Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu już się chwalił że ma wyrezany kąt wtrysku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tak wogóle to :hi:

Katosy jakby nie wasz tajny Agent ( wiadomo że chodzi o Krola) :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

to porażka

a jak poczytacie na Gliwickich to ELYTA zapewniła mega atrakcje

żałujcie że was nie było

Maxito nie masz czego żałować było MEGA żarło :evil: :evil: :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wielkie dzięki za kąt :notworthy: :notworthy: :notworthy:

A dlaczego wpierw piszesz na katowickich a potem na gliwickich... ? :evil: :evil: :evil:

Kiedy mam cie rozwalić w starcrafta ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu już się chwalił że ma wyrezany kąt wtrysku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tak wogóle to :hi:

Katosy jakby nie wasz tajny Agent ( wiadomo że chodzi o Krola) :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

to porażka

a jak poczytacie na Gliwickich to ELYTA zapewniła mega atrakcje

żałujcie że was nie było

Maxito nie masz czego żałować było MEGA żarło :evil: :evil: :evil: :evil:

do czego pijesz Koleżko...?

Opublikowano

Wielkie dzięki za kąt :notworthy: :notworthy: :notworthy:

A dlaczego wpierw piszesz na katowickich a potem na gliwickich... ? :evil: :evil: :evil:

Kiedy mam cie rozwalić w starcrafta ? :polew: :polew: :polew: :polew:

ja ci mogę coś innego rozwalić

.........wiesz co mam na myśli :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:37_________________________________________________A TY Miszka nie filozuj mi tutaj

Bo znam pewne fakty z twojego życia

Pantoflarzu jeden

Opublikowano

Wielkie dzięki za kąt :notworthy: :notworthy: :notworthy:

A dlaczego wpierw piszesz na katowickich a potem na gliwickich... ? :evil: :evil: :evil:

Kiedy mam cie rozwalić w starcrafta ? :polew: :polew: :polew: :polew:

ja ci mogę coś innego rozwalić

.........wiesz co mam na myśli :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:37_________________________________________________A TY Miszka nie filozuj mi tutaj

Bo znam pewne fakty z twojego życia

Pantoflarzu jeden

to co pisałeś, że możesz rozwalić Krolowi to ja Ci to rozwalę [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:40_________________________________________________dobry blef

Opublikowano

ja tego nie mam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:41_________________________________________________a z czym niby blefffff

Opublikowano

hmmm myslałem, że mówisz o twarzy....

ale jeśli nie to trudno ja Ci ją rozwalę[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:42_________________________________________________blef z tym pantoflarzem... rozwiń temat

[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:42_________________________________________________dobra ide spac narka Piterrka

jak cos rozkminisz to napisz :polew: :polew:

Opublikowano

Pantofel i tyle

i Ty mnie tu nie strasz że mi facjatę rozkwasisz :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Oj Miszka

Ja mam nadzieję że z tymi rękoczynami to tylko żarty :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Bo nie w smak mi zlać człowieka z forum :naughty:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:50_________________________________________________ale chyba nie chcesz żebym na forum rozwijał temat pantofla :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kobiety są wymagające

i niestety czasem lepiej się poddać

bo te ich ględzenie, trajkotanie, gadanie bez sensu non-stop,

powala i człowiekowi nie chce się słuchać

bo to gorsze niż dostać od jakiegoś kolesie w ryja :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mam smaki na ADP vs. ADR, może być i nawet kręta wąska scieżka :naughty:

Opublikowano

:hi::bry:

Piterra rozumiem, że z doświadczenia mówisz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Stanley a Ty co o dwa piwka za dużo i już wyścigi w głowie :tongue4:

Opublikowano

Mam smaki na ADP vs. ADR, może być i nawet kręta wąska scieżka :naughty:

to szykuje się mega pojedynek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Siemka, chce ktoś moje zawieszenie ? amory plus sprężyny :gwizdanie:

Mam smaki na ADP vs. ADR, może być i nawet kręta wąska scieżka :naughty:

to szykuje się mega pojedynek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dużo będzie zależeć od kierowcy :decayed:
Opublikowano

ADP to co to za silnik ? bo ADR to wiem, że mega :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 10:53_________________________________________________aha już wiem...brałem się z jednym 1.6 wracając z wakacyjnego spota od Keżora, czuć różnicę a ja jeszcze wtedy miałem zdupcone sprzęgło :polew: aha i mój rywal był z ełu :gwizdanie:

Opublikowano

ADP to co to za silnik ? bo ADR to wiem, że mega :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 10:53_________________________________________________aha już wiem...brałem się z jednym 1.6 wracając z wakacyjnego spota od Keżora, czuć różnicę a ja jeszcze wtedy miałem zdupcone sprzęgło :polew: aha i mój rywal był z ełu :gwizdanie:

epicki pojedynek :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to i tak o 3 klasy wyżej niż Ty...........

poeta się znalazł

Opublikowano

to i tak o 3 klasy wyżej niż Ty...........

poeta się znalazł

akurat się myślisz obydwu robię jak chce :wink4: pojadę za wami na wstecznym

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

ziomki w niedzelna piękną pogodę a śniegu jak nie było tak nie ma :no:

Opublikowano

to i tak o 3 klasy wyżej niż Ty...........

poeta się znalazł

akurat się myślisz obydwu robię jak chce :wink4: pojadę za wami na wstecznym

i po co ja mu ten kąt wtrysku ustawiałem :wallbash:

teraz myśli że naprawdę ma S4 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to i tak o 3 klasy wyżej niż Ty...........

poeta się znalazł

akurat się myślisz obydwu robię jak chce :wink4: pojadę za wami na wstecznym

i po co ja mu ten kąt wtrysku ustawiałem :wallbash:

teraz myśli że naprawdę ma S4 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wcześniej tylko myslał teraz jest już pewny :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.