Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arturo, ten sam przeca Ci nawet esa ostatnio pisał toś odpisał :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Arturo, ten sam przeca Ci nawet esa ostatnio pisał toś odpisał :grin:

Aha :grin:

Bo sie zastanawiałem co za typ mi esy śle :polew:

Opublikowano

Arturo, ten sam przeca Ci nawet esa ostatnio pisał toś odpisał :grin:

Aha :grin:

Bo sie zastanawiałem co za typ mi esy śle :polew:

nie to nie był Twój ex to byłem ja :grin:

Opublikowano

:hi:

A8 vs TIR :mellow:

(Przewaga dzięki technice) ^_^^_^

11011046_688557137916507_412500483509933

Opublikowano

:hi:

A8 vs TIR :mellow:

(Przewaga dzięki technice) ^_^^_^

11011046_688557137916507_412500483509933

Trupy ?

Opublikowano

:hi:

A8 vs TIR :mellow:

(Przewaga dzięki technice) ^_^^_^

11011046_688557137916507_412500483509933

Trupy ?

" Poszkodowany został jeden mężczyzna - kierowca Audi opuścił pojazd o własnych siłach i został przewieziony do szpitala w Skierniewicach."

Opublikowano

Arturo, ten sam przeca Ci nawet esa ostatnio pisał toś odpisał :grin:

Aha :grin:

Bo sie zastanawiałem co za typ mi esy śle :polew:

nie to nie był Twój ex to byłem ja :grin:

Dobrze żeś mi napisał :)

Bo już myślałem , że uczucia mu nie wygasły :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany ma ktoś pożyczyć na około tydzień kiere do b6 ? obojętne jaką, może być bez jaśka żeby kręcić się dało

Opublikowano

Ja mam z multi ale do c5

Naciapane z GT-N7105

Jak coś to dzwon 732545749

Naciapane z GT-N7105

Edytowane przez walada1987

Opublikowano

nie wiem czy podejdzie ale do Pyskowic to mam ze 40km więc nieopłacalne wcale ale dzięki

Opublikowano

Spoko u mnie do b5 wchodzi tam jest duży wieloklin

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Mam Miszka jak chcesz

Opublikowano

Spoko jednak jak byś się na myślistwo dzwon

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Pany ma ktoś pożyczyć na około tydzień kiere do b6 ? obojętne jaką, może być bez jaśka żeby kręcić się dało

Cycu w Pszczynie jest gość co ogarnia temat w ciągu 24h kumpel teraz u niego robił

Ewentualnie moją możesz zabrać tylko że 2razy do Kato musisz dymać :)

Ja wiem że gebtelmeni nie piją przed 12tą a tu dawno po dobranocce i nikt nie chleje :facepalm:

Zdrowie :)

Opublikowano

Pany ma ktoś pożyczyć na około tydzień kiere do b6 ? obojętne jaką, może być bez jaśka żeby kręcić się dało

Cycu w Pszczynie jest gość co ogarnia temat w ciągu 24h kumpel teraz u niego robił

Ewentualnie moją możesz zabrać tylko że 2razy do Kato musisz dymać :)

Ja wiem że gebtelmeni nie piją przed 12tą a tu dawno po dobranocce i nikt nie chleje :facepalm:

Zdrowie :)

daj namiar to po pierwsze primo, po drugie primo zrobi też gałę (nie loda zboczeńcu) w automacie i ręczny ?

po trzecie primo ultimo jaka jakość i jaki hajs !

Opublikowano

psyt :wink:

Po przejechaniu 4tys km 1.8T, skala spalania 12-16,5l lpg

Górna granica to przy dynamicznej jeździe po mieście, w trasie przy 160-180 jest 12,5l w trasie przy 180-200 jest 16l - non stop but przy przyspieszaniu bo to nie jedzie :facepalm:

Opublikowano

Miszka jutro ci to ogarnę bo kumpel w trasie :)


Co do jakości to dobra, jak chcesz to jutro wieczorem będzie na Tychach i możesz se luknąć :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.