Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Hi...walnąłem 2 dni pod rząd i chyba dzięki temu wczoraj po jednym browcu odleciałem...

Super sprawa...zarobiłem kilka dutów i przy okazji nie roztwoniłem na alkohol... ekonomia bajka :grin:

...czasem też tak miałem...i potwierdzam :facepalm::grin:


:hi:

Kędzior jak kupisz Imprezę daj znać :jerk:

Jeszcze nie wiem co kupię, za mało kasy a za dużo pomysłów hehe

myślę, że decyzję i zakup powinieneś podjąć jak będziesz mocno najebany :grin:


Dlaczego w sosnowcu na dyskotekach tańczą na boso ?

Żeby było słychać muzykę z Katowic :grin:

buahahahah... :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:Witam

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

Panowie a może by tak wylądować na ziemie z marzeniami.... Dobra fura pod LPG. Wystarczy gleba i dobra fela... Troche kosmetyki i łogień... Nowe... Niezawodne... Proste w swej prostocie....

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-sedan-1-6-invite-ID6yhvxR.html

Naciapane z Z2

Opublikowano

wiem dlaczego takie tanie - nie dość, że brzydkie, to widać, że totalny badziew :naughty:

BTW. Ostatnio jeździłem 2letnim Nissanem kaszkaj 2.0tdi w automacie - co to jest za c**jnia :facepalm::facepalm:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

...Stachu...ostatnio jechałem kia cee'd 2 letnia...Ponboczku złoty, no nie mogę jak można tak nie spasować plastików :facepalm:

...kumpel powiedział, że tylko są "o jakiś tam ułamek przesunięte"...wiem mam wyryte na tym punkcie :facepalm::grin:


NIe dość, że tomiało 7000 km przejechane,to już skrzypiało coś tam w okolicy prawego słupka :huh:

Opublikowano

ja mam dziś wieczór retro-spekcji muzycznych

kto się przy tym gibał ?

Opublikowano

jak już o retro piszesz, to ja coś od siebie dodam... :)

Opublikowano

Jesteście uprzedzeni... Ale gdyby to było EVO to by było oh i ah... :-) Te lancery mają mniej wad i typowych usterek przez cała historie niż Audi przez ostatnie 2 lata...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Panowie a może by tak wylądować na ziemie z marzeniami.... Dobra fura pod LPG. Wystarczy gleba i dobra fela... Troche kosmetyki i łogień... Nowe... Niezawodne... Proste w swej prostocie....

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-sedan-1-6-invite-ID6yhvxR.html

Naciapane z Z2

Wolę to przeznaczyć na stare B8 i mieć codziennie banan na pysku, a zauważyłem że lubisz auta które wyglądają na 500koni a kompletnie nie jadą :decayed:

Opublikowano

Panowie a może by tak wylądować na ziemie z marzeniami.... Dobra fura pod LPG. Wystarczy gleba i dobra fela... Troche kosmetyki i łogień... Nowe... Niezawodne... Proste w swej prostocie....

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-sedan-1-6-invite-ID6yhvxR.html

Naciapane z Z2

Wolę to przeznaczyć na stare B8 i mieć codziennie banan na pysku, a zauważyłem że lubisz auta które wyglądają na 500koni a kompletnie nie jadą :decayed:

Pucek... Ma wyglądać... Ma być nowe... I ma być pozbawione wad fabrycznych.... Audi zbyt drogie w nówce... A zbyt awaryjne i wadliwe w używce... I nie tylko Audi... Pokaż mi pozbawione wad VW Sciroco...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Panowie a może by tak wylądować na ziemie z marzeniami.... Dobra fura pod LPG. Wystarczy gleba i dobra fela... Troche kosmetyki i łogień... Nowe... Niezawodne... Proste w swej prostocie....

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-sedan-1-6-invite-ID6yhvxR.html

Naciapane z Z2

Wolę to przeznaczyć na stare B8 i mieć codziennie banan na pysku, a zauważyłem że lubisz auta które wyglądają na 500koni a kompletnie nie jadą :decayed:

Mario to taki mały pulok co chce mieć dużego :grin:

Opublikowano

Panowie a może by tak wylądować na ziemie z marzeniami.... Dobra fura pod LPG. Wystarczy gleba i dobra fela... Troche kosmetyki i łogień... Nowe... Niezawodne... Proste w swej prostocie....

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-sedan-1-6-invite-ID6yhvxR.html

Naciapane z Z2

Wolę to przeznaczyć na stare B8 i mieć codziennie banan na pysku, a zauważyłem że lubisz auta które wyglądają na 500koni a kompletnie nie jadą :decayed:

Pucek... Ma wyglądać... Ma być nowe... I ma być pozbawione wad fabrycznych....

Naciapane z Z2

I ma być codziennia szara rzeczywistość, człowieku, nie znasz dnia ani godziny, przekręcisz się albo zachorujesz i dopiero wtedy zdasz sobie sprawę że gówno w życiu miałeś, tylko kupa gówna w nowej obudowie którą wali na każdym kroku stare B4 w dieslu, takie jest moje zdanie i nie mam zamiaru więcej o tym pisać.

Pyrsk

Opublikowano

Pyrsk

Ten kumpel co kupił to A3 2.0 Tfsi które było kradzione jedzie konfigurować nowe Polo GTI.... Ciekawe...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Mario mam namiary na dobrego psychologa bo widzę, że masz problemy :grin:

Człowieku kup se co chcesz :naughty:

Opublikowano

No sorry...Mario kupuj co chcesz, ale mnie nie przemówisz nad inną marką i zresztą nie tylko mi i jak Pucek pisze...ja codziennie się oglądam za moją "serią" jak idę do roboty (pomimo, że to jest już antykwariat), jak "leży" itd. Zdarzyło mi się nawet jeździć do roboty od teściowej hyundai'em i..."Jo Cie prosza" nawet nie zastanawiałem się czy go zamknąłem czy zamknąłem szybę czy nawet czy wziąłem szmaty (papiery) z auta.

I pysrk po raz trzeci ;)

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

nie no nie ma się co fixować nad Audi, jest wiele dobrych aut , myślę, że to nasze zboczenie , normalny człowiek nie patrzy na detale ;)

ja jestem przy tej marce tylko i wyłącznie ze względu na stylistykę zew/wew - jestem wzrokowcem :jerk: - trudno muszę się bujać starym trupem :decayed:

Opublikowano

No i pyrsk

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Ja myślę, że modele innych marek typu KIA, Hyundai itp. są na zbliżonym poziomie wykonania co Passat, A4, BMW serii 3, czy Mercedes klasy C, ale tylko te ich topowe modele, jak np KIA Optmia :wink:

Ich niższe modele to dla mnie nic nadzywczajnego, nigdy tego nie kupię ( PS. Optimy też nie kupię :decayed: )

Opublikowano

Wiesz Miszka ja wtedy te wzbierałem, auto tylko te które mi si podobało. Jeździłem volvo (dobre było i tylko dobre), bmw- ładna konsola skierowana w stronę kierowcy (było dobre, ale kupywałem auto przez zimę i to mnie przestrzegło), mercedes (nie mój styl), saab (piękne, ale wtedy były same trupy), francuzy (nie było tematu), ford (żartobliwie...między pierwszym a drugi spotkaniem z właścicielem już ubyło ze hektar blachy) skoda, vw...(po co mi to jak mogłem mieć audi, a że fajna okazji od dobrego kumpla się trafiła :) po prostu mnie się podobają :decayed: i chooooooooooooooooooooooj z tym, że kosztują :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.