bag::grin:

nie da rady , nie na naszych polskich drogach

Opublikowano

ALe koza... :decayed: Zdecydowanie za wysoko! :cool:

na lewarku stoi...ciiii... :grin:

ja ale z drugiej strony

Opublikowano

pssyt po raz drugi :decayed:

i :dance:

Pajda "for ju" przez Cia, tera to mi nie umie z łepy wylyź :grin:
Opublikowano

No działaj coś z tym, działaj. :decayed:

próbowałem negocjować...aby 2 centy niżej...powiedział: NIE i skapitulowałem :bag::grin:

nie da rady , nie na naszych polskich drogach

No prosze Cie... Gdzie Ty po polach jeździsz? :cool:

Opublikowano

Pajda i Stasiu dzięki :hi: za eskortę

:hi:

201504231_wwhrhwn.jpg

:naughty::whistling:

stwierdzam, że podobają mi się alu od Pajdy...niby te same, ale jednak inne ;)

thx :D:kox:

A co mam ciulać?! Nie. Nawet nie wiedziałem, że jest taki fajny wzór tych alu :)

:kox:

201504231_wwhrrxh.jpg

:naughty:

Panie nie mam pytan :kox::kox: miodzio :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

No działaj coś z tym, działaj. :decayed:

próbowałem negocjować...aby 2 centy niżej...powiedział: NIE i skapitulowałem :bag::grin:

nie da rady , nie na naszych polskich drogach

No prosze Cie... Gdzie Ty po polach jeździsz? :cool:

dobrze wiesz jaki mam dojazd do chaty , ta polna drogą

Opublikowano

...no to zmieniam podjazd...kilof, łopata i heja :decayed:

Opublikowano

...no to zmieniam podjazd...kilof, łopata i heja :decayed:

jakieś 400m zapierdzielania - to pewnie jakieś 4 lata by mu zeszło :decayed:

Opublikowano

a nie gadaj 400m chodnika poda ziemią...drążą ze 6 miesięcy... :decayed: a tu ma świeże powietrze i tylko trochę pobierki "spągu" zrobić na upartego...max miesiąc :decayed:

Opublikowano

No działaj coś z tym, działaj. :decayed:

próbowałem negocjować...aby 2 centy niżej...powiedział: NIE i skapitulowałem :bag::grin:

nie da rady , nie na naszych polskich drogach

No prosze Cie... Gdzie Ty po polach jeździsz? :cool:

dobrze wiesz jaki mam dojazd do chaty , ta polna drogą

No dojazd do chaty to fakt ale na pewno jest jakieś rozwiązanie. :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.