Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: pochwalony....

Psyyyyyytt EB

Opublikowano

Morgen

No i po urlopie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Chłopaki z przykrością muszę stwierdzić iż prędko na żadnego spota nie zawitam ze względu na stan zdrowia [emoji20]

Opublikowano

:hi:

Chłopaki z przykrością muszę stwierdzić iż prędko na żadnego spota nie zawitam ze względu na stan zdrowia [emoji20]

[emoji20]

U az tak źle?

Opublikowano

:hi:

Chłopaki z przykrością muszę stwierdzić iż prędko na żadnego spota nie zawitam ze względu na stan zdrowia [emoji20]

[emoji20]

U az tak źle?

No zwaliło się wszystko na raz nerka,wątroba i śledziona. Unikam szpitala jak mogę ale chyba będę musiał się położyć w nim bo innej rady nie widzą.
Opublikowano

U to nie dobrze.To cos widze ze na kebaba bedziesz musial troche poczekac.

A to coś cię bolało i poszedles do lekarza ?

Opublikowano

U to nie dobrze.To cos widze ze na kebaba bedziesz musial troche poczekac.

A to coś cię bolało i poszedles do lekarza ?

No parę razy dostałem takiego bólu od nerki lewej,że normalnie aż klenczałem co taki okropny ból był no i pojechałem w nocy na SOR a tam się okazało,że to kolka nerkowa a co za tym idzie kamienie lub piasek na nerce. No i przy okazji badań wyszło,że mam bardzo dużo powiększone próby wątrobowe i cała wątroba ma jakiś obrzęk i śledziona też jest powiększona i teraz pytanie z czego a tego nikt nie wie.
Opublikowano

Z wódki [emoji12]

Opublikowano

Z wódki [emoji12]

No fajnie by było jakby to było z tego bo przynajmniej bym wiedział z czego [emoji6]
Opublikowano

Aloha :hi:

Opublikowano

U to nie dobrze.To cos widze ze na kebaba bedziesz musial troche poczekac.

A to coś cię bolało i poszedles do lekarza ?

No parę razy dostałem takiego bólu od nerki lewej,że normalnie aż klenczałem co taki okropny ból był no i pojechałem w nocy na SOR a tam się okazało,że to kolka nerkowa a co za tym idzie kamienie lub piasek na nerce. No i przy okazji badań wyszło,że mam bardzo dużo powiększone próby wątrobowe i cała wątroba ma jakiś obrzęk i śledziona też jest powiększona i teraz pytanie z czego a tego nikt nie wie.

Mialem to samiutko ze 2 razy juz (u mnie kamienie na nerkach mamy chyba rodzinnie) , to o 2 w nocy wstawalem i skakalem/tanczylem w pokoju bo wytrzymac nie moglem z bolu, a pozniej bieganie po schodach, usnalem dopiero po tym jak sie nalykalem przeciwbolowych i farelka za plecami dmuchajaca w nerke. Pojechalem do lekarza i na przeswietleniu wyszedl kamien, a gosc mi mowi ze moze mi to usunac zabiegowo "wchodzac przez siusiaka" ... Mowie poczekam pomecze sie jeszcze, przyjechalem do domu, yeblem 2 piwka, ogrzalem plery farelka, pozniej znow piwko i wieczorem jak poszedlem sie kapac to udalo mi sie go wysikac, bol ogromny, ale pozniej ulga niesamowita !! ;)

Opublikowano

No to się masz teraz dobrze. Ja jeszcze czekam aż pójdzie. Ja alkoholu zero bo jestem na antybiotykach.

Opublikowano

:hi: pochwalony

No to się masz teraz dobrze. Ja jeszcze czekam aż pójdzie. Ja alkoholu zero bo jestem na antybiotykach.

Przechodziłem w podstawówce. Została wątroba, ale nie ma czasu leczyć...
Opublikowano

wybiera się dziś ktoś do Kato na pokazy pirotechniczne ?

Opublikowano

My chyba pojedziemy jak mi mała nie usnie będziemy pod go sportem na parkingu koczowac

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.