Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

bieremy !!!

PS. szwagier nie da rady isc w niedziele z nami na handball? masz kogoś co by szedł czy mam podzwonić tu i tam??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

#oprych

Moje gratulacje!

Opublikowano

no panowie czekałem do końca z tą wiadomością - :rolleyes: Będzie Syn :decayed::banan::kox::dancing::dance2::glupek2::guma::yeee::oklasky::pleasantry::radocha::banan2:

już trenujcie siły :drinks::drunk::friends::glupek2:

DSC01312.jpg

gratki,

PS. Kaj tam widać wacka ? :decayed:

DSC01319.jpg

na pierwszym zdjeciu widac

graty Soprano :hi:

widać puloka jak nic :decayed:

Edytowane przez Miszka82

Opublikowano

Oczwiście... Kto jak kto ale.miszka na pulokach się zna... :-)

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

bieremy !!!

PS. szwagier nie da rady isc w niedziele z nami na handball? masz kogoś co by szedł czy mam podzwonić tu i tam??

Ok

Już załatwiłem Przemka :wink:

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

bieremy !!!

ale poważnie ? koszt 1400-1500zł

Opublikowano

:hi:

no panowie czekałem do końca z tą wiadomością - :rolleyes: Będzie Syn :decayed: :banan: :kox: :dancing: :dance2: :glupek2: :guma: :yeee: :oklasky: :pleasantry: :radocha: :banan2:

Gradki Soprano :)

Opublikowano

to coś dla przyszłych ojców:

http://www.edziecko.pl/wideo_edziecko/10,79343,19475332,ekspert-pokazuje-jak-uspokoic-placzace-niemowle-efekt-niesamowity.html#BoxVidImg

bo na szkole rodzenia to nawet nie uczą jak prawidłowo podnosić i odkładać dziecko :wink:

Opublikowano

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

bieremy !!!

PS. szwagier nie da rady isc w niedziele z nami na handball? masz kogoś co by szedł czy mam podzwonić tu i tam??

Ok

Już załatwiłem Przemka :wink:

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

bieremy !!!

ale poważnie ? koszt 1400-1500zł

poważnie !

jaki przemek?

Opublikowano

Gratulacje Soprano :wink:

Opublikowano

Cześć wszystkim.

Soprano gratuluje:) i pozdrów mamusie:)

Opublikowano

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

bieremy !!!

PS. szwagier nie da rady isc w niedziele z nami na handball? masz kogoś co by szedł czy mam podzwonić tu i tam??

Ok

Już załatwiłem Przemka :wink:

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

bieremy !!!

ale poważnie ? koszt 1400-1500zł

poważnie !

jaki przemek?

ten, który był z nami w Cro

Cześć wszystkim.

Soprano gratuluje:) i pozdrów mamusie:)

... i pogratuluj ojcu dziecka :decayed:

Opublikowano

Hehe

Opublikowano

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

bieremy !!!

PS. szwagier nie da rady isc w niedziele z nami na handball? masz kogoś co by szedł czy mam podzwonić tu i tam??

Ok

Już załatwiłem Przemka :wink:

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

bieremy !!!

ale poważnie ? koszt 1400-1500zł

poważnie !

jaki przemek?

ten, który był z nami w Cro

:thumbup1:

Opublikowano

Oprych Gratulacje.

Stanley trzeba jakoś opić to że Rs'a narazie odjechała hahaha

Opublikowano

Dzięki chłopaki

Opublikowano

Oprych Gratulacje.

Stanley trzeba jakoś opić to że Rs'a narazie odjechała hahaha

hehe

zanim wyjedzie z SO to będzie pewnie dzień kobiet :)

PS. Korzystając z okazji, poszedlem sobie odpalić i przygazować :decayed:

Opublikowano

To Ty te marchewy tak sadziłeś na hali ? Ja już tym gorolom współczuje ustawiać geometrie hahaha

Opublikowano

To Ty te marchewy tak sadziłeś na hali ? Ja już tym gorolom współczuje ustawiać geometrie hahaha

nie ja :wink:

Opublikowano

Śmiałem sie tylko żeby miske podstawili co by nie usyfić odłogi olejem jak pogoni korbowody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.