Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Psyt kasztelan

4/13 [emoji20]

Ja juz placilem plastikiem

Jak tam TV??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Psyt kasztelan

4/13 [emoji20]

Ja juz placilem plastikiem

Jak tam TV??

Multis ja mam dla Ciebie flaszkę - tak należy się naprawiłeś :wink:

Edytowane przez Miszka82

Opublikowano

Miszka spokojnie. Lekkim ujem

Opublikowano

wszystko masz P&P
:hi:

Paranienormalni tonight teraz na TVP 2

Opublikowano

Psyt kasztelan

4/13 [emoji20]

Ja juz placilem plastikiem

Jak tam TV??

Multis ja mam dla Ciebie flaszkę - tak należy się naprawiłeś :wink:
Przecież nic nie zrobiłem...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Psyt kasztelan

4/13 [emoji20]

Ja juz placilem plastikiem

Jak tam TV??

Multis ja mam dla Ciebie flaszkę - tak należy się naprawiłeś :grin:
Przecież nic nie zrobiłem...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

mi nie działało - kilkanaście razy próbowałem - k**wa Mutlis tyś jest jakiś błogosławiony albo św :grin:

wg mnie za fatygę się należy , dałbym do jakiego patałacha i by krzyknął np dwieście - i kity naściemniał, że to się zjabało i jeszcze tamto - w ogóle mu się nie opłacało ale zrobił żeby działało :grin:

Opublikowano

Psyt kasztelan

4/13 [emoji20]

Ja juz placilem plastikiem

Jak tam TV??

Multis ja mam dla Ciebie flaszkę - tak należy się naprawiłeś :grin:
Przecież nic nie zrobiłem...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

mi nie działało - kilkanaście razy próbowałem - k**wa Mutlis tyś jest jakiś błogosławiony albo św :grin:

wg mnie za fatygę się należy , dałbym do jakiego patałacha i by krzyknął np dwieście - i kity naściemniał, że to się zjabało i jeszcze tamto - w ogóle mu się nie opłacało ale zrobił żeby działało :grin:

Psyt kasztelan

4/13 [emoji20]

Ja juz placilem plastikiem

Jak tam TV??

Multis ja mam dla Ciebie flaszkę - tak należy się naprawiłeś :grin:
Przecież nic nie zrobiłem...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

mi nie działało - kilkanaście razy próbowałem - k**wa Mutlis tyś jest jakiś błogosławiony albo św :grin:

wg mnie za fatygę się należy , dałbym do jakiego patałacha i by krzyknął np dwieście - i kity naściemniał, że to się zjabało i jeszcze tamto - w ogóle mu się nie opłacało ale zrobił żeby działało :grin:

Gdzieś to słyszałem... Temu przy aucie grzebie sam...

Nie warto być żydłakiem.... karma czasem wraca :)

:hi: pochwalony

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Po robocie i do wyra...

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Psyt kasztelan

4/13 [emoji20]

Ja juz placilem plastikiem

Jak tam TV??
Zbieram na więcej cali [emoji6]

Ps. Dekoder działa, ile jestem Ci dłużny?

Opublikowano

:hi:

Psyt kasztelan

4/13 [emoji20]

Ja juz placilem plastikiem

Jak tam TV??

Multis ja mam dla Ciebie flaszkę - tak należy się naprawiłeś :grin:
Przecież nic nie zrobiłem...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

mi nie działało - kilkanaście razy próbowałem - k**wa Mutlis tyś jest jakiś błogosławiony albo św :grin:

wg mnie za fatygę się należy , dałbym do jakiego patałacha i by krzyknął np dwieście - i kity naściemniał, że to się zjabało i jeszcze tamto - w ogóle mu się nie opłacało ale zrobił żeby działało :grin:

Tak dzisiaj wygląda oddanie czegokolwiek do majstra...narzekanie i łacha.

Ehhh :(

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Elo,

Pany, gdzie się wrzuca logi do oceny?

Nie chce wrzucić do 2.0TDI, żeby mnie zaraz nie zj***li, że tu się tego nie wrzuca :P

Jest jakiś wątek logi do oceny?

http://vaglog.pl/log_229874.html


Chodzi mi o to, czy wtryski pracują prawidłowo, czasem wyskakuje mi błąd na pierwszym wtrysku...

Opublikowano

ok mam, sorki za zamieszanie, zachowałem się jak nowocjusz :((

Opublikowano

ok mam, sorki za zamieszanie, zachowałem się jak nowocjusz :((

ogarneliscie furę? sorry ale nie mogłem pomóc bo fura pojechała z ojcem

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Perfect wczoraj

20150823_211122.jpg

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Perfect wczoraj

20150823_211122.jpg

Chyba Ci taboret ostrości nie złapał...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.