Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miszka wypowiedz się

:polew: :polew: :polew:

krolu to wykupimy

czemu się musisz hamować

wiem ty się nas poprostu wstydzisz

no przyznaj to ;(

jasne onieśmielacie mnie a jak jestem taki skrepowany :embarrassed: :embarrassed:

ojejku zawstydziłem cię :kwiatek:

noooooooooooooooooooo :decayed:

a pzyszła koza do woza na gliwicach wszyscy poszli spać to teraz spamujesz na katowicach ty lisie :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu czyli nie jesteś z nami szczery :baseball:

no dobra powiem Wam prawdę... mam 300 koni nie 75 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a pzyszła koza do woza na gliwicach wszyscy poszli spać to teraz spamujesz na katowicach ty lisie :evil:

nie w Gliwicach jest spam na MAX!!!

Opublikowano

pamiętajcie, że ja mam neta z play'a i zamula jak skurwi syn

Opublikowano

pamiętajcie, że ja mam neta z play'a i zamula jak skurwi syn

to nie pooglądasz redtuba :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czemu nie mogę mieć więcej wiadomości w skrzynce niż 24??? za chudy w uszach jestem czy jak

Opublikowano

czemu nie mogę mieć więcej wiadomości w skrzynce niż 24??? za chudy w uszach jestem czy jak

chodzi o skrzynkę na PW?? ja mam 108.... :gwizdanie: i to nie jest mój max może to od rangi zależy...

Opublikowano

pamiętajcie, że ja mam neta z play'a i zamula jak skurwi syn

mnie jakby przyśpieszył odmulił się trochę [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________

czemu nie mogę mieć więcej wiadomości w skrzynce niż 24??? za chudy w uszach jestem czy jak

chodzi o skrzynkę na PW?? ja mam 108.... :gwizdanie: i to nie jest mój max może to od rangi zależy...

no dziś np pisze do gregora a tu komunikatże nie mogę wysłaś wiadomości bo mam strzynkę pełną no jakiś patos kolejny :kox:

Opublikowano

Maxito bylem ostatnio u lekarza i mu mówię: Panie jak rzuciłem palenie to przytyłem z 5kg..... o co kaman ? co zrobić żeby to zrzucić ? a on mi na to(i tu Max info dla Ciebie) że trzeba odchodzić od stołu głodnym...czyli nie obrzerać się, może to sposób na zrzucenie kg....

Opublikowano

pamiętajcie, że ja mam neta z play'a i zamula jak skurwi syn

mnie jakby przyśpieszył odmulił się trochę [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________

czemu nie mogę mieć więcej wiadomości w skrzynce niż 24??? za chudy w uszach jestem czy jak

chodzi o skrzynkę na PW?? ja mam 108.... :gwizdanie: i to nie jest mój max może to od rangi zależy...

no dziś np pisze do gregora a tu komunikatże nie mogę wysłaś wiadomości bo mam strzynkę pełną no jakiś patos kolejny :kox:

Czytaj dokładnie - na pewno pisze - że gregory ma pełną... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Maxito bylem ostatnio u lekarza i mu mówię: Panie jak rzuciłem palenie to przytyłem z 5kg..... o co kaman ? co zrobić żeby to zrzucić ? a on mi na to(i tu Max info dla Ciebie) że trzeba odchodzić od stołu głodnym...czyli nie obrzerać się, może to sposób na zrzucenie kg....

a ty co ku fa chcesz moim osobistym diedetykiem zostać :punish:

dam se rade już 3 zrzuciłe jeszcze 15 i będę mógł z wami do maka jeździć[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:51_________________________________________________

pamiętajcie, że ja mam neta z play'a i zamula jak skurwi syn

mnie jakby przyśpieszył odmulił się trochę [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________

czemu nie mogę mieć więcej wiadomości w skrzynce niż 24??? za chudy w uszach jestem czy jak

chodzi o skrzynkę na PW?? ja mam 108.... :gwizdanie: i to nie jest mój max może to od rangi zależy...

no dziś np pisze do gregora a tu komunikatże nie mogę wysłaś wiadomości bo mam strzynkę pełną no jakiś patos kolejny :kox:

Czytaj dokładnie - na pewno pisze - że gregory ma pełną... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ty może faktycznie tak było :think2:

Opublikowano

Maxito bylem ostatnio u lekarza i mu mówię: Panie jak rzuciłem palenie to przytyłem z 5kg..... o co kaman ? co zrobić żeby to zrzucić ? a on mi na to(i tu Max info dla Ciebie) że trzeba odchodzić od stołu głodnym...czyli nie obrzerać się, może to sposób na zrzucenie kg....

a ty co ku fa chcesz moim osobistym diedetykiem zostać :punish:

dam se rade już 3 zrzuciłe jeszcze 15 i będę mógł z wami do maka jeździć

Stefan chciałem poradzić, co mi specjalista powiedział :cool1:

Opublikowano

Czytaj dokładnie - na pewno pisze - że gregory ma pełną... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ty może faktycznie tak było :think2:

Na pewno- już dziś moskal się skarżył na to

Opublikowano

Maxito bylem ostatnio u lekarza i mu mówię: Panie jak rzuciłem palenie to przytyłem z 5kg..... o co kaman ? co zrobić żeby to zrzucić ? a on mi na to(i tu Max info dla Ciebie) że trzeba odchodzić od stołu głodnym...czyli nie obrzerać się, może to sposób na zrzucenie kg....

a ty co ku fa chcesz moim osobistym diedetykiem zostać :punish:

dam se rade już 3 zrzuciłe jeszcze 15 i będę mógł z wami do maka jeździć

Stefan chciałem poradzić, co mi specjalista powiedział :cool1:

no dobra niech ci będzie wybaczam ci chciałeś dobrze (jak rosjanie)a wyszło jak zwykle

to pewnie przez moją dietke jeszcze browary bym musiał odstewić ale z tym to naprawde może być problem[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:58_________________________________________________

Czytaj dokładnie - na pewno pisze - że gregory ma pełną... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ty może faktycznie tak było :think2:

Na pewno- już dziś moskal się skarżył na to

no to sprawa się wyjaśniła :cool1:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:58_________________________________________________dobra ziomki 22 wybiła spadówka spać

znaczy idę w kimkę

pozdro

Opublikowano

no to sprawa się wyjaśniła :cool1:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:58_________________________________________________dobra ziomki 22 wybiła spadówka spać

znaczy idę w kimkę

pozdro

tyle zamieszania o spam a teraz 1 idzie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

leszcz

Opublikowano

szukam kumplowi wozu i już nie moge patrzeć na te ogłoszenia.

co to ludzie nie wypiszą "koło zapasowe nigdy nie uzywane" itd, itp :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hehe stanley z kad ja to znam ja szukalem auta kazdy mowi bezwypadkowa, w idelanym stanie, a jak bylem n ogledzinach to przednia szyba peknieta, pogryzione galki regulacji itd.. Tak to juz jest.

P.S Czemu wszyscy spia przeciez mloda godzina :mysli:, gdybym mial teraz z kim spamowac to do jutra by byla dwusetna strona :polew::drunk:

Opublikowano
  • Autor

siema, troche was zmobilizuje :) jak do tego wtorku pęknie 200 to stawiam , a potem już nie :cool1:

Opublikowano

Keżor kiedy jedziecie do Czewy? Coś mi się obiło o uszy, 22giego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.