Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak to opel. ta laguna w srodku mi sie podoba ale z zewnatrz... ten przod ...

Opublikowano

Szukaj Vectry albo signuma ;) bogate w graty i tanie bryki

Hi

Opublikowano

Miałem Vectra C kombi przed Audi i auto mega przestronne. Części tanie. Jedynie w środku te plastiki takie sobie ale dość fajnie się tym jeździło.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kędzior, nie pakuj się w lagunę :wink:

Moje typy, jak chcesz audi to tylko B6 albo C5, a jak nie musi być audi to pasior B6 albo jakaś skoda :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: Psyt

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Moje typy, jak chcesz audi to tylko B6 albo C5, a jak nie musi być audi to pasior B6 albo jakaś skoda :)

dokładnie, co z tego ze starsze niż jakiś ford, renault czy coś podobnego,za to wygodniejsze, lepiej wykonane i pewnie mniej awaryjne.

Chyba, że jesteś gadźeciaż to bier nowszego co tam chcesz :decayed:

Opublikowano

Moje typy, jak chcesz audi to tylko B6 albo C5, a jak nie musi być audi to pasior B6 albo jakaś skoda :)

dokładnie, co z tego ze starsze niż jakiś ford, renault czy coś podobnego,za to wygodniejsze, lepiej wykonane i pewnie mniej awaryjne.

Chyba, że jesteś gadźeciaż to bier nowszego co tam chcesz :decayed:

No proszę cię przecież c5 to już antyk i będzie miał pół miliona i w dodatku będzie to skarbonka.
Opublikowano

Moje typy, jak chcesz audi to tylko B6 albo C5, a jak nie musi być audi to pasior B6 albo jakaś skoda :)

dokładnie, co z tego ze starsze niż jakiś ford, renault czy coś podobnego,za to wygodniejsze, lepiej wykonane i pewnie mniej awaryjne.

Chyba, że jesteś gadźeciaż to bier nowszego co tam chcesz :decayed:

No proszę cię przecież c5 to już antyk i będzie miał pół miliona i w dodatku będzie to skarbonka.

Tak jak Twoje B6, zrobiłeś remont i kolejne 400 tyś na tym przejedziesz, a kupisz młodsze ale słabsze gówno z silnikiem 1.6tdi czy coś podobnego, będzie to miało koło 200 tyś i zacznie się wymiana, jak zmieniać na gorszą jakościowo markę to tylko brać nowe.

Opublikowano

ja bym olka szukał,niby to c5 ale dalej mega wygląda :naughty:

Opublikowano

Moje typy, jak chcesz audi to tylko B6 albo C5, a jak nie musi być audi to pasior B6 albo jakaś skoda :)

dokładnie, co z tego ze starsze niż jakiś ford, renault czy coś podobnego,za to wygodniejsze, lepiej wykonane i pewnie mniej awaryjne.

Chyba, że jesteś gadźeciaż to bier nowszego co tam chcesz :decayed:

No proszę cię przecież c5 to już antyk i będzie miał pół miliona i w dodatku będzie to skarbonka.
A znajdz forda z takim przebiegiem ;)
Opublikowano

Buongiorno :hi:

Krzysiek jak tam z czasem u Ciebie w przyszłym tygodniu ?

Daj znac co jest grane,a co tańczone :wink: to podjadę jak znajdziesz chwile .

Opublikowano

Frans jak będziesz u Krzycha zabierz coś dla mnie,bo ja mam sklerozę :facepalm::grin:

Opublikowano

No problem :wink: Grzesiek

Opublikowano

A jak tam lotka???

Opublikowano

psyt :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.