Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

beta ładna ...ale czemu w ośce ? :(

stanley taki tatowóz może

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-4x4-1-8-tsi-180km-dsg-elegance-salon-pl-fv23-ID6y9FKX.html

Super tylko czemu benzyna [emoji20]

I miało być do 30 a nie 30x4

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

beta ładna ...ale czemu w ośce ? :(

stanley taki tatowóz może

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-4x4-1-8-tsi-180km-dsg-elegance-salon-pl-fv23-ID6y9FKX.html

Super tylko czemu benzyna [emoji20]

I miało być do 30 a nie 30x4

Wpłaci 30 potem co miesiąc za wypożyczenie z 7-8 setek i ma new ;). Po 3 latach zmieni znowu na new ;).

Te benzyny chodzą super i mało palą...śmigałem taką konfiguracją...rewelka :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

beta ładna ...ale czemu w ośce ? :(

stanley taki tatowóz może

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-4x4-1-8-tsi-180km-dsg-elegance-salon-pl-fv23-ID6y9FKX.html

Super tylko czemu benzyna [emoji20]

I miało być do 30 a nie 30x4

Wpłaci 30 potem co miesiąc za wypożyczenie z 7-8 setek i ma new ;). Po 3 latach zmieni znowu na new ;).

Te benzyny chodzą super i mało palą...śmigałem taką konfiguracją...rewe

A teraz Artur policz ile musisz wydać przez 3 lata żeby jeździć nowym autem, następnie po upływie 3 lat trzeba albo wykupić te auto i wpłacić resztę pełnej sumy albo brać nowe i znowu wpłacić 30 tysi + raty co miesiąc, wydaje mi że jest to totalnie nieopłacalne :kwasny:

Gdyby było tak że nie trzeba wpłacać najpierw 1/3 sumy a płacić same raty po 6-7 stówek to nie jeden by się skusił na nowe auto, ale do zachodu jeszcze nam dużo brakuje :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

beta ładna ...ale czemu w ośce ? :(

stanley taki tatowóz może

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-4x4-1-8-tsi-180km-dsg-elegance-salon-pl-fv23-ID6y9FKX.html

Super tylko czemu benzyna [emoji20]

I miało być do 30 a nie 30x4

Wpłaci 30 potem co miesiąc za wypożyczenie z 7-8 setek i ma new ;). Po 3 latach zmieni znowu na new ;).

Te benzyny chodzą super i mało palą...śmigałem taką konfiguracją...rewe

A teraz Artur policz ile musisz wydać przez 3 lata żeby jeździć nowym autem, następnie po upływie 3 lat trzeba albo wykupić te auto i wpłacić resztę pełnej sumy albo brać nowe i znowu wpłacić 30 tysi + raty co miesiąc, wydaje mi że jest to totalnie nieopłacalne :kwasny:

Gdyby było tak że nie trzeba wpłacać najpierw 1/3 sumy a płacić same raty po 6-7 stówek to nie jeden by się skusił na nowe auto, ale do zachodu jeszcze nam dużo brakuje :)

Myślisz się...30% wpłacasz raz ;)...potem jak bierzesz znowu nowe to tylko raty zostają ;)

Właśnie zachód tak postępuje ;)

Opublikowano

:hi:

beta ładna ...ale czemu w ośce ? :(

stanley taki tatowóz może

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-4x4-1-8-tsi-180km-dsg-elegance-salon-pl-fv23-ID6y9FKX.html

Super tylko czemu benzyna [emoji20]

I miało być do 30 a nie 30x4

Wpłaci 30 potem co miesiąc za wypożyczenie z 7-8 setek i ma new ;). Po 3 latach zmieni znowu na new ;).

Te benzyny chodzą super i mało palą...śmigałem taką konfiguracją...rewe

A teraz Artur policz ile musisz wydać przez 3 lata żeby jeździć nowym autem, następnie po upływie 3 lat trzeba albo wykupić te auto i wpłacić resztę pełnej sumy albo brać nowe i znowu wpłacić 30 tysi + raty co miesiąc, wydaje mi że jest to totalnie nieopłacalne :kwasny:

Gdyby było tak że nie trzeba wpłacać najpierw 1/3 sumy a płacić same raty po 6-7 stówek to nie jeden by się skusił na nowe auto, ale do zachodu jeszcze nam dużo brakuje :)

Myślisz się...30% wpłacasz raz ;)...potem jak bierzesz znowu nowe to tylko raty zostają ;)

Właśnie zachód tak postępuje ;)

Byłem pytać o nową fabię i takie wyliczenia mi przedstawili, 30% najpierw, potem raty po 470 zł i po upływie 3 lat reszta która zostanie i samochód zostawiasz, albo bierzesz nowy, ten oddajesz i znowu wpłacasz 30% + raty, jest to leasing dla osób prywatnych, może w kredycie to wygląda inaczej.

