Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jak tam? Lepiej coś?
Ja. Już w domu. Ale za miesiąc powrót do szpitala.

Stare awarię wyszły i pojawiły się nowe.

Generalnie tryb życia do zmiany :facepalm:

Czyli mniej alko i kebabow [emoji20]

Zero alko, kebaby na co najmniej miesiąc, i raz na miesiąc, zero kawy...

Zobaczymy co dalej...

Przeżyłem to kiedyś jak mialem źle wyniki badań, na początku jest dziwnie ale potem się przyzwyczaisz

Będe twardy...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Daj Ci Boże :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Ty się nie witaj tylko reanimuj żorskie... byłem w Katowicach w wtorek i chyba zacznę znowu wpadać bezinteresownie tak fajnie.... fajnie ... i frekwencja dopisała... :naughty:

Opublikowano

:hi:

Ty się nie witaj tylko reanimuj żorskie... byłem w Katowicach w wtorek i chyba zacznę znowu wpadać bezinteresownie tak fajnie.... fajnie ... i frekwencja dopisała... :naughty:
Tylko cos tak szybko ucieka?
Opublikowano

:hi:

Ty się nie witaj tylko reanimuj żorskie... byłem w Katowicach w wtorek i chyba zacznę znowu wpadać bezinteresownie tak fajnie.... fajnie ... i frekwencja dopisała... :naughty:
Tylko cos tak szybko ucieka?
Pajda... To wy pognaliście na kebab na szybko z nienacka prawie bez pożegnania... a ja cóż od 4.30 na nogach w domu ok 21 to się nie dziw... Troche po dziku rozegraliście bo chyba akjam i artur polecieli ale cóż... Sam spocik krótki ale złego słowa nie powiem... Na Gliwickich też Was pochwaliłem... ;-) ciesze się z spotkania ttch starych wyjadaczy jak i poznania nowych których nie znałem...

P.S. Dojazd średnicóeką na silesie idealny więc wpadne znów i zalicze Petre...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Na kebsie była wielka wyzerka i ciepla herbatka także trochę powiedzieliśmy jeszcze w petrze

Wpadaj zaś [emoji6]

Opublikowano

No spoko ale.serio zjebany już byłem... Ostatnio trochę się dzieje... Więc...

Psssyytttt ;-)

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Soprych gratulacje... To chlamy.... Pyrskkk

Naciapane z Z2

Opublikowano

no panowie czekałem do końca z tą wiadomością - :rolleyes: Będzie Syn :decayed::banan::kox::dancing::dance2::glupek2::guma::yeee::oklasky::pleasantry::radocha::banan2:

już trenujcie siły :drinks::drunk::friends::glupek2:

DSC01312.jpg

Opublikowano

Gratki :drunk:

Opublikowano

Soprych tak jak pisałem... Szczere na zdrowie.... Nawet z puchy.... Powodzenia... NAJLEPSZEGO

257a61bd53206b89e47b63b632d41769.jpg

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

no panowie czekałem do końca z tą wiadomością - :rolleyes: Będzie Syn :decayed::banan::kox::dancing::dance2::glupek2::guma::yeee::oklasky::pleasantry::radocha::banan2:

już trenujcie siły :drinks::drunk::friends::glupek2:

DSC01312.jpg

gratki,

PS. Kaj tam widać wacka ? :decayed:

Opublikowano

Stasiu chyba wie.co wtrysnoł więc nie wnikaj tylko flacha otwieraj

Naciapane z Z2

Opublikowano

jest na górnym foto, tylko strzałki małe :D

Opublikowano

Pajda, ekipa z Żor organizuje jeszcze wyjazd na MU - Leicester 29-30 kwietnia

Opublikowano

Żory spota nie.umią ogarnąć a kaj tam dopiero wyjazd na zadyme ;-) q

Naciapane z Z2

Opublikowano

no panowie czekałem do końca z tą wiadomością - :rolleyes: Będzie Syn :decayed::banan::kox::dancing::dance2::glupek2::guma::yeee::oklasky::pleasantry::radocha::banan2:

już trenujcie siły :drinks::drunk::friends::glupek2:

DSC01312.jpg

gratki,

PS. Kaj tam widać wacka ? :decayed:

DSC01319.jpg

na pierwszym zdjeciu widac

Edytowane przez oprych

Opublikowano

Witam :hi:

Oprych Gratuluje :):wink: .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.