Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]
Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?
Dopiero o 12 zaczynają tam wpuszczać przynajmniej tak pisało na programie imprezy.
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]

Ja tez tam mam :). Napisz potem nazwe ogrodu. Moze sie celnymy...

Wysłane z taboreta G3

Multis nazwa tych działek to Pod Potokiem a alejka Akacjowa.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]
Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?
Dopiero o 12 zaczynają tam wpuszczać przynajmniej tak pisało na programie imprezy.
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]

Ja tez tam mam :). Napisz potem nazwe ogrodu. Moze sie celnymy...

Wysłane z taboreta G3

Multis nazwa tych działek to Pod Potokiem a alejka Akacjowa.

Numer dzialki? Ja 89 :)

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]
Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?
Dopiero o 12 zaczynają tam wpuszczać przynajmniej tak pisało na programie imprezy.
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]

Ja tez tam mam :). Napisz potem nazwe ogrodu. Moze sie celnymy...

Wysłane z taboreta G3

Multis nazwa tych działek to Pod Potokiem a alejka Akacjowa.

Numer dzialki? Ja 89 :)

Wysłane z taboreta G3

Ja jestem na numerze 55 [emoji6]

Opublikowano
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]
Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?
Dopiero o 12 zaczynają tam wpuszczać przynajmniej tak pisało na programie imprezy.
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]

Ja tez tam mam :). Napisz potem nazwe ogrodu. Moze sie celnymy...

Wysłane z taboreta G3

Multis nazwa tych działek to Pod Potokiem a alejka Akacjowa.

Numer dzialki? Ja 89 :)

Wysłane z taboreta G3

Ja jestem na numerze 55 [emoji6]

Dawaj na glowna..

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

3d92fe31266c8c17a2e91f6b82a5c943.jpg

98b30efb0bd40235baa79ed94d15da23.jpg

Opublikowano
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]
Te a teraz już sie coś tam dzieje na browarze ?
Dopiero o 12 zaczynają tam wpuszczać przynajmniej tak pisało na programie imprezy.
:hi:

jak z tą imprezą na browarze jedzie ktoś ? o której się to zaczyna ? ja jestem uziemniony z małą ale bym na kole podjechał

Jest duża szansa ze popołudniu tam zajrze myślę że ok 15
O 15 to ja już będę na takim maku,że szok [emoji12] a na nogach za daleko żeby dojść z działek na browar obywatelski...
Kaj mosz ta dzialka?

Wysłane z taboreta G3

Koło browaru i targu na starych Tychach. To nie jo tylko kuzynka mojej żony,a że mamy tak "daleko" do siebie i widzimy się praktycznie raz na rok to trzeba skorzystać [emoji6]

Ja tez tam mam :). Napisz potem nazwe ogrodu. Moze sie celnymy...

Wysłane z taboreta G3

Multis nazwa tych działek to Pod Potokiem a alejka Akacjowa.

Numer dzialki? Ja 89 :)

Wysłane z taboreta G3

Ja jestem na numerze 55 [emoji6]

Dawajna glowna aleje

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Pojebalo was z tym wzajemnym cytowaniem ? Ja jebie czytać sie tego nie da nie mowię o scrollowaniu na fonie :/

Opublikowano

Pojebalo was z tym wzajemnym cytowaniem ? Ja jebie czytać sie tego nie da nie mowię o scrollowaniu na fonie :/

Zmień telefon...

Zaś mu nic nie pasuje...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Pojebalo was z tym wzajemnym cytowaniem ? Ja jebie czytać sie tego nie da nie mowię o scrollowaniu na fonie :/

Zmień telefon...

Zaś mu nic nie pasuje...

Wysłane z taboreta G3

jeszczem trzeźwy to i zmierzły :decayed:

Opublikowano

Pojebalo was z tym wzajemnym cytowaniem ? Ja jebie czytać sie tego nie da nie mowię o scrollowaniu na fonie :/

+100

:facepalm:

Opublikowano

Pojebalo was z tym wzajemnym cytowaniem ? Ja jebie czytać sie tego nie da nie mowię o scrollowaniu na fonie :/

+100

:facepalm:

Chyba was cycki bolą
Opublikowano

Tyszaki na szpila ktoś dziś pogina?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tyszaki na szpila ktoś dziś pogina?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

ja mam dziś szpil z 0.7 -ką :kox:

Opublikowano

To po szpilu, a w trakcie bro ;)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie mieszam :grin:

Opublikowano

79188bcd2b2102539a7d4980fca4dddc.jpg

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Morsik dawaj na :beer: do rubego :D

Opublikowano

Niestety nie mieszam,bo później się to źle kończy [emoji12]

Opublikowano

Mienczak :D

Opublikowano

Kurna ...Wy się tam macie dobrze z tym sąsiedztwem :kox:

3d92fe31266c8c17a2e91f6b82a5c943.jpg

98b30efb0bd40235baa79ed94d15da23.jpg

No...teraz już po chłopie :grin:

Gratki soprano :drunk::hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.