Opublikowano

:hi:

beta ładna ...ale czemu w ośce ? :(

stanley taki tatowóz może

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-4x4-1-8-tsi-180km-dsg-elegance-salon-pl-fv23-ID6y9FKX.html

Super tylko czemu benzyna [emoji20]

I miało być do 30 a nie 30x4

Wpłaci 30 potem co miesiąc za wypożyczenie z 7-8 setek i ma new ;). Po 3 latach zmieni znowu na new ;).

Te benzyny chodzą super i mało palą...śmigałem taką konfiguracją...rewe

A teraz Artur policz ile musisz wydać przez 3 lata żeby jeździć nowym autem, następnie po upływie 3 lat trzeba albo wykupić te auto i wpłacić resztę pełnej sumy albo brać nowe i znowu wpłacić 30 tysi + raty co miesiąc, wydaje mi że jest to totalnie nieopłacalne :kwasny:

Gdyby było tak że nie trzeba wpłacać najpierw 1/3 sumy a płacić same raty po 6-7 stówek to nie jeden by się skusił na nowe auto, ale do zachodu jeszcze nam dużo brakuje :)

Myślisz się...30% wpłacasz raz ;)...potem jak bierzesz znowu nowe to tylko raty zostają ;)

Właśnie zachód tak postępuje ;)

Byłem pytać o nową fabię i takie wyliczenia mi przedstawili, 30% najpierw, potem raty po 470 zł i po upływie 3 lat reszta która zostanie i samochód zostawiasz, albo bierzesz nowy, ten oddajesz i znowu wpłacasz 30% + raty, jest to leasing dla osób prywatnych, może w kredycie to wygląda inaczej.

mi facet przedstawiał ofertę wypożyczenia długoterminowego....chyba ,że to 2 różne rzeczy ...tego nie wiem
Opublikowano

:hi:

beta ładna ...ale czemu w ośce ? :(

stanley taki tatowóz może

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-4x4-1-8-tsi-180km-dsg-elegance-salon-pl-fv23-ID6y9FKX.html

Super tylko czemu benzyna [emoji20]

I miało być do 30 a nie 30x4

Wpłaci 30 potem co miesiąc za wypożyczenie z 7-8 setek i ma new ;). Po 3 latach zmieni znowu na new ;).

Te benzyny chodzą super i mało palą...śmigałem taką konfiguracją...rewe

A teraz Artur policz ile musisz wydać przez 3 lata żeby jeździć nowym autem, następnie po upływie 3 lat trzeba albo wykupić te auto i wpłacić resztę pełnej sumy albo brać nowe i znowu wpłacić 30 tysi + raty co miesiąc, wydaje mi że jest to totalnie nieopłacalne :kwasny:

Gdyby było tak że nie trzeba wpłacać najpierw 1/3 sumy a płacić same raty po 6-7 stówek to nie jeden by się skusił na nowe auto, ale do zachodu jeszcze nam dużo brakuje :)

Myślisz się...30% wpłacasz raz ;)...potem jak bierzesz znowu nowe to tylko raty zostają ;)

Właśnie zachód tak postępuje ;)

Byłem pytać o nową fabię i takie wyliczenia mi przedstawili, 30% najpierw, potem raty po 470 zł i po upływie 3 lat reszta która zostanie i samochód zostawiasz, albo bierzesz nowy, ten oddajesz i znowu wpłacasz 30% + raty, jest to leasing dla osób prywatnych, może w kredycie to wygląda inaczej.

Na fabie cie wzielo?
Opublikowano

Dla Żony synek:)

Opublikowano

Dla Żony synek:)

Carningtony [emoji1]
Opublikowano

Ciekawe kogo Żona jeździ nowym vw:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.