Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Siema.

Pany gdzie w katosach jest jakiś sklep meblowy duży czynny w niedziele oprócz Agaty? Szukam mebli do pokoju telewizyjnego.

Naciapane z Z2

do jakiego k**wa pokoju ? j**any :grin:

psssssssyt piwko na kaca

odwiedził mnie wczoraj bracik więc na śniadanie piwko - ja jebe i tak cały dzień :decayed:

Pajda no tak 50k za 2006r tak to już jest

widzę, że patrzysz mocno na rocznik - to bier Tata Nano za 23k nówka sztuka będziesz miał 2016r i gaz wdupisz to za 7zł zrobisz 100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siema.

Pany gdzie w katosach jest jakiś sklep meblowy duży czynny w niedziele oprócz Agaty? Szukam mebli do pokoju telewizyjnego.

Naciapane z Z2

do jakiego k**wa pokoju ? j**any :grin:

psssssssyt piwko na kaca

odwiedził mnie wczoraj bracik więc na śniadanie piwko - ja jebe i tak cały dzień :decayed:

Pajda no tak 50k za 2006r tak to już jest

widzę, że patrzysz mocno na rocznik - to bier Tata Nano za 23k nówka sztuka będziesz miał 2016r i gaz wdupisz to za 7zł zrobisz 100km

A no co mam patrzyć chyba nie ma moc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie obserwuję ten temat i juz sobie zadaję pytanie po jakim czasie użytkowania takiego 100 konnego diesla zrobicie programy bo napiszecie albo i nie że to muł straszny, a to że taki up jako tako jedzie to proponuje zerknąć w dane katalogowe ile ten kawalek blachy waży a ile waży auto "rodzinne".

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie obserwuję ten temat i juz sobie zadaję pytanie po jakim czasie użytkowania takiego 100 konnego diesla zrobicie programy bo napiszecie albo i nie że to muł straszny, a to że taki up jako tako jedzie to proponuje zerknąć w dane katalogowe ile ten kawalek blachy waży a ile waży auto "rodzinne".

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Znajomy miał octavie 1.9 105 ps, teraz ma golf 6 1.6 105 ps i nie myśli wogóle o programie. Dodano tylko ze oba kombi i jedno dziecko i daje rade. I robi kilometrów więcej od mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda jak już tak szukasz to poszukaj coś w okolicy 20 tyś fajnego w benzynce :D może ja bym wzioł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie obserwuję ten temat i juz sobie zadaję pytanie po jakim czasie użytkowania takiego 100 konnego diesla zrobicie programy bo napiszecie albo i nie że to muł straszny, a to że taki up jako tako jedzie to proponuje zerknąć w dane katalogowe ile ten kawalek blachy waży a ile waży auto "rodzinne".

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Znajomy miał octavie 1.9 105 ps, teraz ma golf 6 1.6 105 ps i nie myśli wogóle o programie. Dodano tylko ze oba kombi i jedno dziecko i daje rade. I robi kilometrów więcej od mnie.
Znajomy pewnie nie miał wozu ktory miał 170koni tak jak Ty, nie bez powodu robiłeś program wiec taka przesiadka będzie bardzo odczuwalna.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda ten Ci będzie pasował :grin:

a wózek to bez składania wejdzie

http://allegro.pl/volkswagen-sharan-2-0-tdi-170-km-zarejestrowany-i6359087055.html#thumb/5

Edytowane przez Miszka82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już w temacie kupna samochodów, użytkuje/użytkował ktoś Focusa 1.8 TDCI 115KM? Miałbym kilka pytań :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet 40-50 tak myślę w tych granicach

Ta benzyna to raczej nie bardzo bo chyba do gazu się nie nadaje

Pajda jak już tak szukasz to poszukaj coś w okolicy 20 tyś fajnego w benzynce :D może ja bym wzioł :D

Czyli co na przykład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...