Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
Opublikowano

:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Opublikowano

:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Alkon!
Opublikowano

:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Alkon!
Wiesz raz na jakiś czas jak Cię rodzina zaprosi na imprezę działkową z prażonymi to sobie można pozwolić [emoji12]

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?

Opublikowano

Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?

Jedz sprawdzić [emoji6]
Opublikowano

:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]

Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?

Dopiero o 12 zaczynają tam wpuszczać przynajmniej tak pisało na programie imprezy.

:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]
Opublikowano
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]
Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?
Dopiero o 12 zaczynają tam wpuszczać przynajmniej tak pisało na programie imprezy.
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]

Ja tez tam mam :). Napisz potem nazwe ogrodu. Moze sie celnymy...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]
Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?
Dopiero o 12 zaczynają tam wpuszczać przynajmniej tak pisało na programie imprezy.
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]

Ja tez tam mam :). Napisz potem nazwe ogrodu. Moze sie celnymy...

Wysłane z taboreta G3

Dobra jak tam dojada to bydzie po 12 to napisza nazwa ogrodu i jak alejka się nazywo [emoji3]

Opublikowano

Panda jestem bez auta dlatego chce jechać na kole

Opublikowano

Hej

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

A może by tak się spotkać ?

http://www.tyskie.pl/beerfest/

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema:

Mam twoja polisę na auto, dziewczyny mi dały bo się wstydzisz na kawe podjechać ...
Opublikowano

:siema:

Mam twoja polisę na auto, dziewczyny mi dały bo się wstydzisz na kawe podjechać ...

Wiem ze masz

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.