Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka jutro ci to ogarnę bo kumpel w trasie :)

Co do jakości to dobra, jak chcesz to jutro wieczorem będzie na Tychach i możesz se luknąć :wink:

nie ma mnie do niedzieli popołudnia

ale rozeznaj temat albo pochytaj namiary na firmę , o ile kierę i ręczny każdy zrobi to trochę się komplikuje z gałą z automatu, a chcę zrobić wszystko w jednym miejscu :hi:

psyt :wink:

Po przejechaniu 4tys km 1.8T, skala spalania 12-16,5l lpg

Górna granica to przy dynamicznej jeździe po mieście, w trasie przy 160-180 jest 12,5l w trasie przy 180-200 jest 16l - non stop but przy przyspieszaniu bo to nie jedzie :facepalm:

no to wszystko w normie, nic tylko się cieszyć jazdą za grosze średnio około 21zł za 100km

do momentu kapy silnika wtedy średnia wzrasta i wychodzi około 170zł za 100km

psyt :wink:

Po przejechaniu 4tys km 1.8T, skala spalania 12-16,5l lpg

Górna granica to przy dynamicznej jeździe po mieście, w trasie przy 160-180 jest 12,5l w trasie przy 180-200 jest 16l - non stop but przy przyspieszaniu bo to nie jedzie :facepalm:

to już inna inkszość

myk kielon

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koszt przejechania 100km spoko, w B5 był tylko ciutke większy, ale wrażenia z jazdy dużo lepsze ( jeden minus, że było dużo głośniej)

No nic, na jesień będzie pakiet moc :decayed:

Opublikowano

Pany ma ktoś pożyczyć na około tydzień kiere do b6 ? obojętne jaką, może być bez jaśka żeby kręcić się dało

Cycu w Pszczynie jest gość co ogarnia temat w ciągu 24h kumpel teraz u niego robił

Ewentualnie moją możesz zabrać tylko że 2razy do Kato musisz dymać :)

Ja wiem że gebtelmeni nie piją przed 12tą a tu dawno po dobranocce i nikt nie chleje :facepalm:

Zdrowie :)

Psyyyyt....

Kawa :facepalm:

Nocka.....

Ucho. Może jakie bro jutro?

Opublikowano

Koszt przejechania 100km spoko, w B5 był tylko ciutke większy, ale wrażenia z jazdy dużo lepsze ( jeden minus, że było dużo głośniej)

No nic, na jesień będzie pakiet moc :decayed:

myślę,że +100hp Cię zadowoli choć momentu(odczuwalnego) takiego ja w dieslu nie uzyskasz

btw nie wiedziałeś ( nie przejechałeś) się wcześniej PB żeby obadać jak to (nie) idzie

dobra w kimę wio :hi:

Opublikowano

Miszka - jak chcesz to mam luźną kiere, która se leży. :)

Opublikowano

Witam

Pany ma ktoś pożyczyć na około tydzień kiere do b6 ? obojętne jaką, może być bez jaśka żeby kręcić się dało

Miszka możesz zabrać na ten czas moją kierownicę :naughty: problem w tym ,ze jest u Turzola zadzwon do niego rano :naughty::wink:

Opublikowano

Akjam - odpiszesz mi na PW ???

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Dzięki Pany za odzew skorzystam z uprzejmości Francaiszka bo mam najbliżej :hi:

Opublikowano

Cześć :hi:


Ucho. Może jakie bro jutro?
nie ma nas
Opublikowano

Orientuje się ktoś gdzie w okolicach Sosnowca mogę oddać turbo na sprawdzenie? Chyba olej idzie na gorącą stronę i dymi :angry: Turbo Tec Jaworzno?

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

cześć

Opublikowano

Miszka dzwoń pytaj 504965436 :wink:

Ewentualnie jeszcze Multis powinien mieć namiar na gościa z Wałbrzycha ja u niego swoją robiłem z ręcznym

Opublikowano

0fd3a9f0f5e5c0594dae94577b9ae97d.jpg

Ucho już się robi na dzisiejszej popołudnie [emoji12]

Opublikowano

cb95d698ad11d1700271cb1e5d1af90b.jpg

d6b9fa2e0709608b4e96740f4270fe39.jpg

Pozdro z Bukowiny[emoji6]

No dobra bez owijania

828c1951903038d70490b4ae10ce9304.jpg

Zdrowie!

Opublikowano

cb95d698ad11d1700271cb1e5d1af90b.jpg

d6b9fa2e0709608b4e96740f4270fe39.jpg

Pozdro z Bukowiny[emoji6]

No dobra bez owijania

828c1951903038d70490b4ae10ce9304.jpg

Zdrowie!

Kto Caringtonom zabroni [emoji13]

Ucho,Sylwia i Marek dzięki za bardzo miłe spędzenie popołudnia [emoji3]

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Karingtony a wy nie w zeszłym tygodniu tam mieliście być?

Morsiki thx,w końcu spróbowałem tych legendarnych praźonych :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.