Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

U mnie dopiero hu.nia. Ja w szpitalu, a mała na ligocie. :facepalm:

co tam się dzieje ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

U mnie dopiero hu.nia. Ja w szpitalu, a mała na ligocie. :facepalm:

co tam się dzieje ?
Konowaly same nie wiedzą...
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Będzie ktos jutro punktualnie na spocie czy raczej później ???

Opublikowano
:hi: Ja odpadam jutro ;)
Opublikowano

Ja zadaje takie głupie pytania bo mam temat so pochytania w kato jutro i próbuje dograć godzine tak żeby być tu i tu...a jeszcze po drodze załatwić coś w chudowie...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ja jutro będę, czy punkt 19 to jeszcze nie wiem

psyt :wink:

Opublikowano

Ok. Postaram się podjechać o 19 a jak,później wpadnie ktoś to najwyżej poobserwuje galerianki..i zejde na parking później...

Naciapane z Z2

Nie wiem Czy za taką kase bym kupił auto z takim przebiegiem.... I diesel... I skrzynia at.... Radze pdwoedzić forum volvo i popytać... Bo te nowe volvo to już nie to samo co te stare....

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

jak na auto po firmie - normalny przebieg po 3latach :wink:

Opublikowano

Ja zadaje takie głupie pytania bo mam temat so pochytania w kato jutro i próbuje dograć godzine tak żeby być tu i tu...a jeszcze po drodze załatwić coś w chudowie...

Naciapane z Z2

Czyli jakby nie sprawa do pochytania to by Cie nie widzieli w Kato na spocie jutro? :)

Chyba też tak zacznę robić...A za oszczędzone paliwo wypad w góry z dzieckiem :naughty:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Ja zadaje takie głupie pytania bo mam temat so pochytania w kato jutro i próbuje dograć godzine tak żeby być tu i tu...a jeszcze po drodze załatwić coś w chudowie...

Naciapane z Z2

Czyli jakby nie sprawa do pochytania to by Cie nie widzieli w Kato na spocie jutro? :)

Chyba też tak zacznę robić...A za oszczędzone paliwo wypad w góry z dzieckiem :naughty:

dzwoniłem dzisiaj do CIebie łobuzie :wink: ale już wszystko pochytane :)

Opublikowano

Ja zadaje takie głupie pytania bo mam temat so pochytania w kato jutro i próbuje dograć godzine tak żeby być tu i tu...a jeszcze po drodze załatwić coś w chudowie...

Naciapane z Z2

Czyli jakby nie sprawa do pochytania to by Cie nie widzieli w Kato na spocie jutro? :)

Chyba też tak zacznę robić...A za oszczędzone paliwo wypad w góry z dzieckiem :naughty:

Lepiej tak niż wcale... Kiedyś jeździłem do Kato często... do czasów jak jebła frekwencja i dobrze o tym wiesz... To samo żory... Kiedyś żorskie buły lepsze niż gliwickie i co... Sorry ale nie pojade specjalnie 100 km q dwie strony nawet na gazie zeby postać w dwójke na parkingu albo samemu... A jutro mam po drodze to wpadne... Chętnie bym zobaczył stare ryje typu miszka keżor i inni....

Naciapane z Z2

jak na auto po firmie - normalny przebieg po 3latach :wink:

Wiadomo... Ale to nie znaczy że warto to brać... Chyba bym wzioł Gorsze ale nowe w tej cenie

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Ja zadaje takie głupie pytania bo mam temat so pochytania w kato jutro i próbuje dograć godzine tak żeby być tu i tu...a jeszcze po drodze załatwić coś w chudowie...

Naciapane z Z2

Czyli jakby nie sprawa do pochytania to by Cie nie widzieli w Kato na spocie jutro? :)

Chyba też tak zacznę robić...A za oszczędzone paliwo wypad w góry z dzieckiem :naughty:

dzwoniłem dzisiaj do CIebie łobuzie :wink: ale już wszystko pochytane :)
Faktycznie :facepalm: ..spałem po nocce i nie wiedząc czemu nie sprawdzałem fona, czy ktoś się nie dobijał.. Sorki ;)
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.