Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bier dżipa :D i na glebe go

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pajda, na twoją jazdę to tylko LPG

Opublikowano

Pajda, na twoją jazdę to tylko LPG

Tylko co do tego lpg? Takie po 2010
Opublikowano

Pajda, na twoją jazdę to tylko LPG

Tylko co do tego lpg? Takie po 2010

o Audi możesz zapomnieć, o innych pewnie też, nowe silniki średnio do gazu się nadają

Gdybym był na twoim miejscu miałbym jedno auto do codziennego ciorania ( np B6/B7 1.8T) na 17"

I drugie: coś ne weekend :wink:

Opublikowano

założysz, ale to TFSI więc trochę d*pa :wink:

Opublikowano

mogę go jutro zobaczyc wstepnie jak chcesz...

porownam do mojego jak jedzie :D

ps. zdrowko chopcy i dzieki raz jeszcze :banan::banan::banan:

kórwa.... najebalem sie lol. przeczytalem Ruda Śląska!!!!! haha

ja jutro chyba nigdzie nie pojade lol....

Opublikowano

mogę go jutro zobaczyc wstepnie jak chcesz...

porownam do mojego jak jedzie :D

ps. zdrowko chopcy i dzieki raz jeszcze :banan::banan::banan:

kórwa.... najebalem sie lol. przeczytalem Ruda Śląska!!!!! haha

ja jutro chyba nigdzie nie pojade lol....

co za alkon :decayed:

Opublikowano

Pajda ta bemka idealna do gazu z tym motorem. Jakies 3800 i masz fajna instalacje

Opublikowano

Pajda ta bemka idealna do gazu z tym motorem. Jakies 3800 i masz fajna instalacje

a co tam do gazu jeszcze z BMW się nadaje ?

Opublikowano

mogę go jutro zobaczyc wstepnie jak chcesz...

porownam do mojego jak jedzie :D

ps. zdrowko chopcy i dzieki raz jeszcze :banan::banan::banan:

kórwa.... najebalem sie lol. przeczytalem Ruda Śląska!!!!! haha

ja jutro chyba nigdzie nie pojade lol....

co za alkon :decayed:

ja pije tylko w niedziel i swieta..... Ciiii :banan::whistling:

a te Beemdablju nie kombi.... :(

Opublikowano

Pajda ta bemka idealna do gazu z tym motorem. Jakies 3800 i masz fajna instalacje

a co tam do gazu jeszcze z BMW się nadaje ?

pogadaj z kumatym gazownikiem :wink:

Opublikowano

530i tez fajny motor ale ten 231KM. Wszystkie do 2009 bo pozniej juz lipa jak to z nowymi motorami.

ta z ogloszenia fajna bo juz ma tego nowego automata ktory jest lepszy. Szukaj wlasnie z tym srebrnym wygietym lewarkiem bo jest duzo lepsza od starszego automata ale jest wlasnie tylko w poliftach

Opublikowano

530i tez fajny motor ale ten 231KM. Wszystkie do 2009 bo pozniej juz lipa jak to z nowymi motorami.

ta z ogloszenia fajna bo juz ma tego nowego automata ktory jest lepszy. Szukaj wlasnie z tym srebrnym wygietym lewarkiem bo jest duzo lepsza od starszego automata ale jest wlasnie tylko w poliftach

no to wiem na jostiku jest polift po 2008

Opublikowano

Pajda, gdybym był na twoim, fajnym miejscu : miałbym do ciorania coś skromnego w gazie, a na wypady Golfa R VI lub VII ( w tych autach nic się nie psuje) spalenie też bardzo spoko ( od 7l w górę) :decayed:

Opublikowano

Pajda ta bemka idealna do gazu z tym motorem. Jakies 3800 i masz fajna instalacje

a co tam do gazu jeszcze z BMW się nadaje ?
Większość 3.0 z oznaczeniem ix :D

Stanley macie kogoś kto serwisuje u Was taką erke i smiga nią na codzień ?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.