Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chłopaki Keżor się zadeklarował, że stawia na 200 a tu cisza... wallbash

Bedzie tak samo jak ostatnio cisza cisza a w koncowej fazie dojdzie znow 20 stron.. A co do stawiania jutro mam urodziny i bym przywiozl cos na spota ale niestety jestem w pracy do 22 :wallbash:

zaczekamy na Ciebie... :naughty:

Opublikowano

hi

Chłopaki Keżor się zadeklarował, że stawia na 200 a tu cisza... wallbash

Bedzie tak samo jak ostatnio cisza cisza a w koncowej fazie dojdzie znow 20 stron.. A co do stawiania jutro mam urodziny i bym przywiozl cos na spota ale niestety jestem w pracy do 22 :wallbash:

to wszystkiego naj... :cool1:

p.s. my poczekamy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja to widziałem jako poślizg wcześniej ... :) jak to specjalnie zrobił to niezły debil :wallbash:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 20:35_________________________________________________O Stanley mnie uprzedził - ja za długiego posta pisałem :decayed:

Opublikowano

GRRRRUBO... Prawie jak Krolu ostatnim razem..

zaczekamy na Ciebie... :naughty:

Jesli tak to nie ma problemu. Ze mna jak z dzieckiem za reke i do baru :polew:

Opublikowano

to tak na a4 poleci może keżor ale popatrzcie też filmiki jak im nie wychodzi to dopiero jazda[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:00_________________________________________________żyje ktoś na tych katowicach wszyscy w kościele czy co ??? :embarrassed:

Opublikowano

Keżor potrzebujesz jeszcze coś z Krakowa ? Jutro tam jadę na rozmowę o pracę z rańca ale posiedzię tam dłużej bo odwiedzę brata[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:17_________________________________________________jestem Max jestem :hi:

Opublikowano

pucek widzę cie

Opublikowano

pucek widzę cie

:decayed:

Opublikowano

To co Miszka przeprowadzasz sie do krakowa??

Opublikowano

miszka aż do krakowa dymasz na rozmowę

kur wa ale mi kompa zamóliło patologia jakaś czy co

Opublikowano

pucek widzę cie

Pucek sie nie pucuje :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:24_________________________________________________tylko rozmowa w Krk praca ogólnie na połódniu Polski ale nie zapeszam, jak to mówią will C :>

Opublikowano

chopaki zarzućciejakiś temat bo nuda jak nie wiem co zaraz zrobie reklamę i wypir.... tego kompa

Opublikowano

nie mam weny :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

pucek słuszałe albo wyczytałe że poszaleliście troszeczkę tzn turbine przedmuchałeś i to porządnie

pogłoski??? :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:29_________________________________________________krolu ty na katowicach nigdy jej nie masz :shocked:

jak nas nie lubisz powiedz nie pogniewamy się sprzedamy cię do gliwic za rozsądną cene :evil:

Opublikowano

pucek słuszałe albo wyczytałe że poszaleliście troszeczkę tzn turbine przedmuchałeś i to porządnie

pogłoski??? :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:29_________________________________________________krolu ty na katowicach nigdy jej nie masz :shocked:

jak nas nie lubisz powiedz nie pogniewamy się sprzedamy cię do gliwic za rozsądną cene :evil:

tam mogę napisać co chce i się nikt nie obrazi tu się hamuje :P

Poza tym ja należę do Gliwickich macie okres próbny na moje przyjazdy potem trzeba będzie wykupić abonament :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

pucek słuszałe albo wyczytałe że poszaleliście troszeczkę tzn turbine przedmuchałeś i to porządnie

pogłoski??? :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:29_________________________________________________krolu ty na katowicach nigdy jej nie masz :shocked:

jak nas nie lubisz powiedz nie pogniewamy się sprzedamy cię do gliwic za rozsądną cene :evil:

tam mogę napisać co chce i się nikt nie obrazi tu się hamuje :P

Poza tym ja należę do Gliwickich macie okres próbny na moje przyjazdy potem trzeba będzie wykupić abonament :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

krolu to wykupimy

czemu się musisz hamować

wiem ty się nas poprostu wstydzisz

no przyznaj to ;(

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

krolu to wykupimy

czemu się musisz hamować

wiem ty się nas poprostu wstydzisz

no przyznaj to ;(

jasne onieśmielacie mnie a jak jestem taki skrepowany :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

miszka wypowiedz się

:polew: :polew: :polew:

krolu to wykupimy

czemu się musisz hamować

wiem ty się nas poprostu wstydzisz

no przyznaj to ;(

jasne onieśmielacie mnie a jak jestem taki skrepowany :embarrassed: :embarrassed:

ojejku zawstydziłem cię :kwiatek:

Opublikowano

miszka wypowiedz się

:polew: :polew: :polew:

krolu to wykupimy

czemu się musisz hamować

wiem ty się nas poprostu wstydzisz

no przyznaj to ;(

jasne onieśmielacie mnie a jak jestem taki skrepowany :embarrassed: :embarrassed:

ojejku zawstydziłem cię :kwiatek:

noooooooooooooooooooo :decayed:

Opublikowano

Krolu czyli nie jesteś z nami szczery :baseball:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.