Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ja na zimie od tygodnia - auto wygląda jak jakiś sierściuch :facepalm:

Opublikowano

a mi na zimie się bardziej podoba jak na lecie :D


:hi:

Opublikowano

:hi:

ja na zimie od tygodnia - auto wygląda jak jakiś sierściuch :facepalm:

Trzeba było opony zmienić a nie cale koła i po temacie
Opublikowano

:hi:

ja na zimie od tygodnia - auto wygląda jak jakiś sierściuch :facepalm:

Trzeba było opony zmienić a nie cale koła i po temacie

mam nówki gumy zimowe 15 cali więc szkoda żeby się zmarnowały - sprzedać ? za ile 700 z felgami alu ? i co dalej

mam do kupienia nowy komplet wzór RS6 II w 17 calach z nową gumą zimówką - pozostałość po tej C6 co dzwignęli kumplowi ale tam cena bedzie pewnie koło 3k za komplet więc c**j niech w zimie wygląda jak szmata

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:
Dziś skrzywdzilem moje oooo - założyłem zimowki

Do czego to doszło żeby ja w listopadzie zimowe trampki zakładał - ahh

Wyobraź sobie, że kupiłeś swojej drugiej żonie ciepłe kapcie na zimę. :decayed:

A tak pozatym skończyły się żarty. Rano jechałem do pracy to na wysokości Reala w DG po jednej stronie stało 6 aut na awaryjnych, a trochę wyżej na wyskości EXPO kolejne 5 już z psiarnią. Nie wiedziałem o co chodzi dopóki nie zarzuciło mnie na prostej drodze :facepalm: . Także blacharze już zacierają dłonie.

Zejdzmy na ziemię :P Gruby projekt http://www.adrenalinemotorsport.pl/gielda/o,audi-a4-s4-b6-avant-27-biturbo-400-km

Opublikowano

Może się uda,że jutro Was w końcu odwiedzę,bo mechanik dzwonił. Teraz tylko muszę jakąś zimę załatwić bo już by wypadało zmienić.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Może się uda,że jutro Was w końcu odwiedzę,bo mechanik dzwonił. Teraz tylko muszę jakąś zimę załatwić bo już by wypadało zmienić.

Czekamy [emoji6]
Opublikowano

Powiedzcie mi taką rzecz czy koła 15" będą pasowały do mojego Audi,bo myślę co na zimę założyć?

Opublikowano

Powiedzcie mi taką rzecz czy koła 15" będą pasowały do mojego Audi,bo myślę co na zimę założyć?

Jeśli nie masz hebli 320/288 powinne wejść

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Powiedzcie mi taką rzecz czy koła 15" będą pasowały do mojego Audi,bo myślę co na zimę założyć?

Jeśli nie masz hebli 320/288 powinne wejść

naciepane z GT-I9195

No i tu jest problem bo nie wiem co dawali seryjnie do 2.5TDI
Opublikowano

Powiedzcie mi taką rzecz czy koła 15" będą pasowały do mojego Audi,bo myślę co na zimę założyć?

Jeśli nie masz hebli 320/288 powinne wejść

naciepane z GT-I9195

No i tu jest problem bo nie wiem co dawali seryjnie do 2.5TDI

a masz już koła bo może bym moje pogonił - gumy praktycznie nówki na alu feldze :naughty:

Opublikowano

Powiedzcie mi taką rzecz czy koła 15" będą pasowały do mojego Audi,bo myślę co na zimę założyć?

Jeśli nie masz hebli 320/288 powinne wejść

naciepane z GT-I9195

No i tu jest problem bo nie wiem co dawali seryjnie do 2.5TDI

a masz już koła bo może bym moje pogonił - gumy praktycznie nówki na alu feldze :naughty:
Ja mam same opony 17,ale szkoda mi moich felg na zimę i myślę nad całymi kołami
Opublikowano

A co się im zimą stanie? :-P

Z hebli to masz 312 ;)

Opublikowano

A co się im zimą stanie? :-P

Z hebli to masz 312 ;)

No wiesz sól i te sprawy a nie wiem jak je ktoś pomalował i czy farba po zimie nie zejdzie [emoji6]
Opublikowano

Proszę Cię.. Dziś plakatowkami się nie maluje ;)...szybciej stalówki szlag trafi niż alu ;)

Opublikowano

Proszę Cię.. Dziś plakatowkami się nie maluje ;)...szybciej stalówki szlag trafi niż alu ;)

No rozumiem. Dzięki za info [emoji6] zginąłbym bez Was
Opublikowano

Prędzej zginiesz z nimi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.