Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo rano rezanie

jutro to w barze można rezać[emoji481]

Kolarze jak z jutrem?

Hmm na pewno rower będzie ale gdzie to nie wiem ...
Dawać na maraton na muchowiec Bike Atelier ... Dwie czasówki 20 km i 60 km
Po lesie nie jezdze
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znikam geja oglądać :facepalm:


Greja :grin:

Opublikowano

Tychy,giełda kwiatowa,godzina koło 16 tej :naughty:

16 dopiero
Opublikowano

bo rano rezanie

jutro to w barze można rezać[emoji481]

Kolarze jak z jutrem?

Hmm na pewno rower będzie ale gdzie to nie wiem ...
Dawać na maraton na muchowiec Bike Atelier ... Dwie czasówki 20 km i 60 km
Po lesie nie jezdze
Skąd ta niechęć do leśnych ścieżek ... Uzasadnij ale mądrze bo nie kumam co tobą kieruje ...

Jakby objechać wspólnie jezioro żywieckie to też nie będzie tylko asfalt

Opublikowano

bo rano rezanie

jutro to w barze można rezać[emoji481]

Kolarze jak z jutrem?

Hmm na pewno rower będzie ale gdzie to nie wiem ...
Dawać na maraton na muchowiec Bike Atelier ... Dwie czasówki 20 km i 60 km
Po lesie nie jezdze
Skąd ta niechęć do leśnych ścieżek ... Uzasadnij ale mądrze bo nie kumam co tobą kieruje ...

Jakby objechać wspólnie jezioro żywieckie to też nie będzie tylko asfalt

Do lasu to jest quad

Za bardzo przesiaklem wielkimi turami w tv giro, tdf i tdp

Asfalt jest duzo wygodniejszy

Opublikowano

Noo wygodniejszy... Zrób 50 km lasem a asfaltem ... Jest różnica ... Ja kto woli ja tam wole lasy błota i inne syfy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobry z rana. Dziś kierunek bukowina Tatrzańska :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Stanley zamiast endomondo to sobie SportsTracker zainstaluj :wink:

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

Pozdro z katowickiego Bike atelierMaraton

54b73a17102d78944d0db31eaaaa2fa5.jpg

Opublikowano

Morgen

Pany Kto chętny na rower?

Dziś trasa na bojszowy na obiad. Wyjazd ok 11. 35 na miejscu przed 13.

Ps. Ucho bierz Sylwia i dawaj(możesz autem) bo Dorota będzie jechać autem [emoji6]

Opublikowano

Dobry z rana. Dziś kierunek bukowina Tatrzańska :-)

naciepane z GT-I9195

Nad morze sie kulnij ,a nie w góry :grin: ....piekarnik tam musi być niezły :slina: ...gdyby nie praca na 14 to bym pojechał ;)

Stanley zamiast endomondo to sobie SportsTracker zainstaluj :wink:

Albo runtastic ;)

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

z wczorajszego meczu :decayed:

201506062_wsnswan.jpg


Karington kurva!

Nie zgodzę się, popatrz na ten mały TV który wisi na ścianie, porażka :grin:

:decayed:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

A ja już prawie startuje ... Ostatnie minuty..

1258650c034725483a7bf90841ab9ece.jpg

Pykneliśmy rozgrzewke 20 km i tu są super tereny ... Katowice potrafią zaskocYć

Opublikowano

Noo wygodniejszy... Zrób 50 km lasem a asfaltem ... Jest różnica ... Ja kto woli ja tam wole lasy błota i inne syfy

Ja mam typowe opony na asfalt, dlatego nie jeżdżę w terenie :wink:

A ja już prawie startuje ... Ostatnie minuty..

1258650c034725483a7bf90841ab9ece.jpg

Pykneliśmy rozgrzewke 20 km i tu są super tereny ... Katowice potrafią zaskocYć

no no :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: pochwalony

Wysłane z taboreta G3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.