Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany potrzebuję śruby do mocowania lamp te od góry co idą na torx ma ktoś może ? albo gdzie kupić ?

w aso parę zeta

Ewentualnie przypomnij się koło czwartku bo powinienem mieć

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany potrzebuję śruby do mocowania lamp te od góry co idą na torx ma ktoś może ? albo gdzie kupić ?

w aso parę zeta

Ewentualnie przypomnij się koło czwartku bo powinienem mieć

one mają jakiś nr ?

Opublikowano

Hejka. Helpa potrzebuje. Właśnie rezam airbag on/off. I za cholere nie mogę rozpiąć tego różowego zabezpieczenia CZARNEJ wtyki aby dołożyć piny.

fe07d223895687d9351edb6dd74ade15.jpg

Wyszła tylko o 1/4. Porusać kablami ?.....czy jest jakiś inny myk?

Kazane z telefonu szajsung

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

Pany potrzebuję śruby do mocowania lamp te od góry co idą na torx ma ktoś może ? albo gdzie kupić ?

w aso parę zeta

Ewentualnie przypomnij się koło czwartku bo powinienem mieć

one mają jakiś nr ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/341327-sruby-mocujace-reflektor-przedni/

Opublikowano

Hejka. Helpa potrzebuje. Właśnie rezam airbag on/off. I za cholere nie mogę rozpiąć tego różowego zabezpieczenia CZARNEJ wtyki aby dołożyć piny.

fe07d223895687d9351edb6dd74ade15.jpg

Wyszła tylko o 1/4. Porusać kablami ?.....czy jest jakiś inny myk?

Kazane z telefonu szajsung

Przecież to już jest otwarte
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Kawka [emoji2]

Opublikowano

Wtyczka nie musi być na części rozebrana by była otwarta ;)

Kawka [emoji2]

W Katowicach? Będę po młodą jechał do szkoły to... Hmmm czemu nie ;) 19-19:30

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Tak jak Artur pisze, wystarczy przesunąć zabezpieczenie i wkladasz pin.

Opublikowano

Hejka. Helpa potrzebuje. Właśnie rezam airbag on/off. I za cholere nie mogę rozpiąć tego różowego zabezpieczenia CZARNEJ wtyki aby dołożyć piny.

fe07d223895687d9351edb6dd74ade15.jpg

Wyszła tylko o 1/4. Porusać kablami ?.....czy jest jakiś inny myk?

Kazane z telefonu szajsung

Przecież to już jest otwarte

No faktycznie. A u Wrclaguny (Grzegorza) w opisie jakoś bardziej była rozkraczona.

a49033e59afa359169f668a23ec70b0b.jpg

Kazane z telefonu szajsung

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

To ta sama na pewno?

:D

Opublikowano

Siema ludziska po powrocie z Italii! :hi: Mediolan, Bergamo, jezioro Como... Polecam! :wink4:

Tam cieplutko 15 stopni a tu zimno fest.... :angry:

Opublikowano

Siema ludziska po powrocie z Italii! :hi: Mediolan, Bergamo, jezioro Como... Polecam! :wink4:

Tam cieplutko 15 stopni a tu zimno fest.... :angry:

To na feriach byłeś? Z biura podróży?
Opublikowano

Nie z biura podróży. Organizacja we własnym zakresie :wink4:

Działo się tu co? :decayed:

Opublikowano

To ta sama na pewno?

:D

Ta. Ale i tak d*pa. Złe piny mam do czarnej wtyki ...

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

ale curva rozrzut, brakuje tylko 9 osobowego vana i dżipa :decayed: ale znalazłem wspólny mianownik : wszyskie mają xenon :D

Opublikowano

No przeca nie będę szukał starego c5

Trzeba chopa naprowadzić kryterium było ze 25-28 tys, ksenony i min 2006r

Golf nie mial ksenona ale pakiet zima dobry rocznik za rozsadne pieniadze i ma wieszkszy bagaznik niz a4.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

ale curva rozrzut, brakuje tylko 9 osobowego vana i dżipa :decayed: ale znalazłem wspólny mianownik : wszyskie mają xenon :D

Stasiu nie dość że rozrzut w modelach to jak sie zobaczy na mapie to piękna wycieczka by wyszła po PL.

Pajda auta z Gubina to fajnie tylko na zdjęciach wyglądają, szkoda czasu.

A nad morze też zadupiałem po 2 letnią cuprę swego czasu i nigdy wiecej albo kupuje tu w granicy do max 200KM albo wyjazd do DE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.