Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jedziem kto będzie i kiedy

371a0528b8f4cc0193d38e81cfc8efe5.jpgd019f1f1cf5f5299e76740306dba4075.jpg

naciepane z GT-I9195

Ja będę w pierwszy dzień się tam gdzieś plątał i zawitam na chwilę do chłopaków z forum aby się przywitać.
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja też raczej w pierwszy dzień będę

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Pany, muszę dorobić drugi kluczyk do samochodu ( w jednym pękł mi grot) gdzie polecicie ??

( oprócz ASO :decayed: )

Wihajster ogarnia ;)...ja mam rzut beretem...no Ty ciut dalej ;)

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

bo zawodowcy tego nie potrzebują :grin:
Laweciarze nie to fakt ....

Ty de facto również mało co przyzwyczajony to się nie ma co dziwić...

.

.

.

przecież w naczepie też nie masz [emoji14]olew:

Opublikowano

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

Żeby nie wydać 250 na nowy silniczek i z 40 na nową dysze ?. Wiem bo właśnie wydałem.
Opublikowano

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

Żeby nie wydać 250 na nowy silniczek i z 40 na nową dysze . Wiem bo właśnie wydałem.

z tym argumentem to tak serio ?

Opublikowano

Zdrowie !

Opublikowano

ja pod tel. więc odpada alko do środy :(

Opublikowano

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

Żeby nie wydać 250 na nowy silniczek i z 40 na nową dysze . Wiem bo właśnie wydałem.

z tym argumentem to tak serio ?

A widzisz to inaczej? Bo za kiego grzyba nie rozumiem jazdy z zaślepką. Tylko ze co kto lubi nie moja sprawa.
Opublikowano

ja nie rozumiem jak można budą kombi jeździć bez sprawnej wycieraczki z tyłu

Opublikowano

Zdrowie

Mieczaki to jest tak jak z lusterek nie umie się korzystać, przeszło 10lat jazdy kombikiem i tylna wycieraczka chodziła klika razy tylko z powodu ze sie przez przypadek włączyła

Opublikowano

wytłumaczcie mi, po kiego uja w avancie usuwać z tyłu wycieraczkę ? :mellow:

Tym bardziej że jak pada to musi chodzić non stop bo nic inaczej nie widać
Opublikowano

Ale napinacze :) jedzie ktoś jutro nad wodę tak zeby zrobić grilla albo ognisko i ziemniory , no i oczywiście wskoczyć do bajora ? Ja gdzieś pojadę no ale w kupie siła :) a i zeby było gdzieś blisko Tychów bo audi sie naprawia a w Chevrolecie brak klimy

Opublikowano

Zdrowie

Mieczaki to jest tak jak z lusterek nie umie się korzystać, przeszło 10lat jazdy kombikiem i tylna wycieraczka chodziła klika razy tylko z powodu ze sie przez przypadek włączyła

Kaj walisz?
Opublikowano

u szwagierki :drunk:

Opublikowano

u szwagierki :drunk:

Kiedy wyjazd?

Opublikowano

jutro koło 23ciej :facepalm:

Opublikowano

Zdrowie!

Opublikowano

wybiera sie jutro ktoś na beerfest?


:drunk:

Opublikowano

wybiera sie jutro ktoś na beerfest?

:drunk:

Właśnie wróciłem. Ludzi fciul. Kolejki i za piwem i za żarciem, którego jest też fciul ale że schodzi w mgnieniu oka to tez du.py nie urywa. No i standardowo zapomnij o laniu w toitoi chyba, że ktoś Ci kolejkę trzyma non stop. ; ]

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.